ni mu do seksa

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Apr. 2013 11:38

Meni je pa grozno dejstvo, da so nekateri tipi tako fukjeni da bi raje fasali spolno bolezen kot da bi sexali s kondomom.

Ni važno katera spolna bolezen je, takšno ravnanje je prizadeto. In itak da bo tak tip ko bo hotel sexat z naslednjo žensko držal gobec zaprt da bo ja sexal brez kondoma.

Je*en debil.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 30. Apr. 2013 12:00

Meni se zdi pa ravno tako grozno dejstvo, da ona pusti tipu, da seksa brez kondoma, okuži sebe in ja - še naslednje ženske, s katerimi bo seksal. Fuj no!
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 30. Apr. 2013 13:10

Če se ne gre ravno za kak HIV ali gonorejo, je večina SPBjev tako ali tako prenosljiva tudi preko kondoma, s kožnim kontaktom, tako da ti nič ne pomaga kondom, le malo zmanjša verjetnost, da se zadeva prenese. Tudi preko oralnega seksa se prenaša SPB. Pomaga le abstinenca.

Je pa zanimivo vprašanje: Spoznaš nekoga, ki ti je res všeč, potem izveš da ima SPB. Kaj narediš? :)
Speer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Speer » 30. Apr. 2013 16:54

Avtomatsko sklepaš da je "lajdra" in letiš proti hribom kolikor te nesejo noge. :lol:

In this case se mi to zdi čist okej, če sam nisi pripravljen zavestno kaj fasat.
Neutral men are the devil's allies.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 02. Maj. 2013 16:17

Jaz bi se verjetno odmaknila. Ko nekoga spoznaš itak še nisi head over heels, tako da verjetno ne bi riskirala in bi raje pravočasno odšla.

Če pa tega tipa to moti, mi pa ni jasno, kaj sploh še počne s tabo? Noče seksat, ob tebi je pa skoz. Mislim, da ne bo šlo drugače kot en orng pogovor. Saj ni teba, da je v smislu teženja, kdaj bosta seksala..., ampak resen pogovor o tem, zakaj njemu ni do seksa, kaj je narobe..., konec koncev se mi zdi, da si upravičena do te informacije.
pohorc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 169
Na forumu od: 22. 8. 2011
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a pohorc » 03. Maj. 2013 11:29

Hja, kakorkoli, če tipu pri 40ih ni jasno, kaj se počne s 24-letnicami, se je za vprašat, ali je sploh vreden, da je s tabo. Z leti bo glede njega vse skupaj še slabše, ti boš pa čedalje bolj potrebna, sploh ko te bo začela klicati biološka ura. Po svetu hodi dovolj poskočnih mladeničev, ki ti lahko nudijo vse in še več kot tvoj "dragi", tako da če boš vztrajala pri njemu, ga boš ali varala ali pa boš seksualno sfrustrirana. Tako neumna pa verjetno nisi, da bi svojo srečo žrtvovala zaradi enega "starca".

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov