Njegova sestra

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Jan. 2011 21:10

Torej...če obrnem.Si zares želiš imeti strahopetca za tipa?
Oprosti, ampak poojma nimaš kaki problem je to.Od tega da ti drugače misliš kot njegovi, do tega kje bosta imela kosilo, kako zlagaš cote in na koncu...pride do tega, da se še selil ne bo ko se bo hotel, ker se enostavno ne bo postavil zase.In če se zase ne, verjemi, da se ne bo nikoli zate.
The world is as you are.
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 14. Nov. 2013 15:23

Živjo!

Nisem želela odpirat nove teme z istim naslovom, tako da pišem kar sem. Rabila bi samo mnenje o nečem. Verjetno pretiravam, ampak bi vseeno rada slišala 3. mnenje.
V glavnem. S svojim (24 let, jaz 22) sva skupaj že pol leta in z njegovo sestro (17) sva se do sedaj v redu razumeli. Pred kratkim sem jo pa srečala na poti domov in sva šli skupaj (ker živimo v istem koncu). Med potjo sva itak velik čvekale, potem se je pa spet na nek način začela vtikat v mojo in njegovo zvezo. Najprej me ni motil, zdej mi gre pa že počasi na živce, ker konstantno planira najino prihodnost, kar pa mene mal pod pritisk postavi, da moram res vse na hitro.
Potem sem ji pa rekla, naj neha, ker sem z njenim bratom skupi šele pol leta in da sem bla že v zvezi z nekom 2 leti (bil je moj 1. fant, predenj sem pa zdajšnjega spoznala je pa minilo 8 mesecev) in se pač ni obneslo in da ne morem vedet kako bo z njenim bratom in mano. Potem mi je nekak po ovinkih rekla da sem K*, ker zakaj ful tipov menjam itd. Ona pa misli, da sem jaz bratova prva punca, kar pa očitno nisem (mi je povedal o preteklih zvezah in očitno ni še nobene pripeljal domov, ker njegova sestra tako misli).
Ok, problem je, da me ful moti, ker se vtika v mojo zvezo z njenim bratom in da me kar neki obsoja.
Ali naj omenim njenemu bratu, se pravi mojemu fantu, kako in kaj je z njegovo sestro, ker res ne maram vtikanja v privatne zadeve?

Hvala za mnenja :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Nov. 2013 17:23

^^Mene v tej situaciji najbolj preseneča, da te ena 17-letna 'smrklja' tako lahko vrže iz tira. Pač ignoriraj kar ti ima za povedat oz. ji lepo reci, da je to vajina stvar.
Uporabniški avatar
Captain
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 30. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Captain » 14. Nov. 2013 18:24

Otroc zmeri neki fantazirajo, malo morajo še odrasti, da bojo razumel za kaj pravzaprav gre. Tako, da ja - briga te, naj čveka, bo že s časoma dojela. Ne ji pa zamerit, ker je pač premlada in se mora še dosti naučiti. O sami zvezi ti lahko kdorkoli natrosi česarkoli ampak šteje le kar se menita ti in tvoj fant. Družinski člani so prav tako pomembni, ampak nekateri morajo recimo sprejeti določena dejstva, drugi pa še malce odrasti in bodo bolje razumeli. :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Nov. 2013 18:46

ti samo poskrbi da ne bo bratu/fantu zbudila dvomov o tebi. vse mu povej, najbrž bo takoj razumel in ti tudi sam povedal da je sestra včasih tečna.
hej norci :)
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 15. Nov. 2013 14:02

Hvala vam za odgovore! :)
mouse1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a mouse1 » 20. Feb. 2014 14:05

adrianca* ne razumem čist tegala, čeprou sem prebrala use-.- ne vidm problema.. pač ti sestra ni hotla povedat kje je tvoj fant ker ni vedla kaj naj reče.. in zakaj bi se ti mogla opravičt za to?
pa tut to je mal neumno, da hodiš fanta gledat na trening.. a ga moreš met vedno pred očmi al kaj?! ;) tko da get a life :))
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 20. Feb. 2014 14:34

Lol, adrianca je zdaj že srečna saj je minilo že skoraj 3 leta od tega :loco:
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 20. Feb. 2014 14:37

Miš, original tema je tako stara, da Adrijanca najbrž itak ni več s tem tipom. :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Feb. 2014 15:42

al pa je srečno poročena in ma 2 otroka :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 20. Feb. 2014 18:11

vsaj en optimist:D
Zadnjič spremenil Mishela, dne 02. Mar. 2014 18:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Feb. 2014 18:44

..in doživlja živčne zlome zarad svakinje xD
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov