Ljubosumne ženske

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
nastasia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 11. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nastasia » 20. Apr. 2007 13:09

kaj se sploh sekirate zaradi takih babnic? seveda nam grejo na zivce, jih pac ignoriras, ce pa res vztrajajo pa se jim sploh ne javljas na telefon...jaz v takih primerih zadevo ignoriram, pa se ponavadi punce hitro streznijo. vem, da ce imam jaz pri sebi razcisceno, me prav malo briga kaj ona dramatizira.vbistvu se mi prav smilijo, da si delajo tako sramoto. pustite jih, bojo ze same sebe pojedle, oziroma se bosta s partnerjem. ce pa je to res punca od tvojega najboljsega prijatelja naprimer, pa se pogovori z njim, pa naj on uredi z njo.
life is perfect, life is the best. full of magic, beauty, opportunities...and television...and surprises, lots of surprises...
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 20. Apr. 2007 14:44

Yazmeen napisal/-a:
No bla sm čist u šoku, k me prej kliče ena ženska pod skrito cifro in mi reče, da je njegova ženska, da nej ga pustim pr mir, da ga ne smem tud pozdravt al pa pogledat, ker ona tm pozna dost folka in ji bojo vse poročal, pol mi je pa zagrozila, da bo mojmu tipu povedala, da se kurbam (njen izraz!) z njenim tipom :eek: :eek: :eek:


O fak, kera psiho baba :D
Pa kako se lahko ene ženske tako ponižujejo zarad enga tipa. Kje jim je samospoštovanje? Noben tip ni vreden tega, sej jih je kot listja in trave. Pač greš in si dobiš drugega, nič lažjega. Tale tvoja "zalezovalka" je orng počena v glavo. Jst bi ji kar naravnost povedala, naj me pusti pri miru, če noče kake "nesreče". Nism nasiln človek, ampak včasih taka malo bolj primitivna grožnja zaleže.
Če bo pa še težila, pa podri njenga tipa. Se bo vsaj z razlogom razburjala :twisted:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 20. Apr. 2007 14:50

Ja ta baba zmešana me je pol še enkrat klicala, ampak se sploh ne oglašam več. Res upam, da bom mela mir pred njo. Taki neuravnovešeni ljudje me kr mau strašijo, ker se vprašam, če je sposobna takih scen, bog ve, kaj vse je še sposobna pol.

Tega sodelavca sm pa tud mau nadrla in želela par objasnil, od kje ji moja cifra, od kje ji ideja, da midva kej mava in da res ne mislm met pizdarij zarad druženja z njim. Tipu se zdj kao sploh ne sanja, kera bi bla lahko, mi tko reče:"Ja a veš kolk žensk misl, da hod z mano?!" Omg ane, tega bi blo treba tud mau u red spravt :eek:

Ugl. take ženske so mi res patetične, jst ne vem, kaj misljo, da bojo s tem nardile, razn to, da izpadejo totalne psihopatke. Da bi kšn moj tip kej tazga naredu (klicu okol tipe, da nej me pustijo pr mir in jim grozil), jst bi se ga pomojem kr ustrašla in ga skenslala po najhitrejši možni poti.
bimba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bimba » 20. Apr. 2007 15:00

jaz bi pa temu rekla nesamozavestna ženska! ker vsaka ženska ki ima vsaj malo samozavesti pa bodisi to da ji je nekdo samo všeč ali pa je njen tip, nebo tako klicala in grozila po telefonu. sama po sebi vem da sm precej samozavestna ( no zdej v nosečnosti sem malo občutljiva ) in tudi če bi šel moj dragi z kako svojo delavko na pijačo me nebi motilo ker tudi jaz grem s sodelavci na pijačo, hvalabogu. ta ženska ima občutno pomanjkanje samozavesti in ji manjka par koles v glavi, moje mnenje samo :wink:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 20. Apr. 2007 15:23

Ja fora je še v tem, da ona dva nista skupi...no očitno si ona zamišlja, da sta :?

Jst bi še nekak probala razumet, če bi bil on njen tip, pa ni ane. Ugl. bolno do konca.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 20. Apr. 2007 19:24

hehe..poznam take primere o wannabe girlfriend ja.grozno ponižujoče za njo skratka..
sanjavi hudiček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjavi hudiček » 21. Apr. 2007 9:44

bimba napisal/-a: ta ženska ima občutno pomanjkanje samozavesti in ji manjka par koles v glavi :wink:


se popolnoma strinjam s tem, kr ženska ki je samzavestna in se vsaj malo ceni se nebi tak poniževala.. bi si našla drugega tipa, ki bi jo hotel ali uživala v samskem življenju...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Apr. 2007 13:32

Maaa, ta psihopatka se je očitno odločla me resno je*at v glavo :evil:

Kokr sklepam, je dala mojo cifro pod ene oglase, ker k sm se prej zbudila, sm mela ene 30 neodgovorjenih klicev in 27 sms-ov od samih tipov, ter še clo mms-e (fotke od njihovih...khm...). Vse v stilu:...a potrebna si, lahko ti pomagam...bla, bla, bla. Uglavnem, res me zdj folk nadleguje.

Sm pa skor 100%, da je to nardila ona, ker mam 2 cifri in večina me vsi kličejo na eno, ona pa me je na drugo in tud pod oglas je dala to ta drugo.

Kaj nej nardim?!?!

To se pa nardi, če se družiš (kokr pač se) z največjim kur*irjem, kar jih je... :evil: Mam zdj probleme zarad enga bedaka, k sploh nč nimam z njim :box:
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 21. Apr. 2007 13:36

Za začetek zamenjaj cifro, tko da ne boš dobivala takih čudnih sporočil od nekih neznancev.
Uporabniški avatar
ta_miška
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 21. 4. 2007
Kraj: Cerknica

Neprebrana objavaNapisal/-a ta_miška » 21. Apr. 2007 13:40

pomoje se bo po določenem času umirilo. Če maš pa dve cifri pa ni panike. Si dosegliva samo na eno cifro druga pa ne uporabljaš pa se nimaš kajs sekirat.
:!:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Apr. 2007 14:05

Ja sj sm mu povedala, on kao sploh ne ve, kera bi to lahko bla...ker namreč velik žensk misl, da z njim hod :? (tko je on reku). Njemu je to vse mal smešn, cepec. Itak je nesresn tip do konca :evil: ! Men pa pol morijo ženske, s kerimi se on zapleta. Išče jih pa zgleda po norišncah!
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 21. Apr. 2007 14:15

pri tem je tudi tip kriv, da nima poštimanih stvari!če pač ma več žensk. mogoče res nista par, ne verjamem pa, da nič nimata. verjetno se je v njega zaljubla, na začetku je ni motlo, da še ma kakšno zraven nje, ali pa ni vedela, zdaj ko pa ve, pa jo moti. vseeno je to malo preveč, ni mela pravega pristopa, če se je že odločla, da pokliče potencialno kandidatko, lahko bi naprimer poklicala pa vprašala, če maš kaj z njim, ker jo pač zanima, ne pa kr z grožnjami. to je pač prišlo iz obupa. saj si sama rekla, da je tip je*ač, pri takih so take zadeve pogoste. dokler mu nebo ena auta popisala z prasec al pa gum predrla :D , se ne bo spremeniu.
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 21. Apr. 2007 14:17

jst bi rekla, da jo prijavi, čeprav ti ne znam čisto točno povedat komu :? a lahko na kakšen način ugotoviš, kam je nalimala tvojo številko, da ti zdej folk teži? ker tam imajo verjetno podatke, kdo je tvojo cifro objavil, pa bi se dalo potem kaj pri mobitelu/simobilu urgirat zaradi nadlegovanja.
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 21. Apr. 2007 14:19

ah, mislim da je cifro kr dobla na njegovem telefonu
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 21. Apr. 2007 14:22

ja ja, to že. hotela sem povedat, da imajo najbrž na tistem portalu (oziroma kjerkoli pač že) podatek, kdo je tam objavil njeno cifro, da jo zdj folk po smsih sprašuje, če je potrebna. in če se bo izkazalo, da je ni objavila sama, se verjetno da kaj glede tega ukrenit ane.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov