Nevoščljivost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LostBoy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 13. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a LostBoy » 25. Jun. 2012 22:27

Niti ni nujno, da je vse skupaj na koncu kontraproduktivno :) lahko od tega dobiš nov zagon in voljo, da tudi ti narediš nekaj podobnega kot oni, ki mu nekaj zavidaš ... ;)
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 26. Jun. 2012 11:16

to pa je odvisno od tega kako človek sprejme te občutke. ja enim res da voljo, da bi tudi sami dosegli to.. velika večina pa jih je takih, ki znajo biti samo nevoščljivi, sami pa ne bi naredili korak v pravi smeri (pa še to, da nekaterih stvari pa vseeno ne moremo doseči ali pa saj ne v tolikšni meri kot bi hoteli)
Breakfast is my religion! (The Mask)
vrocamucka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 22. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a vrocamucka » 26. Jun. 2012 22:43

no js pa tipom ne privoščim da imajo punce :twisted: če bi bili vsi samski bi bil js čist lepo v povprečju^^
Andri
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 2. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Andri » 04. Nov. 2015 12:28

Tudi mene popade zavist, ko vidim pare.
Andri
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 2. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Andri » 04. Nov. 2015 12:47

Exit napisal/-a:no to sem opažala nekaj časa pri sebi in sem se odločila, da bo treba nekaj narediti. ker sem ugotovila, da izhaja to iz lastne NEsamozavesti, sem si sposodila nekaj knjig o pridobivanju samozavesti, kako se imeti rad... začela sem se ukvarjati s tekom, da izbijem ta negativna čustva... če to ne bo pomagalo grem k psihologu, ker se zavedam, da je to neka vrsta bolezenskega stanja.
prosim ne me napadit zaradi tega, vem da izpadem kot najbolj grozna oseba, ampak res skušam to popraviti... če ne privoščimo najbližjim prijateljem, komu pa bomo?
groza, groza...

Jaz te ne napadam, ker te čisto razumem. Zanima me, kako je s teboj danes? Si stanje uredila?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov