Ko ne veš katera odločitev bi bila pravilna?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ajetamkincer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 7. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ajetamkincer » 19. Okt. 2016 19:24

Stara sem 27 let in nazadnje ( 7 mesecov nazaj ) sem bila leto dni v vezi s fantom za katerega sem bila prepričana, da je to ravno tisto kar si želim ob sebi do konca življenja.
Sem štajerka in zaradi te ljubezni sem se preselila na gorenjsko. Najina zvezi je bila top .. Res mi je bilo lepo, kljub temu, da je bil on kar pretirano ljubosumen in da je bila v najini zvezi mogoče celo to edina težava.

U glavnem skupi sva bila eno leto, preselila sem se k njemu našla službo, spremenila naslov, zdravnika in u glavnem zaživela nekako svoje življenje.
Zadnje 14dni najine zveze je bilo očitno med nama veliko napetosti. Med drugim sem bila tudi jaz saj sm delala v službi res ogromno in bila izčrpana poleg tega pa me je čakala nova pogodba za katero nisem vedla al jo naj podpišem al pač ne.

U glanem odnos se je spremil. In tisti dan ko bi morala podpisat pogodbo sm mu rekla da čutim da neki ne štima in mi nj pove al podpišem pa greva naprej kot sva bila ali pa ne podpišem in se preselim nazaj domov in končava. In on meni .. da ima slabo vest, da rabi cas zase in da je bil z drugo ter da ne more bit z mano. Konc sveta zame!

Cez en teden izvem da je u razmerju z njo!

Cez mesec pa pol oz skoraj dva meseca mi piše oz kliče in mi pove da iskreno ni razmišljal kako sem se počutila in da je čez čas že ugotovil da mu je žal in da je nardil napako in da si nadvse želi, da bi jo lahko popravu.

Nikoli nisem rekla ene slabe besede proti njemu in nikoli ne bom, kljub temu da me je takole izigral. Zaj se dobiva tako 1x do 2x na mesec in ko sva skupi nama je res lepo .. Rada ga imam se vedno .. in ker imam sedaj sluzbo sma se nekako odgovorila da bova do konc moje pogodbe bila tako kot sva in bova potem vidla kako...

Ampak ...

Ja rada ga imam iskreno iz srca, vidla sm se z njim in na nek nacin se se danes .. ampak .. nekje v meni pa nisem prepricana, da bom lahka šla skoz to prevaro!! Poleg tega sm spoznala zelo vredu fanta s katerim sma na liniji vsaki dan in ki me ze zjutri nasmeji iskreno iz srca ..

Ne morem se odociti kako in kaj ... zere me to ker nisem tip cloveka, ki bi rada sprejemala neke odlocitve ker nikoli nocem, da mi je za kakrsno koli odlocitev zal ... :/

Kaj storiti????
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Okt. 2016 19:52

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Okt. 2016 20:42

To mi je res zanimivo, da v zvezah kjer je en pretirano ljubosumen, tudi potem ta ponavadi prevara partnerja :wink:

Se pa strinjam s tem kar je sirova napisala. Pomoje je res najboljše, da si nekaj časa sama in se posvečaš drugim stvarem.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Okt. 2016 21:05

Tip je vmes ugotovil, da si lahek plen in da mu ti in tam zapašeš. Ko boš (če boš) spet na dnevnem redu, boš slej kot prej spet doživela isto. Veliko ljudi je, s katerimi bi se lahko imela lepše, ampak-kakšno energijo oddajaš, takšne ljudi privlačiš in velikokrat se ljudje vrtijo v krogu vez z ljudmi, ki so podobni en drugemu. Najprej reši težave pri sebi, da boš sama zadovoljna s sabo, potem boš pa lahko spoznala nekoga, ki ceni iste stvari kot ti. Tale tvoj gorenjc to očitno ni.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Okt. 2016 22:13

Dejanja ljudi povejo in pokažejo več kot besede...
ajetamkincer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 7. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ajetamkincer » 20. Okt. 2016 14:27

Na kaksni podlagi lahko nekdo pise kaksen tip cloveka sem in kaksno energijo oddajam, ce me sploh ne poznas ?? :) :)

Jz bi samo rada slisala malo kako in kaj so sli ste druge glede tega ali biti z bivsim spet skupaj po vec kot pol leta ali ne ... Men je on se vedno vredu oseba kljub temu kar je nardil ... ker konc koncev je samo clovek, ki pac ni popoln. In tud jz nisem ceprav prevarala ga nisem ga nebi in se nikogar nisem. In ZAL pac ga je posral al kako naj recem in jz ga mam se vedn rada nisem pa zih da bi lahko sla skozi to.

In me zanima samo ce je bila katera v podobni situaciji in potem cez cas spet z bivsim.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Okt. 2016 14:40

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:51, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Okt. 2016 19:47

še najboljša odločitev bi bila, da svojih tegob po forumu ne bi razglašala s svojim imenom in priimkom.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Okt. 2016 21:15

ajetamkincer napisal/-a:Na kaksni podlagi lahko nekdo pise kaksen tip cloveka sem in kaksno energijo oddajam, ce me sploh ne poznas ?? :) :)


Saj te ne poznam. Sodim le na podlagi tvojega napisanega ter na podlagi splošnega prepričanja, da kar smo, to privlačimo. In če ti nimaš razčiščeno kaj hočeš iz tega t.i. odnosa s tem moškim ter iščeš potrditve oz mnenja na forumu, potem se boš pač vrtela v tem krogu. O tej energiji govorim, kaj pa jaz vem, kakšna si ti drugače.
Če ti pa povem svoje mnenje-ko te nekdo hoče in želi biti s tabo, bo s tabo. Brez pavz, brez varanja, brez igric, tako preprosto je Brez drame.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 22. Okt. 2016 16:59

tip je yotalni primerek egoističnega ociopata.

Najprej te pripelje v novo okolje(selitev), ti se potem neverjetno hitro prilagodiš, najdeš novo službo in začneš živeti svoj lajf. Ubogi revež se počuti zanemarjano in nato konća s teboj tik preden podpišeš pogodbo in te s tem vrne na začetek - ti greš domov in ponovno iščeš službo.

Si res želiš to ponavaljati? Vedno ko ti bo nekaj uspelo, bo poskrbel da se boš slabo počutila in bila slabe volje, ker bo pač on namerno nekaj naredil.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Okt. 2016 17:44

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 23. Okt. 2016 16:52

sirova štručka napisal/-a:
Nesanica napisal/-a:tip je totalni primerek egoističnega sociopata.


kakšno diagnozo morajo potem imeti šele tisti poročeni angeli, s katerimi se ti zapletaš... no razen, če si že nehala s tem hobijem...



Moj sociopat me je vsaj vedno spodbujal in mi pomagal pri vsem kar sem počela. Tako da egoistični bi pri njem - vsaj kar se mene tiče, izpustila.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Okt. 2016 19:07

...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]