Ljubosumne ženske

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 30. Apr. 2007 14:43

heh...glede teh "groženj" je mela ena moja kolegica dost zanimivo izkušnjo. Ko je začela hodit s tipom, je po nekaj mesecih začela dobivat pisma sestavljena iz črk iz časopisov v stilu "boljše da gresta narazen...on je itak moj...". Seveda je takoj vprašala tipa, če se mu kaj sanja od koga je to...on ni imel pojma. Potem jo je začel nekdo klicat ponoči na gsm, ko se je javila pa je samo odložil...vglavnem čez nekaj časa je izvedela da ji je to pošiljala ena 15 letnica, ki je soseda od njenega tipa in ji je bil ful všeč :D Pol ko je ugotovila da ona ve kdo je, pa jo je poklicala in se opravičila :) vglavnem svašta...nekateri so res že smešni s svojimi forami.
Houd de wereld tegen
tanyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 29. 4. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tanyka » 30. Apr. 2007 15:05

Ne da mi lahko posreduje odgovore na vprašanja in stvari katere so me motile. Tak iskreno povedano vem da je trma full ubijalska stvar v zvezi ampak veš se ohlaja včerajšni monolog mu je dal mislit in zdaj se je celo pripravljen pogovarjat mislim da o zdaj šlo se vse stvari zmenit. Upam sam da nebomo prišla do zaključkov da bi blo boljše če se najine poti razgrejo. Nebi ga rada izgubila ker mi full dosti pomeni.

Ja sej vem da včasih fantje iščejo izgovore ker so se njihova čustva ohladila ampak to ni vrjemi, mi je to lepo povedal in dokazal. Zdaj je edina možnost da tako dobro igra. V kar pa dvomim ker ga mislim da kar precej dobro poznam saj sma že 9 mesecev skupaj.

Upam da zdaj ti ne misliš, da sem preveč popustljiva in da se me da okolio prsta vrtet ampak res bi rada rešila to zadevo in bla dokončno na čistem. Ker mi full dosti pomeni. On mi je pa tudi reko, da če njegova čustva nebi bla takšna kot so 100% nebi hodo k meni.

No nisem ti razložila za kakšen monolog je šlo. Včeraj zvečer sva se slišala in povedala sem mu za nekaj mojih strahov in misli ki mu jih do sedaj nisem povedala. Mislim da mu je to dalo mislit Sej sem rekla da zdaj se je celo pripravljen pogovarjat.
Uporabniški avatar
cat85
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 4. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cat85 » 02. Maj. 2007 14:13

Tanyka, nekaj zelo podobnega se je zgodilo meni pred časom.. Sn ti pisala na zs..

Upam, da se bosta pomenla pa uredila zadevo tak ko treba..

LP
**Osel gre na led samo enkrat. Človek pa tolikokrat, da se nauči drsat**
tanyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 29. 4. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tanyka » 02. Maj. 2007 19:20

cat85 hvala ti za tvoje pismo in zgodbo.
odpisala sem in upam da mi boš še kaj lahko svetovala :?: :?:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 04. Maj. 2007 18:43

No ta moja "zalezovalka" se je zaenkrat mau umirila, me je pa pol še parkrat klicala pod skrito cifro, sam se sploh nism oglašala.

Sm pa resn nadrla tega sodelavca, čeprov je on še kr trdil, da ne ve, kera je to, ampak pol sm ga vidla, da govori po mobitelu in da se neki razburja, pa cel dan je bil pol slabe volje...jst mam pa od takrat prbližn mir :?

Pomojem on dobr ve, kera je, mogoče je res celo njegova punca, sam on trdi, da je nima...boli me patak, važn, da mam jst mir. Od njega sm se pa tud ful oddaljila od tega dogodka naprej, se mi je kr zameru... pa brezveze je met pizdarije zarad ene neuravnovešene ženske.

Kokyca, pismo s krvjo?!? OMG, sj ni res, kva eni delajo iz sebe. In kako se je pr teb rešila zadeva?
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 18. Mar. 2008 11:10

Mene pa neki matra. Včer sm vzela od fanta disk, da bi lahko dol snela neke skupne slike ker se je men zbrisalo. seveda sm mal čekirala slikce in naletim na ene slike izpred parih let, točno eno leto predn sva začela. In sicer na teh slikah on na eni žurki spi objet z eno punco, oz. ona njemu v naročju on jo pa boža. Fora je tle k ta punca je moja sošolka na faxu. V prvem letniku se mi je prov predstavla in mi rekla da me pozna oz. da pozna mojega fanta. sva se pogovarjale in je celo enkrat omenla da so skupaj spali v šotoru, sam je ona takrat tko rekla kot da jih je bilo več in se js s tim sploh nism obremenjevala. omenila je še da je v tistem času začela pol z enim fantom in da je biu moj ful proti. tudi fantu sm pol rekla za njo in je reku sam da jo pozna. zdej so tri leta že mem in vidim te slike in me je prov zmotil. sej ok je bilo pred mano, to ni važn pol sam zakj mi ni mogu povedat? js sm njemu vedno za vse povedala in v vseh teh pogovorih mi ni mogu vsaj oment glej sm biu takrt z njo al kar kol. js to žensko vidim vsak dan in mi je bedno da nism vedla da je neki mela znejmu. sploh nevem kaj nej nardim, si govorim da nej pozabim ker je blo tok cajta nazaj sam po drug stran pa zakaj mi ni reku? js vem da bi njemu rekla če bi se ful družu z mojmu bivšimu. js sm se še ful pogovorajla z njo o njemu pa si kr mislim kok se je mogla režat. sej vem bedarije mi po glav hodjo
in pol še ene druge slike, ki so bile posnete par mescev potem ko sva začela, ko je biu na morju. in na teh slikah se prov pojavla skoz ena punca, skoz jo je sliku, snemu..pa še pol sva mela probleme k se je še ful dopisovau z eno z morja in to kr hudi mesiči sam sva to takrat razčistla, da je bilo bl zezanja pač frenda. sam zdej k sm vidla te slike...me prov matra kok je blo to zezanje? mislim 60 % vseh slik je ta punca gor. pa midva sva bla že skp takrat
men se bo resno zmešal dons, nevem a nej mu rečm, me bo napadu da sm ga preverjala, sam sej je vedu da bom slikce gledala. pa še to je blo tok časa nazaj, s to punco z morja sva mela skor let težave in je končno mer a zdej nej pa spet začnem? prov nevem kaj nej
Uporabniški avatar
_sanja_*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 29. 1. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a _sanja_* » 18. Mar. 2008 11:56

Glede tiste prve, ki jo je mel pred tabo se mi zdi bv karkoli paničarit. Js tud mojga ne sprašujem o bivših. Ne vem, zakaj te to muči. Sj je blo pred tabo in ziher ni brez razloga bivša. Ne vem, zakaj bi mogla zdj s tem še dodatno utrujat vezo, ker ljubosumja in brskanja ziher ne bo vesel.
Glede one na morju pa... Škoda, da tega nisi vidla takrat, ko so letel tisti smsi. Premisli o tem, če mu zaupaš oz. veš, da ti je takrat povedu resnico. Glede na to, da je od tega že kr neki časa in sta mela zarad tega dolg probleme, ne vem, če se splača to pogrevat. Očitno sta to prežvela.
Če bo užaljen, zakaj brskaš po njegovim stvareh, ga boš že utišala. Je pa ponavadi tako, da če kaj skrivajo, to dobro skrijejo in nimajo kr tko na enem cd-ju, kjer lahk kadarkol najdeš.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 18. Mar. 2008 12:05

Glede prvega dela tvoje objave... Mislim, da se tista punca nič bolj ni režala pri sebi, kot bi se sicer... Verjetno ona ne ve, da si ti to šele sedaj izvedela. Sicer pa pusti preteklost za sabo - problem bi mogoče bil le o tem, da on od svojih bivših ni spregovoril, ampak če bi ti drezala vanj, mogoče celo bi :? - mogoče pa je nasplošno take vrste tip, ki nerad govori o preteklih zvezah oz. one night standih - ti sploh niso nič pohvalnega, ne? In točno kako sta se objemala na tistih slikah? Mogoče so bili le 'prijateljski' objemi... Tako da mislim, da tukaj nimaš nič utemeljenega, kar bi lahko povzročilo ljubosumje.

Glede drugega dela pa ne vem... V kakšnih odnosih sta bila takrat? Mogoče še ni nameraval biti s tabo v resni zvezi.

Če vama sedaj vse lepo štima, ne vem zakaj bi komplicirala... Čeprav kakšen MIREN pogovorček pa tako naprej mu lahko omeniš, samo ne ga napadat.

Slike pa logično, da jih ima še vedno. Tudi jaz mam par slikic od svojih 'bivših' in bivših. So pač del mene in moje preteklosti in ne vem, če mi je moj fant že kdaj zatežil, čeprav jih sproti odkriva... Itak da jih ne bom sama od sebe kazala, ker predvidevam, da ga niti ne zanima - edino, če bi izrazil posebno željo.
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 18. Mar. 2008 12:07

Hja glede tud tiste taprve mislim da se nimaš kej obremenejevat. Kar je blo je pač blo, itak takrat še nista bla skp.
Kar se tiče tadruge pa nevem no...Da ma tolk enih slik od ene ženske s katero si je tud pisu ''hude mesiče'' (nevem kaj je zdej za tebe hudo), pol pa govoril da nič ni blo.. Čist preveč sumljivo. Razn če sta res tko dobra kolega in jo hoče met v spominu.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 18. Mar. 2008 14:12

kakorkol.. samo on ti lahko razloži zadevo, pa samo on te bo lahko pomiril.. brezveze da se žreš zarad tega, pa v glavi sestavljaš svoje scenarije.. pač povej da si mal gledala slikce, pa da te je ful šokiralo tisto kar si vidla.. pa da bi rada vedla zakaj je bejba na tolkih slikcah..
glede bivše, pa itak brezveze se it kej.. bivša je bivša, pač sta slikana skupaj.. mogoče sta se ful grdo razšla, pa noče o tem govort.. mogoče je biu sam brezvezn one night stand, pa se mu je zdel da ti ni potrebno vedt..
js tut mojmu ne govorim o preteklih zvezah - vsaj ne o vseh, on pa men tut ne.. ker me preprosto ne zanima.. še tisto kar sm zvedla sm zvedla zato ker me ena od njih zelo grdo gleda kadar se srečava, in poleg tega je ironično njen zdejšni moj bivši :D
uglavnem pomen se z njim, obrazloži kako in kaj pa rešta zadevo.. mi tukaj s svojimi domnevami kaj se je lahko zgodilo bomo bolj težko kej pomagale ;)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 18. Mar. 2008 16:24

Za taprvo tud js mislim da je brezveze, nevem kaj sta sloh mela sam ona je pri njemu v naročju spala on jo je pa božu. men je edin bedn ker je vedu da se pogovarjava pa vse in ni mogu oment da sta neki mela.
za tadrugo pa so bli taki mesiči nič o njima bl na temo: živjo lubk kako kej (to je on pisu) pol je pa ona njemu govorila o problemih doma, s fantom itd. je bila pa scena ko mu je poslala svojo slikco v spodnjem perilu, ker naj bi kao ocenil če je ok da jo pošle svojmu tipu. ta zadnja je bila tista kero nism mogla oprostit en let. pol mi je vse razložu, da je bla bl ona zanga frendica k se je obrnla nanga, njemu je pa tud pasala pozornost oz. da ga en prosi za pomoč. sam zdej sm vidla te slike pa mi ni jasn če je bilo to vse??? naj omenim da je bila punca takrat stara 14 let. mislim groza da morm it čez vse še enkrat
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 18. Mar. 2008 18:21

omg.. pa kaj je tem 14 letnicam? :D mojga je tut ena neki pecala.. mislim okol je pravla da je to njen fant baje.. groza
drgač pa tist lubk a kako si rekla da ji je napisal.. nevem no.. js to svojim kolegom ne pišem.. in bi se mi tut ful čudn zdel, če bi moj to kkšni pisal.. in se sigurn ne bi zadovoljila z dejstvom, da sta pač taka kolega.. ampak ok
pogovorta se uglavnem
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 18. Mar. 2008 19:33

Ženska je očiten primer psihopata. :roll: Glede bojazni, da bi ti kaj naredila... Iz prakse se redko kdaj uresniči kakšna takšna grožnja s strani obupane ženske, prej bo njemu naredila bruke... ne vem no, lahko pa da se ji bo tudi kmalu strgal film. :? :D Obsedena je ratala z njim, medtem ko si on tega ne žene k srcu in je ne šmirgla, ženski pa se meša. Ti ostani v istih odnosih z njim in se ne sekiraj glede nje in podobnih žensk.
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 18. Mar. 2008 19:55

tanyka, a to žensko je komaj takrat spoznal?še si vedno dopisuje z njo? če bi se to meni dogajalo dvomim da bi to prenašala...razn če bi bila kaka stara prijatlca...
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 18. Mar. 2008 21:54

to tadrugo je poznal že prej, tudi starše je poznal, sam dopisovanje in vse se je začel takrat na morju končal se je pa kkšn let nazaj, ko sm js čist znorela, je vedu da bi ga pustila, če bi se še nadaljeval. drgač pr nemu je bila najina veza že od začetka resna, že po prvem kissu je reku, da hoče resno, in sva zdej že 3 leta skp. ma res nevem kaj nej nardim a nej sploh sprožim to temo?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov