Na maturanc brez fanta?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali bi šle/šel na maturantski izlet brez fanta/punce?

Da
85
87%
Ne
13
13%
Skupaj glasov : 98

kaycha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 4. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kaycha » 17. Jun. 2008 20:22

dobr, da smo nekateri samski in nimamo teh tezav... :D
drgac pa ne bi zrtvovala maturanca zarad fanta, ze zarad sosolcev ne. ker vem kok nam usem pomen, da bomo tist tedn prezivel skupi. sicr pa, ce ti je res tok do tega fanta, te biusi ne bo premamu pa tud ce te bo mogoce zamikal, ker bos vedno mela v mislih fanta in si bos znala postavt meje. mogoce je pa to cist pozitivna preizkusnja za vajino zvezo, ker ce si ga sposobna prevarat, pol ze ne stima use...
sicer pa, nism v tvoji situaciji, tko da ti tezko svetujem, ker ne vem kako bi se odlocla sama. verjetno je dost odvisno od tega, kok sama seb zaupas
kaycha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 4. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kaycha » 17. Jun. 2008 20:23

sorry, 2x isti post
Pussy_ka_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pussy_ka_ » 18. Jun. 2008 11:30

hm.. meni se zdi fuul žalostno da nekatere punce mojih let ( 18 ) al pa še mlajše vsaki trenutek preživijo s fantom..jaz sn z mojim več kot leto pa pol skup pa ga mam fuul rada sao da bi bla celi cajt z njim?!? nee hvala! mi tudi kolegice dosti pomenijo,njemu pa tudi paše da gre kak večer ven skup samo in zgolj s kolegi.. z njim se pa tudi ne bom ženla tk da bi se verjetno čez par let fejst po glavi tolkla če nebi zarad njega šla na maturantca..
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 19. Jun. 2008 11:37

Prebrala sem samo osnovni post, ostalih ne.
Najprej sem premišljevala - tvoj sedanji fant ne gre, gre pa bivši, ker sta ohranila prijateljsko vez. In sedanjega fanta imaš rada, hkrati pa veš, da če bi ti bivši polagal take besede na ušesa, ki jih rada slišiš in ki jih moški v danih trenutkih izredno hitro znajo uporabit z namenom ujeti prepovedan sadež in pogreti pretekle vezi in doživetja, zakaj potem on gre zraven?
Ne vem, kako boš lahko mirna in sproščena na maturantskem izletu. Na kaj boš gledala - kako se ves vede tvoj bivši, kaj v tem času razmišlja tvoj fant, kdaj bo trenutek, ki se ga bojiš (ali pa tudi ne), da bi prevarala svojega fanta, kaj bo naredil v trenutku, ko ve, da si ti miselno in čustveno neodločena in na ločenih bregovih, kdaj bo izkoristil priložnost; ali - kam boste šle s sošolkami med prostim časom, ki ga ob na pretek, kaj boste počele, kako se boste veselile skupaj, zganjale norčije, ki jih sicer v prisotnosti svojih partnerjev oz. celo bivših nebi :roll: ?

Ampak še nekaj mi tu ni jasno - zakaj gre bivši zraven? Moje sošolke in sošolci so tudi imeli fante/punce in ni šel noben poleg. Pa tudi nisem še slišala za primere, da bi šli. A je to tako, da bivši hodi na isto šolo, le drugi razred, no ali pa druga šola, pa greste na isto lokacijo istočasno? Ne vem, ker drugače res en poznam tega, da bi partnerji hodili zraven.

Edit: sem šla še mal poste brat
Punchee napisal/-a:Bi šle na maturanca...
Ja
Punchee napisal/-a:... ali bi ostale doma s fantom?
Ne :?
Na tvojem mestu bi šla jaz z razredom, brez fantov :) .
Če bi bila sposobna prevarat v primeru zaužitega alkohola, pol prej pri sebi razčisti, komu si bolj pedana, bivšemu ali sedanjemu, ker če prevaraš, boš še bolj zmedena, pri komu ostat.
Sweet Princess napisal/-a:
problem je v pogrešanju..
Ah dej ga lomit no! En teden se ne more zdržat brez tipa? Ni dobr da skoz visita skupi...
~NIA~ napisal/-a:Sweet Princes: pr nama bi bil problem zdržat brez tipa 1 tedn.
preveč sm navezana, vem
[OT/Punce, kolk časa ste v vezah? Dejte ga sekat, ko boste enkrat 10 let, vam bo pa še pasal, če boste lahk kak dan čist ločeno peživele in tud en teden ne bo problem, čeprav se vam sedaj to čudno sliš. :lach: /OT]
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 19. Jun. 2008 17:57

Snow flake napisal/-a:Ampak še nekaj mi tu ni jasno - zakaj gre bivši zraven? Moje sošolke in sošolci so tudi imeli fante/punce in ni šel noben poleg. Pa tudi nisem še slišala za primere, da bi šli. A je to tako, da bivši hodi na isto šolo, le drugi razred, no ali pa druga šola, pa greste na isto lokacijo istočasno? Ne vem, ker drugače res en poznam tega, da bi partnerji hodili zraven.


Lahko je paralelka al kej takega, pa je zato možnost, da gre...Lahko je druga šola (pri nas npr. je šla ceeeela generacija iz NG na Ios, pa smo se zato tm vsi poznali :wink: )...
Uporabniški avatar
bucka_*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bucka_* » 19. Jun. 2008 19:28

tudi mene naj bi letos čakal maturanski izlet. sem v podobni situaciji, vendar v mene naj bi bil zaljubljen sošolec ( mi piše sporočila , me kliče..) kar gre fantu res na živce.. ampak zaradi tega nebi ostala doma.. tudi fant me je vedno podpiral naj grem, kar sem imela tudi namen.. ampak zdaj zaradi zdravstvenih razlogov ne grem.. Sicer pa če sama sebi ne zaupaš da ne boš imela z njim nič ne vem v čem j epotem problem.. če pa misliš da boš imela z bivšemu kaj.. pol je pa tk brezveze da si z fanto skup če na tihem še sanjaš o bivšemo...

Ne vem to moraš pri sebi razčistit... Še vedno mislim da če si ne vem kok pijan mislim da se še vedno enmejčken zavedaš pa ne varaš..
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 21. Jun. 2008 10:42

js bi šla na maturanca. ta priložnost ni velikrat.
če te pa un tip osvaja morš pa že sama vedet kako...če se mu pustiš zapeljati si ti kriva ne on...ker veš da maš tipa rada in ne vem zakaj razlog da bi se nekaj zapletala s tistim tipom...
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 22. Jun. 2008 18:42

Hm... Ma pojdi na maturantski izlet in sploh ne razmišljaj o ostalem!! Če si zares zaljubljena v fanta drugemu ne boš dovolila preblizu, v nasprotnem primeru pa se tudi ni treba ničeser bati-mlada si in na maturantskem izletu, uživaj ker tvoj fant očitno ni pravi zate!!!
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 24. Jun. 2008 16:16

Zakaj bi pa mogu fant zraven na maturanca? :?
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Jun. 2008 19:52

Lejla86 napisal/-a:in ne vem zakaj ne bi fanta postavila na prvo mesto, če se mam z njim bolj fajn kot pa s prijateljicami...


Eno je postavit fanta na prvo mesto, nekaj popolnoma drugega pa to, da zaseda vsa mesta :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov