Ljubosumne ženske

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 21. Apr. 2007 14:37

aja, tega niti videla nisem, nisem vsega prebrala. ma brezveze, škoda časa za take stvari, se bo že umirlo. mogoče je njegova samoimenovana punca dala njeno št. na internet, teletekst pa te stvari,mislim, da bo to minlo. tip si pa naj pošlihta stvari, al pa pazi na svojo knjižico s telefonskimi št. :D
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 21. Apr. 2007 15:46

mogoče se tip še zapletel ni z njo pa se je ona pač samo zaljubila vanj... pa misli da že hodi z njim. tudi taki bolni primeri obstajajo :roll:
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 21. Apr. 2007 21:08

torej kva si mislim o tem... ta prvo ke mi je palo na pamet ... pol pa še mi smao kdo naj reče da sem jaz ljubosumna :D

ne vem ženska je pač malo nora... takše bolj kot ne veliko govorijo ampak bolj malo naredijo, tako da se ne rabiš bat... no vseeno pa ne preveč izzivat.
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 21. Apr. 2007 21:26

Zenska itaq ni normalna ce se spusca v to, ampak men je padl na pamet tud to kaj je on njej nabluzil o teb..ker neki je ze mogu rect a ne, ce se je glih nate spravla..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Apr. 2007 17:10

Ja, nekatere ženske so pač bedne.
Poznam eno, k je čist popizdila, če sm sam pozdravla "njenga" (hm, parkrat sta se dol dala, sam on jo ni maral in ji tud ni dajal upanja, da bo kej resnga). Js sm se pa včasih družila z njo, pa me je napizdevala, če sm se menila z njim, ga pogledala, pozdravla, zmeri sm jih poslušala (sej zdej so še vidt ne morm,k mi je tak patetična...) Res žalostno kak se nekatere ženske ponižajo zarad tipa...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Miss Dior
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 25. 4. 2007
Kraj: Okolica MS

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss Dior » 25. Apr. 2007 15:19

ce gnjavi zenska fanta mora on to razcisti z njo. zenske tu niso drugace krive, ce ne silijo. ce moski pustijo, pa morate z njimi razcistit ker potem si tega on sam zeli.
tanyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 29. 4. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tanyka » 29. Apr. 2007 14:38

drage moje dame prosila bi za en nasvet. Moj dragi si je ta teden privoščil zabovo z nekimi prijatelji do zgodnjih jutranjih ur. če bi bilo samo to me seveda ne bi motilo saj vsak pač rabi svoje prijatle mal za sprostitev. no ampak problem je v tem da je bla v tej družbi tudi neka punca ji bom rekla s katero si od takrat dalje redno pišeeta ne ravno vsakih 5 min ampak tak vsak dan se v glavnem slišita. No moj problem je da sem jaz full ljubosumna na to dekle in ko je on meni to povedal sem jaz imela grozen napad ljubosumja. Zdaj mi je zelo žal in nevem kaj naj naredim da bi se najina zveza postavla na takšne temelje kot je bila prej. Ne pogovarjava se več toliko od tega dogodka o tem pa sploh noče govoriti. Vem da nebi smela tako odreagirati oziroma vsaj malo manj burno ampak res bi rada to popravila ker ga imam full rada ampak nevem kako oz kaj naj še naredim. IMATE KAKŠEN NASVET? PROSIM SVETUJTE PROSIM Tanyka
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 29. Apr. 2007 17:15

hja, običajno nam je za kakšno burno reakcijo potem zelo žal... težko je to popravit. :?
ampak...

tanyka napisal/-a:IMATE KAKŠEN NASVET? PROSIM SVETUJTE PROSIM


jaz bi se najprej normalno obnašala in te punce ne bi omenjala - nekaj časa. niti se ne bi opravičevala za svojo reakcijo. nekaj časa... :) najprej bi poskušala odnos spravit na prejšnjo točko - verjetno ne bi bil problem, če bi se običajno vedla (kot da se ni nič zgodilo). no, čez nekaj časa, ko bi bil odnos spet v redu pa bi se za svojo reakcijo opravičila in takrat bi se mogoče razvil kak miren (( :!: )) pogovor na to temo... :)
tanyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 29. 4. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tanyka » 30. Apr. 2007 8:09

Hvala za odziv

no glej naj ti povem, da to da se nebi opravičevala v tem primeru ni šlo ker se dečko sploh ni hotel pogovarjati z mano. to da se pogovarja z mano sem dosegla zdaj pa bi mu rada dala čas da vse skupaj premisli in da se odloči ampak meni je to takšna muka da nemoreš vrjet. muči me ko je včasih samo tiho pa nič ne reče pa ga vprašam o čem razmišlja pa mi sam skomigne z rameni. full se malo pogovarjava od tega dogodka naprej. sej sem mu že najmanj 100x povedla da sem se komaj pozneje začela zavedati kak sem odreagirala pa da sem v bistvu s tem tudi njega full prizadela ker je to izpadlo poleg ljubosumja še zelo nezaupljivo. Nikoli me ni varal vedno mi je povedal če je šol s katero od prijatlc na kavo potem pa jaz z takim izpadom ljubosumja. Full bi rada to popravla ker ga mam res full rada in ga nebi rada izgubila.
to da se bom mogla sprement če bom hotla rešit zvezo sem pa že ugotovila ker je v tem primeru na dan privrel moj težki karakter edinke ki vedno dobi kar želi. A-A nebo šlo tak naprej spremenit se bo treba.
:cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 30. Apr. 2007 11:06

verjemi, da bi jaz tudi tako odreagirala, če bi navezoval stik z novo punco - katere ne pozna nihče od vaju. preprosto ne bi razumela, razen če bi se za tem skrivalo, da sta se zmenila za.. nevem.. mogoče sta sošolca/sodelavca oz. še bosta? mogoče ju je seznanil kdo od njegovih kolegov?
no, kakorkoli. krivdo za vajin trenuten odnos ne smeš valiti samo nase. poglej kako otročje se obnaša. noče se pogovorit. to počno samo otroci, ki kuhajo mulo. mene taka ignoranca še najbolj razjezi. ne bi zdržala v takem stanju in bi slej ko prej ponovno eksplodirala. (ker kot praviš tip ni pri volji niti za normalen pogovor)

ampak... rekla si, da ti je sam povedal za to punco. pa ti je povedal še razloge zakaj kontaktira z njo?
tanyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 29. 4. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tanyka » 30. Apr. 2007 12:49

spoznala sta se v službi ker je ona bla kao vajenec pa so prišli na 2-tedensko prakso ne. pol pa so pač zvečer rekli da greo kao na pijačo pa so bli v enem kafuču pa v 2 pa 3 pa 4 pa 5 pa je zjutraj ob 4 domov prišo. ampak ne k meni domov je šel ker sma bila itak tako zmenjenena. no drugi dan pa sta si pač potem pisala ne pa je meni dopizdlo ker prvo niti ne vem kdo je pa sem mu rekla da mi nea gre v glavo da so itak bli do 3 zjutraj zunaj zaj si pa že pišeta celi dan. ampak to mi je potem razložo ne drugi dan sem mu pa še nekaj drugih stvari povedla ki me motijo ker sma se dogovorila da si boma vse povedla kaj naju moti in to. pa sem mu pač povedala pa je prišel zvečer k meni pa se več ni hotel z mano nič pogovarjat samo aha pa ja in ne al pa skomig z rameni to je blo vse kar sem dobila od njega tisti večer. drugi dan je blo pa isto sam pol proti večeru se je malo ohladil tak da se zdaj vsaj pogovarja z mano. njegova grda navada je ta da ko mu kaj ne paše začne trmarit in past mulo če veš kaj to pomeni. sej vem da rabi nek čas da premisli vso zadevo ampak če že rabi neki čas za razmislek naj si pol ne piše z njo naprej če rabi čas. ker po mojem če rabiš čas da razmisliš o vsem in prespiš vso zadevo nisi ravno neka dobra družba pomojem vsaj Jaz bi sam rada popravla to ampak oba bova morala nekaj spremenit.
tanyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 29. 4. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tanyka » 30. Apr. 2007 12:50

no rekel mi je da sta samo priatelja in da nič drugega
tanyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 29. 4. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tanyka » 30. Apr. 2007 12:54

in da si pač tak malo pišeta kaka 2-3 smse na dan
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 30. Apr. 2007 13:51

pa zakaj rabi čas za premislek!? da dojame ali si imela prav ali ne?? đizs... naj se malo skulira. trma v zvezi je lahko zelo ubijalska stvar :roll:

če se noče pogovorit s tabo pa udari en monolog pred njim in povej na glas vse kar si misliš. lepo bi bilo, če bi si prišla na jasno čimprej. mogoče se za tole trmo skriva kaj drugega kot pa to, da ti je samo zameril... kdaj tipi potrebujejo izgovor zakaj ohladijo svoja čustva do punce - da ja ne bodo oni krivi za razpad zveze. (če veš kaj mislim... mogoče sem šla v ekstrem, ampak kdaj je fino pretehtat vse možnosti)
Uporabniški avatar
kokyca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 27. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kokyca » 30. Apr. 2007 14:12

Yazmeen, mogoče sem mal pozn prebrala tvoj začetni post, vendar moram povedat da sem tut jst imela dost podobne probleme, ampak najhujš je pa to da mi je tista babnica poslala pismo na katerem je bila razmazana kri.Lahko si misliš kakšna je bila reakcija staršev.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]