Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Sep. 2012 22:35

Džeki napisal/-a:Veš kaj pomeni nekoga res ljubiti...da mu dovoliš tudi oditi, ko-če to res želi


ljubiti pomeni da si nikol ne želiš da bi odšel. kar ti opisuješ je enostranska ljubezen, ki ima v zvezi samo pol smisla.
hej norci :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Sep. 2012 22:37

dot napisal/-a:Saj se ni kar sama od sebe pojavila, to smo tudi sami ljudje razvili :D


sej, če je ne bi razvili, mislim :D pač da je ne bi bilo, ne glede na to kako je nastala..
hej norci :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 11. Okt. 2012 22:15

jaz bi samo vprašala za mnenje in sicer.. z enim tipom sva lani nekaj mutila, ampak sem se jaz preveč navezala, on pa me je odpisal, si našel punco in na koncu tudi vsem razlagal kako nisma prijatelja pa da sem nora in se me naj izogibajo itd.

no zdaj pa me zanima, če bi blo v redu če poskušam navezat prijateljski stik ?
ker sva oba del iste družbe in je malo annoying, ko se družimo, poleg tega pa rada izzivam in on tega očitno ne prenese oz. vse vzame preresno...pač, rada bi da se vsaj normalno razumema, ne rabima glih bit bff pa rada bi da ga nimam v spominu ravno kot kretena in lažnivca.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Okt. 2012 22:48

če res hočeš bi se dalo.. ampak če bo on zato. za prijateljstvo sta pač potrebna dva. ti lahko narediš to da ga pač ne izzivaš, on pa ko vidi da si fajn bo tudi bolj prijazen.

ampak če mene vprašaš jaz se ne bi ukvarjal s takim. družba gor ali dol. pač se ne pogovarjaš tok z njim.
hej norci :)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 12. Okt. 2012 9:27

ne.

ker se mi zdi, da ga še nisi prebolela, kar samo skrivaš za tem izzivanjem.

po tem kako te je odpisal bi moral on želet navezat stik. ti iščeš potrditev pri njemu. preboli in pojdi dalje.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 12. Okt. 2012 9:54

se popolnoma strinjam s sonckico.

On te je grdo odpisal...le zakaj bi si se zelela navezati nek stik z nekom takim?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 12. Okt. 2012 10:53

okej, vzeto na znanje :) hvala
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 12. Okt. 2012 15:05

Ne, nikakor. On bi se moral a) opravičit za to, da je o tebi širil slabo mnenje b) se naučit bit vljuden.

Če družba naseda njegovim pripombam/lažem/provokaciji, to več pove o družbi, kot o tebi.

Nikakor ni na mestu poniževanje same sebe, ker s tem, da poskušaš navezat stik z njim, biti prijateljska, dejansko samo potrjuješ njegove teze: samo malo trapasta ženska bi storila kaj takega.

Tudi po mojem ga še nisi prebolela.
Uporabniški avatar
Isis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Isis » 31. Okt. 2012 1:22

Mene tut neki zanima, en dolgotrajen problem je potegnu za sabo celo štalo...

Leto in pol nazaj sem šla narazen s tipom, ki mi je ogromno pomenil, in me na koncu zelo prizadel ter pustil. Iz te izkušnje sem se ogromno naučila in čeprav mi je zdaj malce žal, da že prej nisem opazila, da to itak ne bi moglo funkcionirati, ga še vedno tretiram kot osebo, ki mi je veliko dala - npr. ponovno zanimanje za šport, direktnost,... Vse skupaj sem mu že zdavnaj oprostila in šla dalje, ampak sem se odločila, da v srednjih dvajsetih še ni prišel čas, da se zresnim in bom nekaj časa še uživala samski stan. Začela sem športat, letos začela trenirat za tekmovanja, sem tik pred diplomo in res sem zadovoljna sama s sabo, tako vizualno kot mentalno.
Zdajle se mi pa že tretjič dogaja isto - grem ven s tipom/ga spoznam na zabavi, se nekaj zgodi, zamutiva in po pogovoru v naslednjih dneh iskreno povem, da mi ni do resne zveze in da se hočem zgolj zabavat, ampak želim že takoj razčistit, ker ne bi rada nikogar prizadela. Tip se strinja, mi reče da se itak tudi sam ne namerava vezat, ampak se mu je res kul družit z mano.. Parkrat ponoviva, nato pa že slišim kaj v stilu 'mislim, da se zaljubljam/rad bi ti nekaj povedal, pa raje ne bom/daj, povej mi, pri čem sva?' - in če sem potem končala to agonijo in omilila/prekinila stike (sama od sebe ali pa sporazumno), je to vsaj približno razumel.. Ampak zdaj, ko se mi to dogaja že tretjič in imam spet probleme, ker se je revež malce zatrapal/navezal in se trudim biti razumevajoča in pustit vsemu, da gre mimo, vsi naokoli že govorijo, da sem 'opasna/pazi se te, on je bil tko zacopan vanjo, pa ga je od*/glej, še na tega se je spravila',... - mi gre pa vse to že pošteno na živce. Ne vem, zakaj se ne morem brez slabe vesti s kom dobivat, brez da bi se počutila krivo ker itak že na začetku nisem nič obljubila.. Priznam, da uživam, ko grem s kom na novo ven, ampak se mi ne zdi nič slabega, ker ostane zgolj pri zmenkarijah.. Res hočem samo uživat, ker nimam ne volje ne časa za kaj resnega, ampak se mi zdi da bi zdaj najraje ostajala kar doma in se za nekaj časa malce izolirala, da mine to obsojanje, češ da fante izkoriščam.
Kaj vi mislite o tem?
sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 31. Okt. 2012 2:14

slovenc79 napisal/-a:zdej sem mal zmeden.. če praviš da neki pametnega povem, pa v realnosti ne deluje.. pol ni lih pametno to, ne? :D

razlilčni ljudje smo pa različno razmišljamo, eni imajo ene cilje drugi druge. dost govorim po forumu, pa se enkrat eni z mano strinjajo drugi ne, drugič pa eni ne in drugi ja. od nas ki redno sodelujemo na forumu sem pa očitno edini neizkušen (ali pa to prizna).

še nekaj, pač o mojih nasvetih, ki vam tok zvišajo pritisk.. ljudje so ljudje. ali ko je človek v zvezi, ali ko je prijatelj ali sovražnik, še vedno je isti človek in ima svoj značaj. s sexom, poljubljanjem res nimam izkušenj, ampak imam izkušnje z ljudmi, z njihovimi značaji.

moja edina izkušnja v zvezi je tista v kateri sem odraščal - moja oče in mama. kar sem se pri tem naučl je da sta 2 človeka skupaj funkcionalna če se imata zadosti rada in sta se posledično zmožna tud prilagodit drug drugemu. in to je to. in karkoli mi govorite, to ne deluje, nehi živet u pravljici itd, jeb*š. jaz mam tukaj mat in fotra in sta dejansko dokaz, in tudi zrela in bolj izkušena od kogarkol tukaj. in mislim izkušena v eni srečni in dolgotrajni zvezi, ne v trapastih igricah ala kdo mora koga osvajat kdo se mora nedostopnega delat kdo boljše fuka kdo slabše.. meni, in vsakemu ki ima namen imet dolgotrajno in plodno zvezo bojo koristile TE izkušnje. ne izkušnje tistih ki iščejo vedno boljšega partnerja, boljši sex in živijo iz dneva v dan, glavni cilj življenja jim je pa razvajanje, itd, itd..

skratka tistim ki tukaj iščejo pomoč da bi imeli eno dolgotrajno in iskreno zvezo bom jaz BOLJ koristil kot pa tiste ki pravijo tukaj "pusti ga, drugega najdi, uživaj pa sexaj". takim ki pridejo na forum vprašat kako naj bolj uživajo v sexu in kako se delat nedostopno, kako osvajat tipe, tukaj jim bodo pa te izkušnje bolje prišle.


jaz se strinjam k imam ljubezen poleg sebe zdaj ne vem za prihodnost ampak zagotovo ni tako hudo vlaganje vanjo kot samo živeti z njo :wink:
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 31. Okt. 2012 8:49

@isis:

če tebi tako ustreza potem tako počni. ne rabiš se pred nikomer zagovarjat zaradi tega. saj si vsakemu na začetku povedala kaj in kako. če se folk zaljubi tukaj tudi sami nimajo kaj. pač pusti ga in pojdi dalje.

govorice se te pa naj ne dotaknejo. folk bo vedno gobezdal. nisi to kriva če se folk spušča v stvari, ki jim ni dorasel.
Vsak raj ima svojo kačo.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 09. Nov. 2012 2:00

sanna napisal/-a:nekemu fantu k me ni nič razumel
Ni edini.
slovenc79 napisal/-a: kot rak jo spreminja po svoje in uničuje naravno popolnost
Kako je lahko narava popolna, ce pa se vseskozi spreminja. Riddle me this shit Batman.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Nov. 2012 13:44

Mahagonij napisal/-a:Kako je lahko narava popolna, ce pa se vseskozi spreminja. Riddle me this shit Batman.


zakaj zaradi tega ne bi bla popolna? narava je cela logika v vesolju ki obstaja. človeštvo pa še en planet ki ga hoče imet pod kontrolo spremeni v kaos.
sam, narava je ista. če jo človek spremeni, se tudi ona spremeni. mi smo se namnožili, 10krat preveč nas je, zato smo pa tako šibka vrsta. naravno ravnovesje je vedno blo in vedno bo.
hej norci :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Nov. 2012 21:23

floribunda napisal/-a:sicer pa ...700€. s čim pa kurite pozimi? z ljubeznijo?


olje in včasih drva :D kurimo pa tok da je enih 23, 24 stopinj. v blokih npr. je ponavad 26, 27 stopinj, kar se men zdi precej potratno.
hej norci :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 13. Nov. 2012 21:50

^^ Ne seri. Moji doma kurijo na drva. Nič na olje, ker je precej dražje. Stane in vem koliko stane. Vem tudi koliko so stroški v hiši. In ne, 700€ ni dovolj za čez mesec prit. Oz. ne za tri ljudi in vzdrževanje bajte.
Pa midva sva v bloku. Zaenkrat še nisva prižgala radiatorja niti enkrat. ;) Ker imamo števce naju ogrevanje zaenkrat še ni nič stalo. Razen tistega, koliko štenge ogrevajo ... ;)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron