Ločeno na počitnice

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

BaBeBi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 4. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a BaBeBi » 18. Jul. 2008 10:13

hej! Rada bi vpršala za mnjenje nekoga, ki ni nikakor čustveno vpleten v mojo situacijo...torej...imem fanta, ki ga ljubim. Skupaj sva 3.5 mesecev in nikoli še nisva bila narazen dlje kot tri dni. že dva dni brez njega se mi zdi kot cela večnost. Zdaj greva pa ločeno na počitnice in jaz jočem že cel teden. !4 dni brez njega se mi zdi, kot da ne bo nikoli minilo, sploh ker grem jaz nekoliko kasneje, s starši in vem, da zagotovo ne bo preveč zabavno, niti ne vem s čem se naj zaposlim, ker bom praktično sama. dokler ne gremo je pa tako, da vsi moji prijatelji trenutno počitniško delajo in niti nimam koga poklicat. zdi se mi, da ne bom preživela cela dva tedna brez njega in strah me je, da bi se v tem času zveza ohladila...kot sem rekla vidiva se praktično vsak dan in dodatno nonstop visiva na telefonu. zdaj pa bo namesto vsega tega treba preživet z nekaj smsi na dan, ker bi bili drugače stroški astronomski. ne vem kako naj se s tem sprijaznim in grozno me je strah. :cry:
Uporabniški avatar
*little girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: Where the streets have no name

Neprebrana objavaNapisal/-a *little girl* » 18. Jul. 2008 10:29

zakaj pa ne greš ti z njim? oz.zakaj ne gresta skupaj sama na morje?
no,če si prepričana v vajino zvezo,potem se nimaj kaj bat da se bo ta ohladila med temi 14imi dnevi...ko bo prišel nazaj,bosta pač vse nadoknadila... itak ni najboljše pri zvezah,da sta non stop skupaj pa,da si ne predstavljaš več,da ga ne bi videla več kot 3dni...
med tem časom si pa najdi kakšno delo, lahko si renoviraš sobo, lahko mu pripraviš kakšno unikatno presenečenje,ki mu ga boš dala,ko bo prišel nazaj...
lahko ga pa enostavno presenetiš,in prideš čez nekaj dni h njemu na morje,ne da bi on vedel... ok,odvisno če ti starši pustijo...
brez skrbi,da se prežvet 14dni brez tipa :)
Uporabniški avatar
eva.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 116
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a eva. » 18. Jul. 2008 10:34

uf... tut sama sm v podobnem položaju, s tem da sva mi2 z mojim kr dostikrat greva kam sama in pustim ali jaz ali on mene doma. takrat je treba pač potrpet. js sama se predenj grem jaz ali on delam strašno pogumno in nevemkaj in šele pol k ga ni začne bolet.
nekej se moraš zavedat. da te ma rad, da je njemu tut tako kot tebi. in če sta tolko časa skupej verjamem da mu zlo zaupaš in se nimaš česa bat da bi on kej biksov ga tam na morju.
morš se zaposlit. ne govorit ne morm pa nevemkaj, ker enosstavno gre. sigurno ne delajo čisto vsi prijatelji, če pa, imajo pa zvečer gotovo čas zato da greste v kak kino ali pa kaj podobnega. tapravi prjatli si bojo že vzeli čas ;) če pa tudi to ne gre, reči sestri, bratu sestrični... nekdo se bo že najdu. mogoče pa še ti poglej za kako službo, tko gre najhitreje čas...začni brat knjige. na začetku se ne boš mogla skoncentrirat, ampak potem bo šlo in boš čist notr padla v knjigo.pejtt kej spečt. js takrt k ga ni sm skos v kuhinji in pečem :)
in pa ne mislit na to kok si boga in kolk ti ne zmoreš brez njega bit teh 14 dni, ker boš vidla da boš lahko. sam mal obtimizma in nasmeh na obraz. najhuje bo taprve dni, vsaj js sm takrat tečna in grizem, praskam in nevemkajvse, samo potem se pa navadiš.
vse pa je poplačano takrat, ko pride domov in si v njegovmu objemu, takrat pa pozabiš na vse te smotane dni. :) sej bo šlo.
alais
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a alais » 18. Jul. 2008 10:41

BaBeBi, vem da je težko, ampak prej ali slej pride do tega. logično je, da nekoga ki ga imaš rad pogrešaš. Ampak te stvari so dobre za odnos. Konec koncev je prav, da imata še vedno svoje življenje, svoje prijatelje,... Tolaži se s tem, da bo še toliko lepše, ko se bosta po dopustu spet vidla. Bo treba nadoknadit za vse nazaj. :flamingdev: 14 dni bo hitreje monilo, če se boš potrudila da se boš imela lepo, zamoti se s čim. Počni stvari ki si jih počela preden si bila z njim. Teh 14 dni posveti sebi in ne boj se, če je ta ljubezen prava (praviš da je) ni razloga da bi se v 14 dnevih ohladila. Konec koncev če bosta ostala skupaj "za vedno" se bodo te stvari velikokrat dogajale. Tako da vzemi to kot "prvo preizkušnjo" ;D Boš videla da bo še vse ok.

Uživaj :hallo:
Uporabniški avatar
Aleea<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 17. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Aleea<3 » 18. Jul. 2008 10:44

Ja, ravno pred 1 tednom sm pršla s 14-dnevnega dopusta na morju :) Tud men je blo čudn, kaj bo, kok bo..Ampak ko sma se pol spet vidla..Ne moreš verjet..Še bol sma se mela rada, več metulčkov v trebuhu, nisma se mogla nagledat, nalupčkat, nacrtat :)
Če te ma res rad in ga ne bo na morju sračku, pol ni problema :wink:
Drugač si pa lahka zapolneš čas :wink: Branje pomaga, mal po netu brskat, kej pospravit, pisat dnevnik, kok ga pogrešaš, in mu ga pol daš :wink:
Brez skrbi :wink: Oba bota prežvela.
Pa poročaj kok je blo :)
Ženska, ki želi biti enakovredna moškemu je premalo ambiciozna.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 18. Jul. 2008 10:52

Bom za začetek malo nesramna. Če človek ne more preživet 14 dni brez nekoga, to ni ljubezen ampak obsesija. A je on celo tvoje življenje, da ne veš, kaj bi brez njega? Kaj si pa počela pred zvezo z njim?

Lahko ti dam pa samo ta konstruktiven nasvet, da nehaj jokat, ker boš prej uničila zvezo ti z zganjanjem cirkusa kot pa ta dva tedna narazen. Nihče ne mara ob sebi pijavke, ki se ga oklepa in ga ne pusti stran. Če boš dajala fantu občutek, da ne moreš živet brez njega, bo to zanj čisto preveliko breme in prej ali slej se te bo naveličal.
Kolesarjanje, gledanje filmov, branje, razna lakiranja nohtov ipd,. peka peciva,.... to so vse dejavnosti, ki jih lahko človek počne sam. Poleg tega pa močno dvomim, da so vsi tvoji prijatelji tako zaposleni, da v dveh tednih ne bodo našli niti urice časa za pijačo s tabo.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 18. Jul. 2008 11:11

Hehe. Se strinjam z jullio_. Saj bos prezivela. Valda ti bo dolgcas, a ko bosta koncno spet skupaj po dolgem casu, bo toliko slajse. Verjemi ;)
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
crazy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a crazy » 18. Jul. 2008 11:22

jullia_ napisal/-a:Bom za začetek malo nesramna. Če človek ne more preživet 14 dni brez nekoga, to ni ljubezen ampak obsesija. A je on celo tvoje življenje, da ne veš, kaj bi brez njega? Kaj si pa počela pred zvezo z njim?

Lahko ti dam pa samo ta konstruktiven nasvet, da nehaj jokat, ker boš prej uničila zvezo ti z zganjanjem cirkusa kot pa ta dva tedna narazen. Nihče ne mara ob sebi pijavke, ki se ga oklepa in ga ne pusti stran. Če boš dajala fantu občutek, da ne moreš živet brez njega, bo to zanj čisto preveliko breme in prej ali slej se te bo naveličal.
Kolesarjanje, gledanje filmov, branje, razna lakiranja nohtov ipd,. peka peciva,.... to so vse dejavnosti, ki jih lahko človek počne sam. Poleg tega pa močno dvomim, da so vsi tvoji prijatelji tako zaposleni, da v dveh tednih ne bodo našli niti urice časa za pijačo s tabo.


čist se strinjam!!!moj je tut glih zj u bolgariji ze en tedn pa sm se kr živa:)..tko da ne deli take drame.brez zamere!
Zadnjič spremenil crazy, dne 18. Jul. 2008 11:28, skupaj popravljeno 1 krat.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 18. Jul. 2008 11:26

o?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 20:18, skupaj popravljeno 1 krat.
BaBeBi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 4. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a BaBeBi » 18. Jul. 2008 11:41

ja no...njemu so starši rekli, da letos gre pa še zadnjič ziher z njimi: brez mene. ker dejansko...on je pri nas čist domač, mi bi g avzeli s sabo, lahko bi šla sama (kot sma tut najprej planirala), ampak mene njegovi ne prenesejo. in vem da so na moj račun letele že razne grde pripombe...pa fora je v tem, da vem, da nisem bla lih čist vedno najboljša punca, pa ma julia prav, da sem včasih preveč cmerava. samo je to moja prva zveza, taka zares...in itak delam napake. prej me je vedno kdo prizadel in zdej me je strah, da bi starši vplivali na njega, pa sestra...in da se bo spomnu vseh mojih slabih lastnosti in ko bo prišu nazaj, ne bo hotu nazaj k meni...in sem čist boga, ker me je tega fuuuuul strah...sej ni tolk to, da ga ne bo, ampak kaj se bo vmes zgodil...pa tut težko zaupam, ker nikol prej ni nihče bil vreden mojega zaupanja, pa me je strah, kaj bo, če tam doli kako spozna...sej pravi, da me ljubi, pa da naj mu zaupam, samo js iz slabih izkušenj pol kr ne vem kok...pa včasih se ne drži dogovorov...sej bolj take malenkosti, samo me je strah, da bi nardil kakšno neumnost. pa starši, ki mu bojo lahko rekli karkoli pač...in nočem ga zgubit, samo enostvno ne vem...nič stikov, pa z ljudmi, ki me ne marajo... p avse napake, ki sem jih nardila itd. in me je strah, da ko pride nazaj ne bo več tko lepo... da mogoče niti ne boma več skupi.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 18. Jul. 2008 11:45

lej
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 20:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 18. Jul. 2008 11:52

Lej, midva s fantom kar precej tednov na leto preživiva ločeno. Zdaj poleti se recimo ne bova videla več kot tri tedne. Sej jst tudi travmiram pred odhodom, imam vse mogoče in nemogoče strahove in pomisleke, je pa res, da to malo bolje skrivam kot ti :)
Ampak po mojih izkušnjah je zveza lepša, ko se spet vidiva. Oba malo razmisliva o določenih zadevah in če ima človek čas sam zase, bolje shaja tudi z drugimi ljudmi. Zato naj te ne bo strah, kaj se bo vse vmes zgodilo. Sej tip ni zlata ribica, da bi te kar pozabil v dveh tednih. ;)
BaBeBi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 4. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a BaBeBi » 18. Jul. 2008 12:21

hvala. am...oba polnoletna. samo da on je iz zelo konservativne, jaz pa iz zelo liberalne družine...in so velike razlike. upam da bo vse ok...čeprav bo pa strašno težko, ker ga ne bo ob meni in to prvič, odkar ga poznam. ...
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 18. Jul. 2008 12:48

(^^poznaš ga 3,5 meseca)
omg,
kakšne drame to delate...se pač 2 tedna ne bosta videla,madona sej ne gre na fronto no. po tem kar si napisala bi rekla da si že obsedena z njim...
kaj boš delala ko ga ne bo je tvoja odločitev...lahko se zapreš v sobo in jokcaš,lahko pa uživaš poletje.če ni zraven tvojega fanta še ne pomeni da moraš vegetirat
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 18. Jul. 2008 12:51

softTouch napisal/-a:lahko se zapreš v sobo in jokcaš,lahko pa uživaš poletje.če ni zraven tvojega fanta še ne pomeni da moraš vegetirat


Tule pa moram narest en mali offtopic. Kakšno pof*** poletje naj pa punca uživa? Zunaj je 16 stopinj, nonstop dež pada, občasno pa še s točo grozijo. :evil:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron