Mogoče mi je on zbil samozavest?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

STE IMELE ŽE ČLOVEKA, KI STE GA MOČNO LJUBILE IN HKRATI SOVRAŽILE

Glasovanje se je zaključilo dne 03. Apr. 2013 15:54

DA
5
45%
NE
6
55%
Skupaj glasov : 11

MariCruz
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a MariCruz » 29. Mar. 2013 15:54

Pozdravljene,
in sicer...kot vsaka oz.vsak ki piše teme, na tem forumu, tudi jaz jo pišem z upanjem, da bi me kdo razumel in povedal svoje mnenje oz.nasvet.

Stara sem 20 let. Že dve leti hodim s fantom, starim 23 let. Preden sva začela skupaj sem ga enkrat že zavrnila, ker mi je bil njegov prijatu všeč. In ker se je on takrat fuuuul zaljubu vame, mi tega še vdno ne more oprostiti... :?

Ko se skregava, mi to vrže v faco... (prejšnje tipe)

Ne razumem ga...vse prijatelje sem morala "skenslat " zaradi njega, ENKRT SVA SKP drgugič ne...dostikrat mi reče da ma ima zelo rad, drugič me že žali in obratno....

Imela sem prijatelja, zelo sva se razumela, kot brat in sestra...Po dveh letih odkar sem začela jaz imet zvezo,sva se dobila spet preko facebooka, ker sem imela težave in nisem imela komu jih zaupat, pa mi jih je on pomagu olepšat z besedami, pa me podpirat.
MOJ JE TO ZVEDU IN MI NEPRESTANO GOVORI , NAJ GREM K NJEMU PA DA SIGURNO SME GA PREVARALA, PA DA SE POČUTI IDOIT, KER SEM VSE TO RAZLAGALA MOJEMU FRENDU.

večkrat mi govori, da boljšega kot on ne bom dobila, da moja lepota je samo fasada, da me bodo meli vsi sam za seks. ker nimam nič v glavi....neprestanih je žalitev JAZ GA PA KLIČEM NAZAJ :cry:

KAJ NAJ NAREDIM, IMAM GA RADA. IN MISLIM DA KO GOVORI DA NE BOM DOBILA BOLJŠEGA, JAZ PODZAVESTNO MU TO VERJAMEM IN ZATO VZTRAJAM.
help#help#help! :(
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 29. Mar. 2013 16:39

Edina stvar, ki jo lahko naredią je, da mu lepo poveą, da zdaj odhajaą. Pogledat, če ima prav, ko pravi, da ne moreą dobit boljąega. ;)

Takąni tipi so nevarni - zdaj grozi in je nesramen, morda bo kmalu postal nasilen tudi fizično. Pa da ne govorim o tem, da ti uničuje samopodobo in je resnično en primitiven bebec. Ti si pa trapasta, ker si zaradi njega zavrgla vsa svoja prijateljstva!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Mar. 2013 17:48

In zakaj bi bila rada s tipom, ki te žali, ti govori da nimaš nič v glavi, zaradi njega si se odpovedala prijateljem...? Adijo pamet!
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 29. Mar. 2013 19:00

Kokos.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 29. Mar. 2013 20:17

Slika
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 29. Mar. 2013 23:50

Haha Dioniz :lol:

MariCriuz, ne sekiraj se! Predvidevam da si še zelo mlada in boš imela še veliko fantov... Še dosti "carjev" preden boš spoznala enega , ki bo res ok. Do takrat se pa čimmanj sekiraj, živi svoje življenje, ustvarjaj, žuraj... Če ne, ti bo čez leta žal živcev za tega zdajšnjega- takrat seveda že bivšega. Uživaj ne glede na to kaj imata vidva, samo enkrar si mlada! ;)
Uporabniški avatar
Little fairy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 6. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Little fairy » 30. Mar. 2013 8:47

Res, adijo pamet! Mogoče pa ima prav, ko ti reče, da nimaš nič v glavi...če bi vsaj malo razuma uporabila, bi ga skenslala!

še dobro, da se zavedaš situacije, zdaj pa zberi še moč in ga nateraj :club:
"Sanje vsakomur od nas dovolijo, da smo tiho in varno nori vsako noč svojega življenja"
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 30. Mar. 2013 11:08

Dioniz napisal/-a:Slika

+1.
Jao.
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov