Njegova mama!!

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 31. Okt. 2007 14:39

Orhideja to si pa tako dobro povedala, da ti je za čestitat! :razz:

Tudi jaz živim pri starših, in v njihovi hiši tudi nameravam ostat, ker ima tudi moja punca takšno željo, saj se z našimi dobro ujame. In res se mi zdi potrata imet vsak svoje stanovanje, oz. saj bomo imeli vsak svojega (eni spodaj, drugi zgoraj), ampak v isti hiši. Bo za nekatere še hudo, ko bodo davki na nepremičnine. In ali naj tekam 50 km daleč po mojo mami, ko jo je kam za peljat?

Bibijana tebi pa na žalost svetujem, da razmisliš, da zapustiš svojega dragega, ker če rajši posluša svojo mamico kot tebe bo res problem, in tu pa ne boste mogli skupaj stanovati. V tem primeru pa mora fant razmisliti ali bo živel s tabo ali z njo!
Uporabniški avatar
bibijana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 4. 10. 2007
Kraj: Ptuj..okolica

Neprebrana objavaNapisal/-a bibijana » 31. Okt. 2007 18:13

Hjah!...hvala vsem za nasvete! :) saj vam pravim, da celotne situacije tako ali tako ne morem opisatu tukaj, morali bi biti v moj koži in verjam, da bi tudi vam enkrat prekipelo...glede skupnega življenja...res je, zaenkrat je samo on v službi...jaz se še šolam...zato bi bilo neko skupno varčevanje malo težko še zaenkrat...pa čeprav ga imam zelo rada, čutim v sebi odpor, da bi si z njim ustvarila skupno življenje, prav zaradi njegovega odnosa do njegove matere...ker imam občutek, da bi na naju vedno vplivala...kar pa ne bi prenesla! ...glede tega, da živi doma tu sploh ni problem...in tudi pri meni doma veljajo neka pravila, ampak se moji starši ne vmešavajo v najino zvezo, ker vedo da se imava rada ter mi zaupajo...njegova mati pa gre preko vseh meja...tudi zavedam se tega, da ne bom nikoli spremenila njega, sploh pa ne njegove matere...pač sprijaznit se treba, da bo mamin sinček in da bo mamina volja preko njega vplivala tudi name. :( bom vidla kaj bom storila, bom počakal še malo....še enkrat hvala vsem
Uporabniški avatar
karmy21
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 24. 6. 2005
Kraj: Cambridgeshire

Neprebrana objavaNapisal/-a karmy21 » 31. Okt. 2007 19:31

punca ne se zapufat za 30 let oz. za celo življenje če že zdaj dvomiš da boš zdržala... dvakrat premisli ali bi to res naredila,....

Drugače pa glede življenja pri starših, to je kukr za koga, meni veliko pomeni samostojnost in ne živeti pri starši celo življenje, ker sem bila tako vzgojena in sem bila že zelo zgodaj samostojna, in me mama ne preživlja od 18.leta naprej kakor je pač zakonsko določeno. Takrat sem pa tudi šla od doma. Isto kot moji bratje. Da se če se le hoče :wink:
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 31. Okt. 2007 19:54

Tudi jaz se preživljam sam, čeprav živim v hiši staršev, ampak prispevam sam za svoje stroške in pa skupne stroške. In kljub temu, da smo v isti hiši se veliko manj vtikata v moje življenje kot pa npr. starša od kolega, ki kljub temu, da ima svoje stanovanje daleč starn od njiju, ki mu kar naprej visita na vratih in izvajata nenapovedane obiske. Če se nekdo hoče vtikat v življenje drugega bo to tudi izvajal ne glede na daljavo, ampak bo pa to težje počel, če ne bo imal vsega pred nosom.

Bilijana tudi, če se odselita, bo tašča izvajala stalno kontrolo nad sinom, ga klicala po telefonu, vabila k sebi domov,..
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 14. Jun. 2008 12:59

Jaz imam tud manjši problem z njegovo mamo. Namreč skupaj sva že ene 4 mesece. In na začetku sem lahko prespala pri njem in vse je blo ok. Zdaj se je pa kar naenkrat njegova mama spomnla, da to ne bo šlo več tko naprej in, da ne smem več prespat pri njemu. Nimam občutka, da bi se ji zamerila, in se z njo tudi normalno pogovarjam o stvareh. In na sploh se super razumem z njegovo 4letno sestrico. Res ne vem v čem je problem :?: OOna meni nikoli nič ne reče, sam njemu pove, da ne smem prespat.
Zelo me boli, ker ne vem v čem je problem. Namreč, kadar sva pri njegovemu dedku in babici, lahko brez problema prespim, in sem jima všeč. Medtem ko je njegova mama (mi je rekel fant) izjavila, da je stanovanje premajhno za 4 osebe :?: :eek: :?: Se pravi, ko njegov oče pride iz službene poti domov, je za njih tudi premajhno stanovanje?
Najnovejša njena izjava je, da ona od tega nič ne dobi (da jest prespim tam). Sploh pa noče dat nobenih konkretnejših razlogov zakaj ne smem prespati. IN tudi baje, da ko se tuširava porabiva preveč vode. Ja, halo, če se tuširava dva, normalno da gre več vode...

V glavnem res ne vem v čem je problem.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 14. Jun. 2008 13:28

...no in če gre več vode,je potem tudi račun večji :)
Očitno bi mama,tako kot je rekla imela tudi sama kaj koristi od tvojega obiska,saj je bolj lakomne sorte.
Meni se to zdi zelo čudno,saj gre za sinovo dekle,pa vendar obstajajo tudi taki ljudje.
Morda ji tudi nisi tako všeč,kot kaže njen obraz.
Nevem kaj naj ti svetujem,sama nebi prav veliko zahajala tja.Poskusita najti kako drugo rešitev s fantom,ali pa večkrat prespita pri tebi-če je to mogoče seveda.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 14. Jun. 2008 13:34

Mogoče vaju pa sliši med sexom in, ker ni mogla povedat pravega razloga se je problema rešila tako, da ne smeš več pri njem spat?
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 14. Jun. 2008 13:44

hm... midva nisma uradno skupi, pač ko se vidima bluzima... sam je pa hudo smešno, ko vidiš, kok se njegova mama trudi, da bi se že enkrat spravla skupi :D pa ko je vedno tok vesela ko sem pr njih, al pa ko grema kam skupi... češ da tk vsaj ve, da bo pršu domov v nekmu normalnem stanju, ko mi lahko zaupa (njegovih prjatlov nima najbolj rada... ko ponavadi zgleda njihovo ponočevanje tk, da pol ne vejo za sebe)
je pa tut on tak mamin sinček, ko ga fuuuuuuuuul razvaja (star je 20)... pa tut on se o vsem posvetuje z njo... mene za enkrat ne moti, ko dela bodoča tašča v mojo korist :twisted:
LOVE hurts
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Jun. 2008 13:47

karmy21 napisal/-a:Drugače pa glede življenja pri starših, to je kukr za koga, meni veliko pomeni samostojnost in ne živeti pri starši celo življenje, ker sem bila tako vzgojena in sem bila že zelo zgodaj samostojna, in me mama ne preživlja od 18.leta naprej kakor je pač zakonsko določeno. Takrat sem pa tudi šla od doma. Isto kot moji bratje. Da se če se le hoče :wink:

Potem pa ne govori ostalim, da je čudno, če živiš pri starših, če si že krepko čez 20 let, samo zato, ker si ti imela drugačno vzgojo in razmere doma. :roll: Če ima nekdo doma večjo hišo, nima smisla iti zidat nove ali kupovat stanovanja. In kdo pravi, da tisti, ki ostanejo doma, niso samostojni? :lach: Saj samo živiš doma, s svojo plačo pa si plačuješ od bencina, živil, oblek itd. vse sam. In mir imaš lahko prav tako pred starši.
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 14. Jun. 2008 14:09

MIGRENA napisal/-a:Mogoče vaju pa sliši med sexom in, ker ni mogla povedat pravega razloga se je problema rešila tako, da ne smeš več pri njem spat?


ja sej enkrat naju je, pa je pol mu tud rekla, da ne smeva več če prespim. IN tud nisva, nikol od takrat naprej k je to omenila. NO, edin kadar nje ni blo doma :D ..tko, da res ne vem v čem je problem :?
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 14. Jun. 2008 14:12

emkica napisal/-a:
MIGRENA napisal/-a:Mogoče vaju pa sliši med sexom in, ker ni mogla povedat pravega razloga se je problema rešila tako, da ne smeš več pri njem spat?


ja sej enkrat naju je, pa je pol mu tud rekla, da ne smeva več če prespim. IN tud nisva, nikol od takrat naprej k je to omenila. NO, edin kadar nje ni blo doma :D ..tko, da res ne vem v čem je problem :?


Mogoče bo zvenelo glupo vprašanje, ampak zakaj bi jo to motlo ?
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
h3x0r89
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a h3x0r89 » 14. Jun. 2008 14:16

Ja sej res.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 14. Jun. 2008 14:17

emkica napisal/-a:Jaz imam tud manjši problem z njegovo mamo. Namreč skupaj sva že ene 4 mesece. In na začetku sem lahko prespala pri njem in vse je blo ok. Zdaj se je pa kar naenkrat njegova mama spomnla, da to ne bo šlo več tko naprej in, da ne smem več prespat pri njemu. Nimam občutka, da bi se ji zamerila, in se z njo tudi normalno pogovarjam o stvareh. In na sploh se super razumem z njegovo 4letno sestrico. Res ne vem v čem je problem :?: OOna meni nikoli nič ne reče, sam njemu pove, da ne smem prespat.
Zelo me boli, ker ne vem v čem je problem. Namreč, kadar sva pri njegovemu dedku in babici, lahko brez problema prespim, in sem jima všeč. Medtem ko je njegova mama (mi je rekel fant) izjavila, da je stanovanje premajhno za 4 osebe :?: :eek: :?: Se pravi, ko njegov oče pride iz službene poti domov, je za njih tudi premajhno stanovanje?
Najnovejša njena izjava je, da ona od tega nič ne dobi (da jest prespim tam). Sploh pa noče dat nobenih konkretnejših razlogov zakaj ne smem prespati. IN tudi baje, da ko se tuširava porabiva preveč vode. Ja, halo, če se tuširava dva, normalno da gre več vode...

V glavnem res ne vem v čem je problem.


Glede tusiranja pri njih...
Raje se stusiraj preden gres tja in ko prides od njega. Tudi meni je cudno, da ne zivis tam in se tam tusiras. Ajde, ce gre za to, da si vec dni tam. Ce pa prespis en dan, pa se ti res ni treba tusirati.
Mogoce jo pa moti, da se SKUPAJ tusirata in ne posebej.
Nam je bilo tudi bedno, ko si je brat nasel punco, s katero je se sedaj skupaj in sta se po nekaj mescih ze pri nas tusirala in se smejala iz kopalnice. Mislim res, no.

Malo pazi, kaj delas pri njih, ker se moras zavedati, da ne zivis tam. Obnasaj se kot gost in ne kot da tam zivis ze 2 leti. Vem, da si zadosti stara, ampak njegova mama je mogoce tvoja bodoca tasca in jo bos morala vso zivljenje prenasati. Ona ima svoja pravila in morala bos jih upostevati, ce se ji ne zelis zameriti.

In ne, nima veze ce so oni stirje z ocetom, ko pride iz sluzbenega potovanja ali kajkoli ze, ker ti zaenkrat se nisi clan druzine in ti ima vso pravico ukazovati pod NJENO streho.
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 14. Jun. 2008 14:23

pa sej ne da ukazujem al pa karkoli. In vem, da sem gost. Tuširala sva se pa zato, ker sem prej ta prespala kakšen vikend, ker drugače se ne moreva vidt, in mava na teden samo par dni, da sva skupi.
Nardim vse kar reče, in tudi pr njegovemu dedku sem pomagala delat okol bajte, pa kosilo kuhala...
IN s tamalo se full trudim, ji berem knjige, se ukvarjam z njo, da ne visi skos okol mame..
včasih bi se res najrajši zjokala :cry: , ker mi full ni všeč če ima kdo kaj proti meni.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 14. Jun. 2008 14:56

Ach so.
Ojej, to pa res ni prijetno.
Jaz ti pa tudi bolj teko kaj svetujem, ker moj ne zivi skupaj s starsi ze nekaj let, tako da njegove starse vidim ob nedeljah, ko greva tja na kosilo.

Mogoce bo pomagalo, ce ji das cas, da "pride k pameti" :D Saj bo, ne sekiraj se. Do tacas pa se lepo obnasaj do nje se naprej. Verjemi, da se da marsikaj doseci z lepimi besedami in lepim obnasanjem.
You want me to be something I can never ever be.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov