Na maturanc brez fanta?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali bi šle/šel na maturantski izlet brez fanta/punce?

Da
85
87%
Ne
13
13%
Skupaj glasov : 98

fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 06. Jun. 2008 11:21

Jaz sem šla brez takratnega fanta na maturanca (pa ne da ga nebi mela rada al pa karkoli.. še on me je spodbujal da naj grem; sej če je bil moj fant mi je zaupal in tut opravičla sem zaupanje)

Nisem ga prevarala, če prav se je tam vse vrtelo okrog alkohola, bluzenja, seksa, žuta itd... Mela sem se super s sošolci in sošolkami; žurali smo ga tko kot treba... :razz:

Spoznala sem dost novih ljudi, mela sem se ql, in prov nč me ni motilo vzdušje in pač bluzenje okrog mene; ko so me tipi osvajal oz hotli kej met z mano sem pač normalno rekla da mam fanta... Družila sem se potem pa bolj s tistimi ki so bili v zvezah, da nebi slučajn kej blo narobe :D

Je pa res da sem ga zelo pogrešala.. :( Ampak mi ni žal da sem šla.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 06. Jun. 2008 11:36

fun napisal/-a:Jaz sem šla brez takratnega fanta na maturanca (pa ne da ga nebi mela rada al pa karkoli.. še on me je spodbujal da naj grem; sej če je bil moj fant mi je zaupal in tut opravičla sem zaupanje)

Pa saj to itak ne pomeni, da ga nimaš rada. Ne vem, jaz svojemu fantu vedno "pustim", da gre na potovanja (me povabi zraven, vendar si do sedaj zaradi določenih razlogov nisem mogla privoščit), sicer me niti ne sprašuje za dovoljenje (to bi mi bilo skrajno smešno) in si sploh ne morem predstavljat, da bi mi on karkoli prepovedoval. Če se mi bo ponudila priložnost, da grem nekam brez njega, bom brez problema šla, saj nisva prišita drug na drugega. Seveda je pomembno zaupanje in tudi ne rečem, da ga ne bi pogrešala.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Jun. 2008 13:47

Prvo kot prvo: kako bi lahko šel tvoj fant s tabo na maturanca (v primeru, če bi šel) - a sta sošolca oz. sosošolca? No, to je potem še slabše, ker sta se (verjetno) že zadosti gledala med poukom, poleg tega morata kar dosti časa preživeti skupaj, glede na to, da en teden ne moreš zdržati brez njega? Po drugi strani pa že zdaj razmišljaš o morebitnem skoku čez plot, če bi te zavedel tvoj bivši. :? Meni tukaj ni čisto nič jasno, tako kot verjetno niti tebi ni. Najprej se boš morala odločiti kaj oz. koga sploh hočeš. Mogoče bi se bilo pametno pogovoriti s fantom oz. se raziti z njim, če mu nisi pripravljena biti zvesta. Bivšega pa si izbij iz glave - če je bivši, je že moralo biti nekaj narobe, da nista več skupaj. Razen če si željna avantur(e).
Uporabniški avatar
urša**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 1. 6. 2008
Kraj: šiška

Neprebrana objavaNapisal/-a urša** » 07. Jun. 2008 14:14

js sm v tvoji situaciji in grem na maturanca :P je en in edini maturanc, nikol več ga ne bo.. in ne mislm samo za to da on ne bo ljubosumn, doma viset.. če mi dragi ne zaupa, ne vem pol zkaj je z mano.. čist simpl

če pa ti sama seb ne zaupaš, pa nevem zkaj ga živceraš, bot fer in končej :roll:
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 07. Jun. 2008 14:30

js bi šla na maturanca.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Jun. 2008 14:38

Tudi jaz bi na tvojem mestu šla na maturanca. Daj mu vedet, da se imaš lahko tudi brez njega fajn in da nisi odvisna od njega, ker je to že potem obsesija. Lahko mu pošlješ razglednico ali pa kak sms kdaj, ne pa nonstop viset na telefonu (tudi če bi te on klical). Bosta se še toliko raje videla, ko se boš vrnila domov, ker se bosta vmes pogrešala in to rabi vsaka zveza na vsake toliko časa. :wink:
pooksy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 13. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pooksy » 07. Jun. 2008 14:57

Za tistega, ki ostane doma nikol ni fajn. Ampak, če ti ne zaupa da greš nekam sama, potem je brezveze da sta sploh skupi, če pa ti sama sebi ne zaupaš, je pa še bol brezveze in ne fer do fanta, da si sploh z njim.
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 07. Jun. 2008 15:21

pri nas v razredu so trenutno 3 bejbe k so pred eneparimi mesci se odjavle z maturanca zato d grejo loh s tipi raj skupi (od tega je trenutno sam še en par skupi , onim dvema je pa žou k zdei je pa prpozen de bi šle usein zraven)...mamo pa enpar takih k grejo tipi zraven, pa so se pač domenil de bo to njihou dupusst al kako.

po moje ...ni vredno ostat doma , pač če se bo pa nardil se bo pa nardil ...itak pravjo : kar se dol nrdi , dol ustane :D :D
razen če names 1 punce prideta 2 dumou haha :lol:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 07. Jun. 2008 15:32

christianna cruz napisal/-a:
po moje ...ni vredno ostat doma , pač če se bo pa nardil se bo pa nardil ...itak pravjo : kar se dol nrdi , dol ustane :D :D
razen če names 1 punce prideta 2 dumou haha :lol:


S tem se pa ne strinjam. Midva z mojim sva par tudi takrat, ko je med nama več kot pol metra razdalje. Tisti, ki ne zdržijo en teden narazen brez varanja, pa očitno niso zreli za resno zvezo.
Tisti, ki sploh ne zdržijo en teden narazen, pa tudi ne. Smisel partnerskega odnosa ni v tem, da cele dneve tičiš skupaj in se stiskaš.
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 07. Jun. 2008 15:43

oh joj. tako kot je že ena rekla - če misliš, da se tistemu tipu ne boš zmožna upret, potem svojega fanta že nimaš dovolj rada. amen.

da bi pa zaradi fanta ostala doma, ali pa ga jemala s seboj na maturanca .. ja zakaj že? da boš imela bodigarda? pri tako mladih letih se odpovedovat žurom oz. drugim stvarem, ki te veselijo, samo zaradi fanta, se mi zdi popolnoma nesmiselno. nekaj drugega je pa, če tebe ne veseli iti ;)
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 07. Jun. 2008 15:44

No še moje mnenje:

Ne vidm problema v tem, da greš na maturanca brez fanta. Konec koncev je to nek izlet z razredom..in ponavad je ta družba skup, če je pa pol zravn še neka tretja oseba (npr fant al pa punca) pa se mi zdi da ni več tko kot bi mogl bit. Valda da se morš pol fantu posvečat ( v primeru da se ne pozna tolk s tvojimi sošolci). In pol tist maturanc izgubi vs svoj čar..ne vem no jst to tko vidm.
Jst sama nism šla na maturanca pa ne zarad fanta, ker on je šel. Sama sem se tko odločla.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 07. Jun. 2008 17:36

jullia_ napisal/-a:
S tem se pa ne strinjam. Midva z mojim sva par tudi takrat, ko je med nama več kot pol metra razdalje. Tisti, ki ne zdržijo en teden narazen brez varanja, pa očitno niso zreli za resno zvezo.
Tisti, ki sploh ne zdržijo en teden narazen, pa tudi ne. Smisel partnerskega odnosa ni v tem, da cele dneve tičiš skupaj in se stiskaš.


Hvala bogu da pri teh letih lahko tako razmišljaš.
Joj bejbike, tiste ki ne morte brez njega 1 tedn, kaj pa ko boste mele zaposlene fante, može, ki bodo na poslovnih potovajnih več kot 1 teden, al pa kakšne vojake, karkoli, kar zahteva odsotnost? Boste raje nehale z njimi al boste zbirale same take, ki bodo takoj po šihtu skočili k vam in bog ne daj nikamor drugam do naslednje izmene?
Meni se to, da ne znaš bit brez partnerja 1 tedn zdi bolj kot vse drugo, odvisnost. Če si ti cela oseba z lastnim življenjem in hobiji, boš imela kaj za počet tudi, če boš en teden sama. A ni lepo pogrešat človeka in se potem veselit ko ga spet vidiš? Je bolje viset skoz skupaj pa si počas z leti že it na živce, ker itak nič drugega ne doživiš?
No ja, mal OT, sori.
Kar se pa tiče avtorice te teme - sej ne vem, a nej se smejm al jokam. Punca, očitno si še premlada oz. premalo zrela, da bi se šla resno vezo. Bog pomagaj no - ne veš ali bi šla ali ne, zato da ga ne bi slučajno prevarala? Pa kaj ti misliš potem celo vezo 24 ur na dan z njim viset zato, da ga ne boš slučajno prevarala? Ne boš šla z nobeno kolegico ven žurat, mogoče ga pa lahko prevaraš? In izgovor bo alkohol?
Naredi si uslugo pa bodi sama dokler ne boš sposobna it za 1 mesec nekam in fanta ne prevarat. Potem boš pa vedela, da res ljubiš.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 07. Jun. 2008 21:08

Smreka je na najboljši možni način pouzela celotno situacijo :zustimm: .

Sam en mali OT dodatek,

punce, k mate "siamski odnos" (to je moj termin za zveze, kjer se tiči skupi 24/7 in postane ednina stvar preteklosti), kaj boste nardile (in kako preživele), ko boste odrasle in bodo u igri ne šole in faksi, pijačke in študentska dela, ampak resnejše obveznosti, k ne bodo odvisne samo od vas (njih), kjer nihče ne bo sprašvau "iti ali ne iti", ampak se bo preprosto šlo ...?

Ja, lepo je s partnerjem delit ne le velike dogodke, ampak še use tiste male "nepomembnosti", ampak use ma neko mejo. Ko enkrat nehaš funkcionirat kot individualna oseba in je usaka malenkost stvar dveh, je ta meja definitiuno prekoračena. In bog ne daj, da se taka zveza razdre, kr u tem primeru rezultat ("ostanek") ne bosta dve celi osebi, ampak dve polovici.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 07. Jun. 2008 21:36

Tvoj glavn problem je to,da ti je fant odveč.Sploh ker nisi zihr,če ga boš prevarala ker te vleče nazaj k bivšem..pa nima veze kam greš..nehi sama seb lagat,da ga maš rada pa neke butaste zgodbice pa ga pust in to je to.Pa boš mela mat.izlet,k je kao neki nepozabnga pa neki na kr morš it ( :D )..pa bod z unim pa boste usi zadovolni ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 07. Jun. 2008 21:52

jez sm bla na maturancu brez fanta..nism ga prevarala ker ga mam res ful rada in kj takga ne bi mogla narest s kr enmu tipam :roll:

tukej se gre samo za zaupanje v ljubezen med dvema, ker tut če si ne vem kako pijan veš da te doma nekdo čaka in če ga imaš ti tudi rada potem ne vem zakaj prevara?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov