Na maturanc brez fanta?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali bi šle/šel na maturantski izlet brez fanta/punce?

Da
85
87%
Ne
13
13%
Skupaj glasov : 98

Uporabniški avatar
Punchee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Love RD

Neprebrana objavaNapisal/-a Punchee » 05. Jun. 2008 22:25

Hejla.

Novo temo odpiram zaradi tega kr nisem nikjer nasla enake ali pa vsaj priblizne situacije.

Gre se zaradi maturanca na katerega gremo letos. Imam fanta s katerim sva skupaj 9 mesceu. Vse bi blo lepo pa prou ce ne bi na maturanca šeu tudi moj bivši, ki bi zelo rad nazaj biu z mano. Z njim sem celo prekinla prijatelstvo ker mojemu fant ni blo nc ušeč kako se je obnašu do mene. Mi pa še vedno veliko pomeni in občasno pomislim kako bi blo ce ne bi sla nikol narazn. Najvecja tezava je pa v tem ker moj fant ne gre. Povedla sem mu, da gre tudi bivši-ker pač igrava odprte karte in mu ni niti malo všeč ker ve da me ne bo gledu križem rok. Priznam tudi mene je strah kako bi na maturancu odregirala na njegovo osvajanje ker se bojim da se mu kar ne bom znala upret ker me je z nekaterimi dejstvi prepričau da tokrat misli za res in tokrat sem 100% prepričana da me ima zares rad. Ampak fant mi pomeni ogromno in si ne predstavljam, da bi končala. Vem kako vsa ta scena z maturancem mori mojega fanta in zato sem celo prišla na idejo da bi ostala doma. Vem, da bi biu on zaradi tega zelo srečn in bi mu pomenilo velik dokaz ljubezni saj se mu včasih zdi da mi je vseeno za vse(kar pa sploh ni res, namreč sem takšna da imam včasih obdobja, ko ne pokažem kar čutim). Meni pa tudi on pomeni več k en maturanc na katerm se lahko res ne bi vse dobro končalo. Se nekaj časa nazaj sem komaj čakala dan odhoda sedaj pa sploh ne čutim več takega pričakovanje ker vem kako zelo vse to mori fanta, čeprav bi še vedno rada šla ker mislim da je to enkratna izkušnja.
Prosim za nasvete kaj bi ve naredile na mojem mestu? Bi šle na maturanca ali bi ostale doma s fantom?
Že vnaprej hvala za vse nasvete in odgovore.

LP
Zadnjič spremenil Punchee, dne 07. Jun. 2008 14:45, skupaj popravljeno 1 krat.
I had to kiss a lot of frogs before I found my prince charming .. <3
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 05. Jun. 2008 22:28

Doma
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 05. Jun. 2008 22:30

Jest bi šla na tvojem mestu.
Praviš, da imaš fanta rada, vendar da te bivši še vedno mika. Vse tvoje razmišljanje že zdaj ni lihk fer do fanta. Pojdi na maturanca in poskusi s tistim bivšim ostati na distanci. Če ti bo ratal boš pa pol vidla. Boš vsaj vedla pri čem si, tvoj fant pa tud in tvoj bivši prav tako.
Mmo grede kam pa greste? :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 05. Jun. 2008 22:32

no..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 05. Jun. 2008 22:32

Definitivno bi šla na maturanca. Če je vajina veza trdna in si zaupata pol ne vem zakaj panika. Dvomljiva situacija, ni kej; Zdej če boš šla bo tvoj meu surlo do pakistana in riskiraš da te da na čevelj zarad tega...če pa ne boš šla, se pa odpoveduješ once-in-a-life-time šansi...na maturanca se gre pač samo enkrat, a ne...Sam če si že sama rekla da ne veš kako bi odreagirala na osvajanje tega tvojga bivšega...jau...pol nisi še čist prepričana da si ga prebolela, kaj? :? Jah, sama se boš mogla odločit a ne...pač kaj ti v danem momentu več pomeni. Drugi se na tvojo žalost ne mormo namest tebe odločit, eni smo za to da greš eni bodo za to da ostaneš doma...Pač premisli in...pejd, a ne :D
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 05. Jun. 2008 22:34

Mah, če mu nisi sposobna ostat zvesta, je čist isto al ostaneš doma al greš. :roll: Jaz ne vem zakaj morjo ženske vlačit svoje fante s sabo na maturantski, tut če nobenga ne poznajo. A je res tak problem ne varat, če nimaš tipa ob sebi?
Uporabniški avatar
Kasiopeia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 3. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeia » 05. Jun. 2008 22:34

Če si ne zaupaš, rajši ostani doma. Če pa misliš, da bi se na maturancu lahko zamotila in že prvi dan dala bivšemu vedeti, da nič ne bo, potem pa pojdi.
Zaupaj v svojo odločite :wink:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 05. Jun. 2008 22:35

^^
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 05. Jun. 2008 22:35

~NIA~ napisal/-a:kako bi blo teb da bi šou tvoj fant za 1 tedn na izlet, kjer veš da bi blo veliko plesa, zabave, alkohola, sonca, morja..
zravn bi šla pa še njegova bivša, ki bi mimogrede želela še enkrat poskusit s TVOJIM fantom?
meni nebi blo prijetno.



Ja, bi mi blo mal neprijetno, ampak mu zaupam in mislim, da če bi že kaj blo, da bi mi povedal.
Sicer pa..sej lahko tud njo skrbi..če bo on en teden sam in ne blo vedla s kom okrog hod :wink:
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 05. Jun. 2008 22:35

na maturanca se gre pač samo enkrat, a ne


In kot da je to nekaj tako pomembnega...napiješ do onemoglosti se ga lahko tudi kje drugje...znamenitosti si greš pa lahko sam v miru pogledat kdaj drugič...Maturanc je v bistvu brezveze...Jaz ne bi šel še enkrat.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 05. Jun. 2008 22:36

tu
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Punchee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Love RD

Neprebrana objavaNapisal/-a Punchee » 05. Jun. 2008 22:38

*lilica* napisal/-a:
~NIA~ napisal/-a:kako bi blo teb da bi šou tvoj fant za 1 tedn na izlet, kjer veš da bi blo veliko plesa, zabave, alkohola, sonca, morja..
zravn bi šla pa še njegova bivša, ki bi mimogrede želela še enkrat poskusit s TVOJIM fantom?
meni nebi blo prijetno.



Ja, bi mi blo mal neprijetno, ampak mu zaupam in mislim, da če bi že kaj blo, da bi mi povedal.
Sicer pa..sej lahko tud njo skrbi..če bo on en teden sam in ne blo vedla s kom okrog hod :wink:


Ne mene ne bi zanj niti najmanj skrbelo s kom hodi okrog pa to kr mu res zaupam in sm prepricana da me ne bi prevaral. Čeprav to rečejo vsi, sam mi je z razlicnimi dejanji ze velikokrat dokazal kolk mu pomenim.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 05. Jun. 2008 22:38

Če ne morta en teden si ostat zvesta, ne vem kako bo to šlo naprej. Kaj pa če bo kdo kdaj imel kakšno službeno potovanje...se bosta takoj razšla?

Ja, normalno, da se na maturancu fanta pogreša, ker ga pač ni s tabo...ampak je pa tolk lepš, ko ga spet vidš, pa k seb stisneš :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 05. Jun. 2008 22:38

0%?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 05. Jun. 2008 22:40

~NIA~ napisal/-a:si tud zase prepričana da ga nebi prevarala? 100%?


A to name leti?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov