Ljubosumje

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Madridistka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Madridistka » 12. Jun. 2015 11:32

Živjo! Stara sem 18 in s fantom sva skupaj že skoraj 2 leti..nikoli me ni motilo, če se je pogovarjal s kakšno svojo prijateljico, saj sem vedela, da mu lahko zaupam. Pred kratkim pa sem se dobila z njim po šoli in tam je bil s svojimi sošolci in eno sošolko, ki je do sedaj še nisem videla. Vedno, če je bil zraven kakšen, ki ga nisem poznala, me je predstavil, ko pa je bila zraven ona pa se je delal kot da sploh nisva skupaj, kar me je zelo zmotilo. Čez nekaj dni, ko sem bila pri njem sem videla da si z nekom dopisuje. Vprašala sem ga komu piše in je rekel da je tista sošolka, ker ga je prosila, da ji nekaj pošlje za faks. Seveda se mi je zdelo čudno ker sta se dopisovala cel dan in ko je šel na WC se preverila sporočila in videla da ji ni poslal nič v zvezi s faksom in da se pogovarja z njo kot da bi flirtal. Sedaj pa sem v dilemi, kako naj mu povem, da me moti, da se tako pogovarja z njo, brez da bi priznala da sem preverila njegov telefon?
Bi me moralo skrbeti, da se mi je zlagal? Kaj naj naredim? :?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 12. Jun. 2015 13:50

Madridistka napisal/-a:brez da bi priznala da sem preverila njegov telefon?


hahah to je pravi problem, ne :D

na tvojem mestu se ne bi kaj preveč sekirala, vsaj zdaj še ne :) flirtanje ni nič posebnega, ljudje smo, logično da se nam kdaj pa kdaj zlušta malo poflirtat z drugimi.
če pa se bo nadaljevalo pa ga probaj nekak na finto dobit, da se bo sam zagovoril, pa ne boš rabla izdat, da si brskala po njegovem telefonu/sporočilih ;)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 12. Jun. 2015 13:51

Kaj pa si prebrala v sporočilih?
Jz bi se pobrala, brez nekega večjega pojasnila, lahko pa tut rečeš da mu ne moreš več zaupat.

Tut sama sm enkrat dobila fanta, da si piše z eno in se žal nisem takoj pobrala, isto je šlo na flirt, menila sta se za kavico...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Jun. 2015 19:51

Mlada si še, učiš se še in ko boš videla, da se ti je fant zlagal-kar se ti je,ne boš spraševala na forumu, ampak boš naredila, kot se ti zdi najboljše.
Ti pa lahko povem kaj bi naredila jaz- nekega flirtanja definitivno ne podpiram, ker se odrasel moški potrjuje na druge načine in bi šla oz ga pustila. Ker se ne gre toliko za to, da si je izmenjal nekaj besed z drugo, ampak bolj za zaupanje, ki se z lažmi počasi izgublja.
Pa da dodam- četudi smo ljudje, nam ne paše vsem flirtanje z drugimi, ker nam samopotrjevanje izven veze ni potrebno.
The world is as you are.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 21. Jun. 2015 10:45

Emanuela ti je lepo napisala :)
Trenutno si še premlada in malo naivna, vendar te bodo izkušnje oblikovale.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov