NAJ REČEM DA ALI NE?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

neka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 10. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a neka » 10. Mar. 2016 20:58

Tu je napisana še enkrat moja zgodba:
Z enim fantom sm hodila skor 2 mesca. Reku mi je, da se lhk vidiva čez 2 dana in potem čez nekaj časa je reku, da sva končala. :cry: Takrat sm mislila da se je samo zajebaval ker on je bil tak tip, ki se zajebava ampak potem me ni nazaj pozval in nisem mogla nič. Jokala sm in jokala čeprav so me frendice probale potolažit. Kasneje me je pozval en frend ki je bil tud od njega fulll dober frend in mi je reku da mu je on reku da mu več nisem všeč in da je v drugo, zato so mu šle frendici pisat ampak on je jim govoru da ni v drugo ampak da mu sm ja več nisem všeč. Naslednji dan sm šla se družit s frendicami in frendi in ker oni so tud od njega frendi sm ga vidla ampak sm ga ignorerala. Zvečer mi je pa en frend reku da mu je un reku, da ga je nekdo prepričal da me pusti. Čez par dni je en frend ustvaril skupino v keri je bil on. V skupini sva se ja in on začeli kregat in pol je en drug frend napisal da mu je on reku da je še vedno v mene sm da me je mogu pustit, on je to zanikal. Pol sm se ja napisala da sm v drugega ampak da z njim še ne hodim, to drugač ni res ker ja ga še vedno ljubim in nwm kako naj ga pozabim? :cry: Ampak ko sm začela pisat o enmu drugemu se mi je zdelo da je on malo ljubosumen.
Nwm kaj naj si mislim in komu naj vrjamem in še sploh nevem kako naj ga pozabim... :cry:

No pač ta fant me če nzej in nwm če naj mu dam šanso? Prosim pomagajte ker nwm kaj naj naredim.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 10. Mar. 2016 21:02

sej lahko nadaljuješ o tem v temi, ki si jo že odprla :D res ni treba nove odpirat.
hej norci :)
neka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 10. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a neka » 10. Mar. 2016 21:14

Aha okej...sm nwm kaj naj naredim res nwm

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron