Nazaj skupaj z bivšim

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 01. Sep. 2007 12:49

osamljena napisal/-a:to sem že vse premislila. iskala dobre lastnosti in slabe,in je bilo boljših več. tak da,če me bo htel nazaj (upam da bo) mu bom dala možnost,samo da mi bo moral prej dokazati da res misli.


Nism mislna, da iščeš lastnosti pr njemu. iščeš sam pri sebi, kaj sebi privoščiš, če je on res to kar si želiš, je on res tista oseba s katero boš preživlala čas in ki ga je vreden.a je vreden tvojga časa, glede na to da sta že enkrat končala..je vredno vse pogrevat. Nase morš gledat!Ne išči ljubezni tam kjer je neeeekoč bila, kjer je preverjeno, ker to delajo ljudje, ki ne znajo bit sami.išči nove poti, cilje,...ne bit omejena.
Free your mind...
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 01. Sep. 2007 12:50

osamljena napisal/-a:to sem že vse premislila. iskala dobre lastnosti in slabe,in je bilo boljših več. tak da,če me bo htel nazaj (upam da bo) mu bom dala možnost,samo da mi bo moral prej dokazati da res misli.



A lahko samo uprašam kaj ti razmišlaš?
Predvsem pa kolko si stara?

Rada bi ga nazaj on tebe noče....Kje je tvoj ponos? Pa jaz ne bi nikoli klicala bivšiga in lazla za njim ko ena največja obupanka.

Grdo govori s tabo, rad bi se znorel to se pravi da bi rd mel še druge ženske in ne samo tebe!
In kaj tukaj ti lahko daje še upanje da boš z njim?

Res mi ni jasno zakaj se ne vzameš v roke in nehaš jokcat za njim,ker je več kod učitno da te ne bo vzele zele nazaj...mogoče čez par let sedaj pa sigurno ne.
Si že videla koga,ki bi se znorel v 1 mesecu? Jz ne!

Pa ne mi govort da ne vem kako je to,ker sem imela fanta 5 let in je bil prav tako prvi, pa nism delala nobene galame enostavno sva šla narazn pa pika. In jaz osebno sem prekinla stike niti enga klica niti enga sms.

Ne pa da se še vedno po 1 mesecu sprašuješ ali bom z bivšim nazaj....koliko punc ti je tukaj jasno in glasno povedalo da tako hitr kod so prišle z bivšim nazaj so šle tudi narazen. Sej nis stara 40 let da se boš zaradi enga desca sekirala.


Res enih pa prou ne razume kako lahko tok pojeste svoj ponos in se tako ponižujete pred bivšimi fanti

Sory ne mislm te v slabo voljo spravt samo to je resnica.

Pa brez zamere :wink:
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 01. Sep. 2007 13:00

*_nincy_* napisal/-a:Si že videla koga,ki bi se znorel v 1 mesecu? Jz ne!


:ja: no ja, v dveh mescih :oops:
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 01. Sep. 2007 13:04

jagodka85 napisal/-a:
*_nincy_* napisal/-a:Si že videla koga,ki bi se znorel v 1 mesecu? Jz ne!


:ja: no ja, v dveh mescih :oops:


:lol: poj ma pa še 1 mesc fore :D
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
osamljena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 5. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a osamljena » 01. Sep. 2007 13:14

ga sploh ne kličem pa mu pišem naj bo nazaj z mano. sama pri sebi pa lahko upam da bova nazaj skupaj,ali ne? vsak preboleva in preboli drugače. sto ludi sto čudi.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Sep. 2007 13:22

*_nincy_* napisal/-a:Ne pa da se še vedno po 1 mesecu sprašuješ ali bom z bivšim nazaj....koliko punc ti je tukaj jasno in glasno povedalo da tako hitr kod so prišle z bivšim nazaj so šle tudi narazen. Sej nis stara 40 let da se boš zaradi enga desca sekirala.


jst sm z mojim šla narazen, pa sm hitr tud nazaj pršla.In zdej sva skupej, že kar en lep čas. :) Ni nujno, da ta teza drži, odvisno od razlogov razhoda i vsega.Če se imata dva rada in če sta se razšla zaradi višje sile oziroma česa čist brezveznega, je dobra možnost da prideta nazaj in potem ostaneta skupej.če pa seveda en ne čuti nič več, potem je jasno konec.
in osamljena,če ti je dal tip jasno vedet da no go več, potem ne vztrajaj.Če ti je položil na dlan to, da bi se rad še znorel, potem je jasno, da resna zveza pri njemu e pride več v poštev za nekej časa.Raje dvigni glavo in pojdi novim dogodivščinam naproti.Vem, da je težkoa mapk težje je če si boš dajala neke upe za stvari, ki jih je nemogoče realizirat.
In v tem priemru se tud strinjam z *nincy*, da je v takih primerih za bivšim lazit brezveze, samo ker določene ženske pač ne razumemo. :? v takih trenutkih morš bit precej trmast in odločen, da res prekiniš vse stike, do zadnjega.Nincy, svaka ti čast, če bi ostali imeli tok poguma bi bil svet lepši :)
Uporabniški avatar
osamljena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 5. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a osamljena » 01. Sep. 2007 13:37

problem je v tem da mi sploh ni dal jasno vedet da noče več bit z mano. pa tudi pozabil še me ni. mogoče samo zaradi tega upam. in vem da ko mi bo jasno pokazal da do mene ne čuti več nič,da bom šla dalje.

eh,brezveze. bomo videli kaj bo čas prinesel. če še me ima rad bova že prišla nekako nazaj skupaj.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Sep. 2007 13:46

sploh te ne razumem :?
kako ti ni dal jasno vedeti da noče bit več s tabo?kako pa veš da te ni pozabil.Oziroma pozabil te verjetno nikoli ne bo, razen če izgubi spomin, kaj čuti do tebe je pa druga zgodba.
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 01. Sep. 2007 13:56

osamljena napisal/-a:problem je v tem da mi sploh ni dal jasno vedet da noče več bit z mano. pa tudi pozabil še me ni. mogoče samo zaradi tega upam. in vem da ko mi bo jasno pokazal da do mene ne čuti več nič,da bom šla dalje.

eh,brezveze. bomo videli kaj bo čas prinesel. če še me ima rad bova že prišla nekako nazaj skupaj.



Vate sm se spotaknla samo zaradi enga razloga,ker si v temi kako pozabiti bivšega napisala.
po enem mesecu odkar nisva več skupaj mi je včeraj rekel da ne želi biti več z mano
še posebej ker je zadnje čase ful nesramen do mene,pa ga vseeno nemorem sovrazit


In resnično tako kot ti je rekla purpl te tudi jaz ne razumem....

Tukaj imaš 2 tehtna razloga pa se še vedno slepiš.


Purp gotovo nista šla narazn po treh letih, ampak nekje na začetku zveze kar je pa meni čisto logično vsak se v prvih mesecih resne zveze ima odlično ampak se tudi ustraši.
[/i]
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
osamljena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 5. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a osamljena » 01. Sep. 2007 14:03

saj imate prav,ampak kaj ko nemorem tega dopovedat mojemu srcu. saj razmišljam isto kot ve,srce pa hoče njega. :(
mogoče bo čez čas boljše. enkrat bom ga verjetno že prebolela :(
Uporabniški avatar
osamljena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 5. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a osamljena » 01. Sep. 2007 14:06

*purple* napisal/-a:sploh te ne razumem :?
kako ti ni dal jasno vedeti da noče bit več s tabo?kako pa veš da te ni pozabil.Oziroma pozabil te verjetno nikoli ne bo, razen če izgubi spomin, kaj čuti do tebe je pa druga zgodba.


ne pokaže mi jasno s tem,ker ko reče da noče več bit z mano,mi naslednji dan že piše. da me ni pozabil pa mi je povedala njegova kolegica,ker sta se v čet menila o meni. saj zdaj od srede nisva več v stikih ker sem mu rekla da mu nebom več pisala,ker mam dovolj tega da se ne more zjasnit.
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 01. Sep. 2007 14:11

Sej vem da delček tebe se tega zaveda...

Tako je srce govori drugo razum pa drugo....


Tudi pri meni ni bilo lahko, tudi jaz sem po 5 letih zveze jokala in bla blabla....ampak potem sem pa prišla do zaključka kaj zahudiča se smilim sama sebi, ko pa imam še toliko časa da si najdem fanta ki pa bo lahko celo bolši kod on.
Stike sem prekinla prvo minuto jaz,ker drugače ne bi nikoli prebolela tako da jaz sem mu dobesedno zagrozila da me nej več ne kliče in ne piše,ker sama zase sem vedela da sem toliko trmasta da ga ne bi v življenju poklicala.

Čas pa zaceli rane, prvi trije meseci so najslabši potem je vsak bolši...na koncu on ostane samo bleda slika.

Nihče ne izključuje obcije da vidva pa ne bi morala še kdaj biti skupaj...seveda sta lahko ampak za to mora preteči kakšne let 2,3,4.
Šele takrat dasta nekaj dala skozi in takrat lahko presodiš ali je tisto kar si imel bolše od tega kar si imel sedaj.

Trenutno si pa vzemi čas zase,da si urediš misli pa prekini stike,ker te samo ubijajo.

Jaz ti želim da bi čim prej dala to skozi.
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
osamljena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 5. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a osamljena » 01. Sep. 2007 14:17

hvala. saj zdaj ko ste mi malo dale mislit sem ugotovla da če bi me imel res še rad bi se lahko znorel tudi z mano,in mu zato nebi bile potrebne druge punce. tak da res najboljše da se sprijaznim,da ne čuti več do mene isto kot jaz do njega. :( stike sem pa že prekinla.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Sep. 2007 14:26

ja, midva sva šla narazen ko še en mesec nisva bla skupej.Potem je pa pač ugotovil, da brez mene no go :D (hvala bogu :flehan: )

verjamem da po večih letih že more bit en razlog.

zdej nevemkaj naj ti rečem osamljena, se mi zdi pa da sploh neve kaj hoče.
:? nekak tko je blo pri meni.Končala sva na zlo nehuman način (on je bil tisti ki mi je kpšarco dal), potem je bil teden dni čiste tišine, nakar mi ej spet on začel pošiljat smse, me vabt na kavo in na koncu tud prjokal da pač hoče it z mano in te stvari.tud jst nism dobila točnega pojasnila zakaj sva takrat končala inše dandanes ne vem čist točno, praktično me tud ne zanima, ker se mi dozdeva.

uglavnem hočem povedat to, da mogoče ne ve kaj bi rad.Lahko bi rad to, lahko nekej drugega in se ne more odločt.Ampak vseeno, če bo imel močna čustva bo to svojo krizo dal skos in prišel nazaj.Ne morem pa rečt kaj in kako, ker ga ne poznam.lahko ima v namenu čist neki tretjega.

Najboljš, da pustiš vse to za sabo.Pusti času čas in njemu razmislek.Živi daje.Če pride nazaj, stori kar pačmoraš, če ne pride pa tudi prav.So tud drugi na svetu, ki ne bodo kar tako odšli. :wink:

če te muči srce se moraš pa za mizo vsest i razčistit z le-tim.dopovej mu, da je boljš če kdaj dopusti glavi, da razmišlja :D

To je vse težko, vem, ampak s pogumom in trdo voljo se vse da. :)
Uporabniški avatar
osamljena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 5. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a osamljena » 01. Sep. 2007 14:34

to jaz vem da on ne ve kaj bi rad. ker odkar sva narazen,mi je po dveh tednih pisal da me pogreša in da bi rad bil z mano ampak še ne zdaj. :?
tudi dostikrat sva se menila za pijačo,ampak si je naslednji dan premislil. naj povem da ko sva po enem tednu kar me je pustil šla na pijačo se mi je ful jokal. ne vem kaj si naj mislim res. vem pa da če me ima rad se bo že vrnil k meni. jaz se bom zdaj trudla da bom čim manj mislila nanj. in tudi to upanje da bi bila nazaj skupaj si bom skušala izbit iz glave. čedalje bolj pa mislim da ne čuti več do mene isto kot je. sva pa bila v tem mesecu v stikih samo zato ker je on meni vedno prvi pisal,in ker sem vidla da res ne ve kaj hoče in da mi je zaradi tega še slabše sem v sredo prekinla stike.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]