Ljubosumne ženske

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 18. Mar. 2008 22:14

Jz bi na tvojem mestu pozabla na vse to. Sploh zaradi unih slik ne vem zakaj bi se obremenjevala. Brezveze si je delat probleme tam, kjer jih ni.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 19. Mar. 2008 13:39

ja vidim, da ste ene lepo tolerantne tukaj, jaz žal nisem :?
prvič : če tip spozna kakšno na pijači v družbi, ok, sam jaz ne bi razumela, zakaj je še potem hotel njeno cifro :gruebel: men bi se pač čudno zdelo... tud ti verjetno ne zbiraš cifr od fantov, ki jih kr tak spoznaš...ne vem no
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 19. Mar. 2008 13:57

honeydew napisal/-a:Bolestno ljubosumne ženske se morajo ornk pogledat v ogledalo in ugotoviti, kaj za vraga jih o njih samih tako blazno muči, da na ta način na drugega človeka prenašajo svoje frustracije. Seveda je to zelo hudo, tudi zgoraj opisani primeri so seveda smešni in si jih človek težko predstavlja, samo takim ženskam tudi ni lahko oz. so že kar malo samouničujoče.

Točno to. Ne preveč obsojat, ker to je zajebano.. Gre za pomanjkanje nečesa.. Česa?, nimam pojma..
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 22. Mar. 2008 12:56

js mam tud problem in sicer... par mesecev hodim z fantom, ki je med bolj zaželjenimi tu okoli. že od vsega začetka me je malo motilo to, da ga nonstop kličejo punce, mu pošiljajo smse, ga vabijo na kave itd. odkar sva skupi ni odpisal eni, ni bil z eno na kavi. zaupava si, vse je v najlepšem redu, vendar me moti, ko smo kje zunaj, ko ga kar vse objemajo, čeprav se jih brani in ponoči dobiva smse z vsebino: z tjašo te vabiva na divji sex v troje. ipd... grozno!! sem že ukrepala in rekla parim naj ne delajo težav... vendar se ne ustavijo. na srečo fanta ne ganejo, vendar se bojim, da bi ga kdaj izrabile, ko bi bil pijan.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 22. Mar. 2008 14:12

a si ti to njemu kdaj povedla? (spet js in moji pogovori :) ) ne samo puncam, tud njemu povej, kaj te moti...bo že on potem kej reagiru...
če se pa tako bojiš, pa nej te tolaži to, da njega to ne gane in d jim sploh ni nikoli odpisal...to naj ti bo dokaz, d mu ni vseeno zate...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Mar. 2008 14:17

Opala, tega pa jst niti slučajno ne bi tolerirala. Ne spadam ravno med bolestno ljubosumne ženske, ampak tole je pa nadlegovanje.
V bistvu pa ne vem, kaj bi naredila. Tipu ne bi mogla težit, naj zaradi tega cifro menja, če bi jih prijavila operaterju, bi se mi vsi smejali v glavo,...
Verjetno bi se zadeve lotila drugače in pričela v nskupaj s fantom odgovarjat na msge.

Ona pošlje: Vabim te na seks v troje.
Ti ali tip: Kuuul, se dobimo na vogalu čez pol ure, bodita brez hlačk. Mwa.

Ponovi vajo ene trikrat, ko se bodo pošteno prehladile zaradi čakanja na mrazu, jih bo pa mogoče minilo.
Aja, pa ne tega delat tipu za hrbtom.
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 22. Mar. 2008 14:55

Sharona05 napisal/-a:tud ti verjetno ne zbiraš cifr od fantov, ki jih kr tak spoznaš...ne vem no


Ma ja, sem že. In sem fajnga frenda tako dobila :)
Da bi pa zbirala od tipov, ki so mi waw..oz. d bi moj od enih punc zbiru, ker bi mu ble luštne al pa hude pičke :evil:
Brez problema lahko takoj tako zvezo končam.¸
Če bi se pa ena za njega zanimala, mu svoje slikce pošiljala (on d bi jih shranu :eek: ), mu skos pisala, on bi pa še odpisval itd.? Slika
debil..
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 23. Mar. 2008 19:47

jullia_ napisal/-a:Opala, tega pa jst niti slučajno ne bi tolerirala. Ne spadam ravno med bolestno ljubosumne ženske, ampak tole je pa nadlegovanje.
V bistvu pa ne vem, kaj bi naredila. Tipu ne bi mogla težit, naj zaradi tega cifro menja, če bi jih prijavila operaterju, bi se mi vsi smejali v glavo,...
Verjetno bi se zadeve lotila drugače in pričela v nskupaj s fantom odgovarjat na msge.

Ona pošlje: Vabim te na seks v troje.
Ti ali tip: Kuuul, se dobimo na vogalu čez pol ure, bodita brez hlačk. Mwa.

Ponovi vajo ene trikrat, ko se bodo pošteno prehladile zaradi čakanja na mrazu, jih bo pa mogoče minilo.
Aja, pa ne tega delat tipu za hrbtom.


sem mu predlagala pa je rekel, da mu je vseeno kaj jim odpisujem. tako da komaj čakam da se prikaže pri meni in upam da mu tjaškica spet piše :)
ubistvu sploh nisem ljubosumna, ker imava s fantom res odkrit odnos in vem, da me nebi nikoli prevaral. mi pa res ni prijetno gledati tistih deklet...
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 24. Mar. 2008 11:08

jullia_ napisal/-a:Ona pošlje: Vabim te na seks v troje.
Ti ali tip: Kuuul, se dobimo na vogalu čez pol ure, bodita brez hlačk. Mwa.


:lach: taj huda ja
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov