Ne odpisuje

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 22. Sep. 2019 13:37

Meni to deluje kot da je prava, glede na to, da je sprejela, ni pa zainteresirana za pogovor in je tvoje sporočilo (če je ta in ta) prebrala samo kot retorično vpr.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Sep. 2019 14:02

Meni sicer tudi deluje logicno, da ali sprejmes in odgovoris ali pa oboje ne. Js kdaj spregledam tudi kaksno sporocilo, ko je prejeto in potem vidim bolj pozno.. Mogoce ce napises se kaj, ce slucajno ni vidla, ce pa ni odziva ali prebere in ne odgovori pa pac odfrendas..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
zgubljen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 31. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a zgubljen » 23. Sep. 2019 18:57

Kaj pa vem... Najprej sem poslal sporočilo. Ker ni bilo odgovora sem sklepal, da ga morda sploh ni vidla (sporočila tretjih oseb so ponavadi bolj skrita) in sem jo zato še dodal - povabilo je sprejela. Nekateri to jemljejo kot pozdrav in zato ne odpišejo. Bolj kot gledam slike, bolj se mi zdi prava. Ma ne bom ji ponovno pisal, ker bo izpadlo nadležno... se bo že razjasnilo. Če je prava pa bo za debato še časa.

V 20ih letih se človek spremeni in sklepati nekaj na podlagi ene slike je totalna zguba časa - bolje je analizirati in takoj vidiš. Sicer pa če imaš človeka v dobrem spominu, si valda vzameš čas in od drugih poizveš čim več stvari... samozavest gor ali dol, ne vidim problema v tem.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Sep. 2019 19:37

Ma ja no, odvisno pd cloveka.. jaz bolj kot sem starejsa, bolj ne sprejemam oseb, ki jih ne poznam in tud ne ljudi, ki bi mi bili tako neinteresantni, da se mi ne bi dalo niti kaksno besedo/ stavek odpisat..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov