Ne vem kako dalje...

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_lady_bird_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 13. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a _lady_bird_ » 09. Avg. 2008 11:27

lep pozdrav.

Probleme imam s fantom. Stara sem 18 let, on pa 24. Jaz sem doma v okolici MB, on z CE. Skupaj sma 5 mesecev. Med šolo sma se vidla enkrat na teden, med vikendi, da me nebi moto med šolo.

Pred dvema dnevoma so se začele težave. Naenkrat me ni več klico, niti smsa poslal. To sem še sprejela. Mislila sem si, da pač mogoče ne more pisat al pa kaj. Včeraj isto. Le da včeraj zvečer me je poklico in začel s takimi, da ne ve kaj več hoče. Da je razdalja med nama prevelika, čeprav je on vedno govoril, da razdalja ni nikoli ovira. Vprašala sem ga če je kaka druga vmes, Zatrdil mi je, da ne. Hotela sem se pogovoriti na 4 oči, zato sem ga vprašala, če se danes vidima. Reko je, da nima avta (kar je res!). Rekla sem mu, da pridem jaz do njega z vlakom. Pa mi je reko, da ne, ker se grejo po vsej verjetnosti za 2 dni s kolegi kopat v terme 3000. (Moram omenit da je pred 14 dnevi tudi mene na veliko vabil.). Vprašala sem ga, če je imel mene namen zraven povabit, pa je reko da ne ve. Pol je reko, da se jutri čujema (kao danes), pa se boma zmenla. Do sedaj ni duha ne sluha o njem.

Punce, kaj naj naredim?? Napisala sem mu sms, da me naj pokliče, da mi pove, če se vidima ali ne. Napisala sem mu ob desetih, zdaj je ura pol ena. On pa ma fon vedno s sabo, zato vem, da se me izogiba.

Kolegica mi je svetovala, da naj ga pustim na miru in da me bo on začel pogrešat. Pripomnila mi je, da to glede term je zelo ''svinjsko''. Naj omenim, da je njo in njenega fanta tud vabil.

Druga kolegica mi je svetovala, da ga naj raje pustim in da ni edini fant na svetu. Če me že zdaj tak zajebava, kaj šele bo.

Ne vem več, kaj naj. Ljubim ga neizmerno. Kaj bi ve naredile na mojem mestu?

(naj omenim, da na morju me je enkrat že skoro udaro, zaradi tega, ker je mislo da me kliče en fant. ; ko je jezen z mano govori na zelo grd način: daj vtihni .. idi v piz** mate***. =>naj kljub temu vztrajam ali ne? )
Zadnjič spremenil _lady_bird_, dne 09. Avg. 2008 21:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 09. Avg. 2008 11:33

to da te je skor udaru sigurno ni dober znak! :evil:
če bi kljub temu vztrajala z njim (jz bi se verjetno že takrat skregala z njim do konca) ga pust na miru, ne ga klicat ne mu več pisat pa boš vidla, če se oglas se pogovorta, če se ne pa sama veš kok je ura...
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 09. Avg. 2008 11:35

preprost odgovor : NE!

Način pogovora kot ga ima, ni noben način... jaz tudi mojega kdaj razpizdim, pa mi ne reče takih besed... Kar se pa tiče glede term, pa je itak taka zadeva, da jaz mu do konca življenja ne bi mogla odpustit... skoz bi mi šlo po glavi, da medtem ko sem se jaz sekirala, je on užival v termah s svojimi frendi... Odjebi ga!!!
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 09. Avg. 2008 11:36

ojoj kašni so tipi, kr neki jim pride v glavo in pol delajo scene...
jez bi ga na tvojem mestu pustila neki dni čisto pri miru (nebi gla klicala niti tipkala smsou)... če bi te potem klicu oz. bi se zmenila, da se dobita bi se pogovorila z njim, pač kaj mu je da je tak do tebe...

lahko, da se te je naveličal, ampak glede na tvoj opis mislm, d je neka druga vmes (upam d ne).

_lady_bird_ jez nebi vztrajala... vem kok je težko, ker je prisotna ljubezen s tvoje strani, sam če te je že skor udaril jez sploh neb razmišljala kako pa kaj...
dej ga na off za neki cajta, mal se zaposli s čim kar te veseli pa boš potem vidla kako pa kaj...

želim ti vse lepo in
sporoči kako bo :bussi:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 09. Avg. 2008 11:37

Še ena zveza, ki ne vodi nikamor. :?
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Avg. 2008 11:47

mislm, da se je on odloču, da tole ne bo šlo nikamor in se zarad tega tudi izogiba tebe.Pusti ga na miru.Živi naprej svoje življenje kot da ga ni.Brezveze se obremenjevat s tem, ker menim, da je tole res konec vsega.ne ga prosit, ne mu težit.brezveze...
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 09. Avg. 2008 11:54

Pusti ga pri miru. Te bo že on poklical, če te bo pogrešal. Pa tudi če te bo, bo verjetno boljše, če ga ne vzameš nazaj... Jaz mu takega načina pogovora, pa tega, da bi te skoraj udaril, ne bi odpustila. Terme so še najmanjši problem.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 09. Avg. 2008 12:03

prvo kot prvo: po 5 mesecih niti slučajno ne moreš nekoga "nezimerno ljubit". takrat se komej zaljubljenost počasi nehuje in pride realnost.
drugo kot drugo: skor te je udaru in že v mesecih zaljubljenosti, ko naj bi bilo vse precej v rožicah, tkole grdo s tabo govoril.
tretje kot tretje: tudi tole zdajšnje obnašanje ne obeta nič dobrega. po mojem mnenju samo nimam jajc povedat, da je konc.

sklep? vključi možgane in bejž stran ;)
...just breathe...
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 09. Avg. 2008 12:28

čist očitno da mu je dojadilo...

Mislim dA je brez veze vztrajat.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 09. Avg. 2008 12:30

g00fy_qa napisal/-a:Še ena zveza, ki ne vodi nikamor. :?


Jup, res je. Me precej spominja na mojo bivšo zvezo, v kateri me je tip tud tko lepo vrtel okol prsta s takimi forami, kot tvoj.

Jst ti svetujem, da se obrneš stran od te "zveze" in greš lepo naprej brez njega, ker ti bo boljše.

Še to: bolš, da greš zdj stran, ko sta skup "samo" 5 mesecev kot pa nekoč, ko bosta skup dalj časa ...
Zadnjič spremenil jagodka85, dne 09. Avg. 2008 12:31, skupaj popravljeno 1 krat.
__CrNa__
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 10. 7. 2004
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a __CrNa__ » 09. Avg. 2008 12:31

_lady_bird_ napisal/-a:

Ne vem več, kaj naj. Ljubim ga neizmerno. Kaj bi ve naredile na mojem mestu?



O bog, ko berem take neumnosti pa ne vem al nej se jočem al smejem....
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 09. Avg. 2008 12:32

punca nehajta ne glede na to kak hudo ti bo..spizdi dokler lahko
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 09. Avg. 2008 13:06

Mislim, da to da je skoraj udarail in da ti takšne metlje ven je najbolje da se čim prej spokaš od njega. res bo hudo ampak ko bo mimo bo verjetno bolje. ker mislim da je tale tvoj tip enostavno en luzer ker ni niti toliko odgovoren da bi se na 4 oči pogovoril in da je navadna reva. in da še na smseje ne odgovori...bedak. sorry ampak je res.
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
bina_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 2. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bina_ » 09. Avg. 2008 13:18

Pusti teh 5 mesecov za sabo in ga pozabi... Ta fant ni zate!!! Zdaj maš idealno priložnost...
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 09. Avg. 2008 14:00

Pust ga na miru, k si nobena ne zasluž da dela fant tko z njo, tko da čimprej k skenslaš tole bolš bo. Ne vlečt naprej k bo sam še hujš in te bo na koncu res udaru.
I know it's only rock 'n roll but I like it, like it, yes, I do!!!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov