Ločitev

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 07. Apr. 2008 21:18

Mahagonij napisal/-a:Joj punce...ne se pred 25. letom porocat. Hvala bogu da nimata otroka od njegovih "bom pazil".

Me pa zanima... Kaj je tip mislil s tem, da ti/ji je prepovedal jemati KT? Kaj ima to veze z ljubosumjostjo?
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 07. Apr. 2008 21:20

Vrjetno jo je hotu prklent nase..po možnosti še z otorokom,če bi se pač "poneserču". :?
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 07. Apr. 2008 21:49

Damyanchyka napisal/-a:Vrjetno jo je hotu prklent nase..po možnosti še z otorokom,če bi se pač "poneserču". :?

Dost podla scena :? .
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 07. Apr. 2008 21:50

pravilno si se odločila. :) svetujem popolno prekinitev stikov in obisk psihologa (res toplo priporočam, ker ti lahko pusti precej hude posledice na psihi). sem imela podobno izkušnjo in mi je to pomagalo.
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 07. Apr. 2008 22:12

pa do nadaljnega ti odsvetujem vse poroke (sploh v tko mladih letih!!!) in seveda tud zveze s tolk starejšimi tipi...

pa velik velik sreče za naprej :D
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 07. Apr. 2008 22:28

BlackLady - pravilno si se odločila! Ne rabiš nobene potrditve od nikogar, sama si že naredila dovolj velik korak naprej in v srcu dobro veš da si se odločila prav, kljub temu da boli v srčku - najtežji del je že za teboj. Od tukaj naprej bo šlo vse na bolje. Počasi, ampak bo. In vsak da bo manj bolelo. Čez čas bo vse to ostal samo spomin na preteklost in ti boš zrla v prihodnost z široko odprtimi očmi, polnimi optimizma in željna življenja v polnem zamahu. Čas celi vse rane, pa naj bo le-ta še kako globoka...

Upam, da te bo ta izkušnja nekaj naučila - da si waaaaay premlada za poroko! V lajfu te še marsikaj čaka...zato, počasi in...z užitkom! ;D
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 07. Apr. 2008 22:33

boljše, da živiš brez njega in da ti je brez njega hudo, kot pa z njim. če nista za skup pač nista. težko obdobje imaš pred sabo, sam verjamem, da ti bo uspelo, kr si močna in pogumna ženska. skušaj se čimbolj zamotit, hodi v hribe, delaj bolj pozno in bo boljše. saj veš, čas zaceli vse rane.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 08. Apr. 2008 9:36

lahko samo rečem: "HVALA BOGU DA SI PUSTILA PSIHIČA!" .. cim bolj dalec od njega .. takih pa res nerabis.. ce ga mas rada ga bos itk pozabla ko bos ugotovila da ti je lahko z nekom 100x boljse.
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 08. Apr. 2008 9:47

Mahagonij napisal/-a:Joj punce...ne se pred 25. letom porocat. Hvala bogu da nimata otroka od njegovih "bom pazil".


a po 25 se ti pa kej tazga ne more zgodit?resda, si na tak način lahko zafuraš lajf prej, ampak vseeno, če bi ljudje vedeli kaj jih čaka nebi tega storili.
vseeno pa ni ona zdej tukej kriva ker se je mlada poročila.Ona je pač mislila, da bo šlo, kot je kazalao, niti malo si verjetno ni predstavljala kako posesiven bo ratal njen mož čez nekej časa.pač je naletela na takega...

BlackLady...vsekakor se ne vračaj nazaj.ostani pri starših in začni živet življenje ki bo ustrezalo tebi, kjer boš ti an prvem mesti in se boš dobro počutila.S človekom ki je bolestno ljubosumen ne moreš imet neke prihodnosti.vem, da je težko in vse, ampak tokrat pomisli nase, ne na vaju.
Uporabniški avatar
BlackLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLady » 08. Apr. 2008 10:16

hvala res.. vsem.. če verjamete ali ne, mi je veliko lažje, ker je drugače, če ti domači oz. prijatelji govorijo, da sem se 100% pravilno odločila ali pa nekdo 3., bolj verjamem vase.. hvala!.. zdej pa da še odgovorim..

Mahagonij: čeprav sem stara 19 let, mam dosti tega za sabo (tudi brez te izkušnje), vsekakor ne dovolj "tega".. verjamem, da bi bilo mogoče drugače, če bi bila stara 25, čeprav leta nimajo nič s tem oz. sem bila prepričana v to.. v mojem primeru se je izkazalo, da imajo dosti s tem (z leti povezujem njegovo željo po otroku, ker ni bil pripravljen čakati še vsaj 4 leta, kot sem ga prosila).. pa si mislim: mogoče bi res bila pri 25 letih bolj oblikovana osebnost, trdnejša, z neko avtoriteto.. problem je pa tudi, ker sem takšna, da najprej iščem problem v sebi in sama sebe krivim, ker mislim samo na druge, kako se drugi počutijo in ne na sebe.. ampak se je spremenilo.. včeraj.. nikoli pa nisem bila naivna ali preveč zaupljiva, ker začetek najine zveze je res bil odličen in sem ves ta čas upala, da bo tako tudi kasneje, nisem se zavedala, da bo samo še slabše, kot je bilo.. dobro res, da sem uspela prekinit..

Damyanchyka: ja, stike sva čisto prekinila.. in sem si oddahnila, ker ko sem šla sama k mojim ali kamorkoli, sem nonstop dobivala njegova sporočila, nonstop me je klical, da je vedel na vsakem koraku, kje sem.. če se slučajno nisem javila, je to jemal kot "imam neka pomembnejša opravila (z nekom)".. če nisem odpisala na sporočilo (velikokrat mi se je zdelo brez zveze porabit toliko denarja za sporočila, če pa točno ve, kje sem, kaj delam, s kom sem, kdaj pridem nazaj etc.), je že rekel, da mi je vseeno za njega, da mi nič ne pomeni, da nimam časa za njega, da naj uživam etc..
ločujeva? Ja, se ločujeva, ampak me je prosil za tisti t.i. poročni list, češ, da gre vprašat na UE nekaj.. predvidevam, da gre vprašat, kako je z njegovo vizo, ki jo je dobil na podlagi združitve družine (z menoj) v EU, torej pri nas.. dobil jo je na 5 let in ne ve, če bo prekinjena z ločitvijo ali bo trajala.. samo še to čakam, potem pa grem v Ljubljano, torej kraj, kjer sva imela prijavljeno zadnje skupno bivališče, vložiti zahtevek.. ne sama.. vedno bo šel nekdo z menoj, so mi priporočali doma.. boljše je tako, da ne bi me slučajno spet pregovoril.. vseeno je še to vse skupaj sveže..

iluzija: prepovedal mi je jemati t.i. KT, ker se je to njemu zdelo, kot da mu jaz ne verjamem, da bo pazil.. torej.. kot da mu ne zaupam.. ampak sem potem začela nazaj jemat, da bi se v bistvu počutil, kot sem se jaz par mesecev, ko me ni spoštoval, ko mi ni niti malo verjel.. ampak ne.. dobro, ni spet zahteval, da neham, ampak mu vsekakor ni bilo všeč, ker sem mu povedala, da bo otrok najprej čez 4 leta in za njega je bilo to predolgo, seveda me je bilo strah, ker ne vem, kaj bi naredila, če bi bila noseča, drugače razmišljaš.. čeprav sem mu govorila argumente, zakaj nočem otroka sedaj, ampak to mu očitno ni pomenilo nič..
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 08. Apr. 2008 10:54

Ne morem verjet kaj vse je počel s tabo, res. In ko tole berem mi kar pristisk dvigne! :evil: Zato sem res vesela, da si se znebila tega psihiča, pa čeprav vem, da ni blo lahko, in ti zato iskreno čestitam! Kolk je žensk, ki ceu lajf trpijo v takem zakonu in ne upajo odit stran bodisi zarad tega, ker se partnerja bojijo bodisi zarad financ. Tebi je uspelo! In čeprav zdaj preživljaš težke trenutke, pomisli na vse ljubosumne izpade, ki jih je mel, vsega nadzorovanja nad tabo, obtoževanja, da "ti ni dost do njega", čeprav si mislila samo na to, da boš njemu ustregla...in bodi vesela tega olajšanja! V življenju te čaka še tolk lepih stvari in kmalu boš vidla in občutila, kako dober okus ima življenje :wink:
Uporabniški avatar
BlackLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLady » 08. Apr. 2008 10:58

Picaboo: ja, sej si mislim, da sem naredila prav.. to bo čas pokazal, ampak vse stvari me spominjajo na njega, spominjam se samo lepih trenutkov, sploh se ne spomnim na slabe in zato mi je zdej tako hudo.. jočem se.. sploh se ne morem pomirit.. vem, da je sedaj še sveže in resnično upam, da bo s časom boljše.. obtožujem se, da nisem naredila dovolj, da bi rešila najino zvezo, da bi lahko še več.. in še vedno bi upala, da bo boljše.. čeprav nekje globoko v sebi vem, da ne bi bilo..
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 08. Apr. 2008 11:27

Zdej ko ti je hudo in ko si stran od njega je logično da misliš samo na lepe trenutke, kako si se mela z njim fajn..., ampak pomisli da če bi se vrnila bi bilo isto kot prej, bi te zapiral, maltretiral in ne bi mela nič od življenja.

Probaj bit čimveč v družbi, se s kom pogovarjat, pejdi vn..dej se čim več zamotit, sam da ne misliš nanj.Upam da ti uspe ga čim prej pozabit.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
BlackLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLady » 08. Apr. 2008 11:34

ja, sej dobro, da mam vas tle.. ker trenutno ni nobenga doma, vse kolegice so na faksu al pa v šoli.. rabim družbo, da ne mislim na njega.. to tipkanje mi ful pomaga.. dobro, da mam voljo in željo, da bi bila med ljudmi, da si želim družbe, da se ne zapiram vase, ker bi mogoče naredila kakšno neumnost.. nikomur tega ne želim.. da bi šel čez vse to.. je pa res, da dobro, da sem zbrala toliko moči, da sem to sedaj prekinila, ker je bil že skrajni čas.. nekatere ženske res ne zberejo nikoli toliko moči, nimajo kam it.. to je res strašno..
darka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a darka » 08. Apr. 2008 11:50

Vse kar ti lahko rečem je, da bodi še naprej pogumna in drži se ljudi, ki te resnično imajo radi ( družina, prijatelji ) in vse se bo uredilo. Želim ti veliko energije in optimizma :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov