Nagradno: Za valentinovo bom sama!

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali boš valentinovo preživela sama?

Da
56
40%
Ne
40
29%
Ne vem
43
31%
Skupaj glasov : 139

petra55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a petra55 » 25. Dec. 2007 12:28

ja js bom pa tudi za valentinovo najbrž sama, tko kot sem bla na božični večer in kot sem danes na božični večer. Sicer sem imam pekrasnega fanta ki ga ljubim in mi pomeni vse, ampak so se moji starši spomnli da po 3 letih odkar sva skupaj ni več dovolj dober zame. Tko da sem v precejšnji čustveni stiski in te praznike preživljam sama v topli postelji pa s solzami v očeh. takšno bo tudi moje valentinovo, čeprav imam še vedno upanje da se bo pa mogoč kaj spremenilo. Do takrat je še nekaj časa in rsnično upam da se bo spremenilo. Drugače bom pa sama, tako kot sem sedaj za božič.
Lep božič vsem.
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 25. Dec. 2007 13:37

Če bi bila za valentinovo sama, se definitivno ne bi počutila osamljeno, saj je največja sposobnost vsake osebe to, da se ima dobro tudi sam v svoji družbi. Tako sem se tudi jaz naučila, da če nimam fanta, lahko tudi sama dobro uživam, in to celo popolnoma sama, tudi brez prijateljic. zavrtim si kakšen dober cd, kaj zaplešem, si privoščim kakšen valentinov srček in si tako naredim dan nekaj posebnega. Čeprav valentinovo ni neki poseben praznik, uživam na ta dan. Naslednje valentinovo pa ne bom sama, verjetno bova s fantom preživela dan tako kot vsak drug.
pajkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 27. 8. 2007
Kraj: tam nekje

Neprebrana objavaNapisal/-a pajkica » 25. Dec. 2007 13:53

jaz ga že 2 leto ne bom preživela sama ampak z mojim dragijem in skupnimi prijatelji.Pred tem sem pa valentinovo preživela z prijatelicami.
Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 07. Jan. 2008 11:11

V vednost:

Po izboru novinarke, ki vam je zastavila dotično vprašanje, knjige dobijo:

- BaBeBi
- Sugar_baby
- Boa

Puncam čestitamo!

... in seveda čakamo, da odgovorite na naš poziv, ki vas čaka v vašem predalu ZS.
tinkica_777
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 11. 2007
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a tinkica_777 » 12. Jan. 2008 21:57

jaz sicer ne vem če bom sama..ker imam enga..pa ne vem točno al hodva al ne..tko da upam da bova skupej za valentinovo..
če bi pa bila sama na ta dan..zagotovo ne bi ležala doma..ampak bi se odpravila nekam ven s prijateljicami, vaki bi podarila čokolatinček in žurala bi ga..in bila vesela, da sem raje sama kot pa z nekom in nesrečna.. :)
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 13. Jan. 2008 11:10

Valentinovo - pač še en dan v mesecu, predvsem dan za trgovce, a vseeno ga nekateri jemljejo precej osebno ... večinoma tak, da mislijo d so sami, da nimajo sreče tam in tam .... scrue this :)!
Če že hočete delat na ta dan kej posebnega, naredite nekaj zase (nema veze al si samski al pa ne)... delaj, kar te veseli in se ne sekiraj za druge...

js osebno mislim, da bom organizirala en party s kolegicami ... verjetno bo to ala pizama party al pa kej v tem smislu... zame le še en razlog in dan več za žurat ... :), naredle bomo movie night, kokice in koktejle, potem se bomo počas odpravle ven pogledat kaj se dogaja kje (če se) in če se nam bo dalo, bomo naprej glede filme al pa sam mele ene tistih naših čvek noči, ko smo zaspale takrat k smo ble čist omagane :) ...

p.s. če si za to valentinovo samski, še ne pomeni da si sam - damn right tole :D :!:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov