Ločitev

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
BlackLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLady » 09. Apr. 2008 11:18

po mojem si čisto lahko pritrdiš.. ne bi ravno o tem, ampak po mojem misliš pravilno.. drugače pa kar se tiče šole je hotel, da doštudiram, ker je njemu vedno bilo žal, da ni šel na faks.. ampak, kako naj bom jaz še zbrana in skoncentrirana na učenje, če sem bila pa psihično čisto na tleh.. trenutno pavziram, tako da če se mi bo uspelo tako hitro pobrati, se bom naučila in odšla na izpite.. še polovica mi manjka za vpis v naslednji letnik..
kar se pa tiče premoženja pa res nimam problemov.. niti na njega niti name ni nič.. tako da.. vsaj to.. na obravnave pa tako ne bom šla nikoli sama.. to bo kmalu in je še premalo časa minilo, da bi bila takšna kot prej oz. da bi se dokončno pobrala.. gre pa na bolje.. veliko lažje je, ker sem nazaj doma, kjer je vedno nekdo doma.. če pa ni, je pa internet.. in na internetu je vedno kdo.. tudi ti, med drugimi.. hvala vsem, res.. dosti bolje se počutim.. ne mislim več toliko na njega, ker sem se prepričala in sem prepričana, da sem naredila prav..
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 09. Apr. 2008 11:34

No upam,da ti bo uspelo nardit še preostale izpite..če ne pa pač ne..ne se zdej s tem obremenjevat!

No sej,k bo use skup mim..boš lažje zadihala ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
_sanja_*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 29. 1. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a _sanja_* » 09. Apr. 2008 12:04

Bravo! Seveda si se prav odločila. Taki tipi imajo dost velike probleme sami s sabo. (Vem iz izkušenj, sm mela podobnega psihiča, no seveda se nisem poročila.) To je zato, ker so druga kultura, drugačen odnos imajo do žensk,... In mi preprosto ne pašemo zraven njih.

Bravo, pravlina odločitev, boš videla razliko, ko boš srečala pravega fanta.
Vse lepo naprej ti želim! :bussi:
Uporabniški avatar
BlackLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLady » 09. Apr. 2008 17:15

ja, verjeti sem začela, da obstaja pravi zame..
Uporabniški avatar
sanck
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 16. 9. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sanck » 10. Apr. 2008 19:56

BlackLady napisal/-a:Poz Kaj naj naredim? Naj poiščem kakšno strokovno pomoč ali počakam, da bo samo od sebe minilo to stanje?
Hvala, ker ste prebrali mojo izkušnjo in hvala že vnaprej za mnenja..


lubica.. sam bejž stran od takih... če s svojo boljšo polovico ne morš rastt, se razvijat,... pol je najbolš, da vezo končaš, kot si jo. tako kot si rekla, te je spremenil, se ti je zdelo, da si pod neko kontrolo.. mislm, kje je tle fun? ga je uniču.. move on dear.. ;)
"Zivljenje naj ne bo potovanje, v katerem do konca tezimo za privlacnostjo in ohranjanjem vecno mladega telesa. Raje si zazelimo skozenj potovati s kosckom cokolade v eni roki, martinijem v drugi, vpijoc "Wow, kaksna voznja!"
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 10. Apr. 2008 20:28

prav si se odločla da si šla, če se ti ne počutiš več, tak ko bi se mogla v zakonu! svaka ti čast da si zmogla res!

boš vidla, da bo sčasoma, ampak res počasi, boljše!
Pojdi nazaj v službi, probaj najdit družbo prejšnjo al pa novo, zaposli se pa bo vse šlo, ker če si tak močna, da si odšla, boš tut prebolela in zaživela naprej ;)!

good luck :bussi:
Uporabniški avatar
*arabic_girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a *arabic_girl* » 10. Apr. 2008 21:59

lolitaa napisal/-a:Js mislim da si se pravilno odločila.

S človekom, ki ti ne zaupa, te maltretira, te nikamor ne pusti in te žali nimaš kaj počet ker je življenje preveč dragoceno, da bi ga tako zapravila in še posebno zato ker si tako mlada in je še vse pred tabo.

Js držim pesti zate, da se boš čimprej pobrala in zaživela življenje takšno kot si ga zaslužiš :bussi: .



jaz mislim in ti želim enako!drži se ker si mlada, imaš družino ki te podpira in te ima rada zato neboš sama! zaradi ene izkušnje več boš samo še bolj močna...drži se! poljubček za srečo :bussi: in drži se! :wink:
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 11. Apr. 2008 10:25

BlackLady napisal/-a:ja, verjeti sem začela, da obstaja pravi zame..


Seveda obstaja pravi zate. Prišel bo, ko bo čas za to.

Do takrat pa pridno delaj faks, delaj na sebi in se izogibaj psihičev, kot je tale tvoj mož. Upam, da ne boš imela kakih problemov zaradi njega ...

Drži se :)
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 13. Apr. 2008 16:59

veš da si prav storila. tak človek, ki te je sposoben tako prizadeti, nima pravice da bi ti govoril kako te ima rad. če imaš nekoga rad, poskrbiš da se takih mej ne prestopi. mogoče je mislil da te ima rad, ali pa ima v glavi neko čudno predstavo o ljubezni,ampk to kar ti je naredil definitivno ni ljubezen. tudi če sta doživela veliko lepega, to ne izboljša njegovega odnosa do tebe.

ne razmišljaj o preteklosti, temveč o prihodnosti. misli nase in kaj boš zase naredila. na njega misli, kot na dobro izkušnjo ki te je naučila, da tega ne boš prenašala od nikogar več
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 14. Apr. 2008 21:41

joooi jst k berem take zgodbe se mi kr ocke zarosijo. K veš da neki ni OK, k se zavedaš tega da nikamor ne pelje, da je to zloraba oz. mučenje...pa še zmeri ostajaš. Jst imam sam ta komentar: Če bi vse ženske/punce ravnale tako kot si ti, bi bilo vse lepše in boljše. Če se postavm v tvojo kožo kr vidm kko grozno je blo it stran. Nardila si verjetno edino pametno stvar v vsej tej situaciji, zdej pa samo pogumno naprej, ker najhujše si že dala skozi! SREČNO :bussi:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]