Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 31. Dec. 2015 11:52

Mishela napisal/-a:*imam sošolca tistega tipa, ko me vedno spremlja do avta, ko gremo s faksa, mi odpre vrata (avta ali prostorov), počaka z mano dokler ne pride prevoz, opazi malenkosti kot so novi lak, novi kos oblačila, novi čevlji, itd. pač res sem vesela, da imamo take fante :D
*aja, pa še libido se mi je popravo, yaaaay


Poor guy, z vsakim korakom bližje zoni prijateljstva.

Slika
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1980
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 31. Dec. 2015 12:50

^^ V bistvu je tako kavalirstvo prav seksi.l in gotovo nisem edina, ki tako misli.

Tipi mislim, da ne razumete ravno tega zakaj kdo pristane v friendzoneu...največkrat zato, ker tak tip z žensko ne vzpostavi seksualne iskrice, čeprav ima vse ostale kvalitete (prijaznost, iskrenost, itd. kvalitete "nice guya" kot jim rečete. In ja ženske pri tipu iščemo te kvalitete.). Tako preprosto je to. V odnos z žensko je zato potrebno vnesti to igrivo iskrico (pogovor, hecanje, pogledi, dotiki), da te ženski vidi tudi v taki luči, drugače te sčasoma vidi bolj kot brata, z brati pa ne seksamo.

Isto kot tudi tipi palijo na igrive ženske, ki znajo pokazat to svojo žensko energijo v odnosu, medtem, ko, če je preveč pridna punčka in prijateljska, rečejo - saj je super punca, samo iskric ni.

In ne boš verjel, gre za odnos in komunikacijo (verbalno in neverbalno) in ne samo za izgled.

Potem pa slišiš tipe, ki se pritožujejo kolk so oh in sploh predobri in pošteni pa jih vseeno nobena "ne mara".
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 31. Dec. 2015 12:55

^^ Se strinjam. Zmagovalna kombinacija je prijaznost, pozornost, igrivost, karizmatičnost. Nič ni bolj seksi kot karizmatičen, prijazen tip s smislom za humor, ki ima povedat kaj zanimivega.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1980
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 31. Dec. 2015 13:00

Gre za to kako se nek tip nosi, kakšen odnos vzpostavi, kako komunicira, kakšen vibe oddaja. Lahko vzameš 2 tipa, identičen izgled, gresta na zmenek z isto punco, na enega bo nora, drugi bo pristal v friendzoneu.

Ampak ja, lažje je reči - nisem Brad Pitt, nimam mišic/ali whatever, ženske so plitve, bu hu, forever alone.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 31. Dec. 2015 13:08

2x
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 31. Dec. 2015 13:08, skupaj popravljeno 2 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 31. Dec. 2015 13:08

Evo, tukaj se pa strinjam.

To je točno tako, kot so meni všeč malo otročje, igrive ženske...da imajo v sebi neko energijo, ampak so vseeno odrasle, seksualne ženske.

Problem ki ga opazim pri večini moških je, da so kavalirski in prijazni do žensk, in ženske seveda uživajo v pozornosti.
Ampak potem ni nič, pustijo da ženske hodijo po njih, z čimer izgubijo rešpekt v njihovih očeh, in nikoli ne tvegajo z nečim z katerim bi pokazali spolni ali čustveni interes.

Ker ključ je v tistemu prcanju, tam notri se skriva vse, ker je humor pomešan s samozavestjo in seksualnostjo.

In večina tistih pravih nice guyev ki sem jih kdaj spoznal, sploh niso nice guyi, ker ponavadi nekaj pričakujejo v zameno.

To obnašanje in pogojevanje, mi je ekvivalent ženske, ki uživa v tvoji pozornosti in interesu, ampak bo rekla da nič noče. Ko pa moški odide stran in jo začne obravnavati drugače, jo pa boli ego in spet išče pozornost.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jan. 2016 20:13

Ananhas napisal/-a:Aja štekam, glede vrednosti sem narobe razumela.

Ja, tudi to drugo razumem. no komentirala sem, ker imam prijateljico, s tako težavo in mi je pred kratkim zaupala, da ji je žal ker je tako hitro obupal nad njo...

Sori za OT.


OT je ok.

Vem da včasih napišem neke koncepte, ki na prvi pogled izpadejo drugače, ampak seveda nimam časa da jih objasnim :D.

Takole bom rekel glede tega obupavanja nad ženskami, jaz nisem človek ki zlahka odneha, sploh pa nad njo, ker mi je spešl.
Ampak, edina stvar pri kateri pa ne odstopam, je to da se me ne vzame kot samoumevnega, torej, ta mesec mi je, ta mesec mi ni.
Ker nisem njen fan, nisem njen častilec, všeč mi je takšna kot je, in to je to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jan. 2016 20:35

Ananhas napisal/-a:mimogrede nekatere ženske ne igrajo igric, so le čustveno nedostopne (iz različnih razlogov in ozadij), samo enim tipom ni jasno da se tudi določene ženske bojijo čustvene bližine. govorim na splošno, ne teb lz. potem pa izpade bičoza.


ma.. meni se zdi to bl nezrelost kot kej drugega. avtomatsko smo vsi vsaj po malem taki da če je iz ene strani interes, na drugi strani upade, in obratno.. ko nekdo kaže interes, se zviša ego in dobiš pomisleke, ali je dovolj dober zate, ko pa odneha pa vidiš da se ne bo boril za vsako ceno (ker pač ni noben vreden neskončne borbe za pozornost) in popuščaš, kasneje pa se sam bolj zanj začneš trudit kot on zate. preizkušanje mej.
mislim da bolj kot poznaš sebe, lastno vrednost in boljše kot prepoznaš kaj sploh iščeš na partnerju, manj je teh igric in več kot na to "prodajanje", osvajanje in ostale igrice gledaš na dejanske kvalitete človeka. tako kot bo dober kupec ki ve kaj išče lahko prepoznal dober predmet pri katastrofalnem prodajalcu :)


ok marijanana, bombardiraj zdaj tale post! :)
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1980
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Jan. 2016 20:40

ja LZ, saj vsak odnos je drugačen, ravno tako kot smo si drugačni ljudje. hočem povedat, da intimno poznam take ženske in da pri njih ni namen tipa vrtet okoli prsta in ga zavajat zaradi svojega ega, ampak je v ozadju bolj kot kaj drugega strah, pred bližino, pred razkritjem sebe... itd. ampak seveda si mnogi tipi sčasom mislijo pri taki, da igra igrico in pustijo vse skupaj.(zaradi česar si ta punca misli, da mu pač ni kaj dosti do nje)
seveda to še vseeno ne pomeni, da moraš 5 let skakat okoli ene ženske.

by the way, veliko moških odneha prav zaradi ega ali, ker tudi oni nočejo bit zavrnjeni. potem pa je taka žalostna situacija, ko se odnos med dvema ne realizira čeprav imata oba neka čustva. pač, že videno... (ne govorim zdaj za tvojo situacijo, saj jo ne poznam)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jan. 2016 20:54

Jaz sem potrpežljiv človek, na dobre stvari je vedno vredno počakati.

Ampak, sem dosegel svoj limit, pokazal sem kar sem želel pokazati, povedal kar sem želel povedati in po pravici, sem utrujen.

Ni moj projekt, ni princeska ki jo hočem rešiti, je samo posebna ženska, ob kateri se počutim dobro, in to je to. In težko je spustiti to, ampak moraš, ker fuck it, življenje je prekratko da bi ga zapravljal.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1980
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Jan. 2016 21:06

Ja, vsak zase preceni koliko časa se bo trudil z nekom/za nek odnos in podobno....
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 01. Jan. 2016 21:27

Saj po mojem LZ dejansko razume, da gre lahko za neke strahove, frustracije itd. ... Je pa dejstvo, da je odnos s tako osebo lahko dolgo časa naporen in ni nujno, da se na koncu obnese. Sprememb v odnosu, ki se jih taka oseba lahko ustraši je ogromno in nikoli taki strahovi ne izginejo naenkrat. Zato je, če na to nisi pripravljen, seveda bolje prej končat zadevo.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jan. 2016 22:07

mislim da se je brezveze trudit za nek odnos, če z nasprotne strani ni zanimanja.. če pa je vse skupaj le igrica, blefiranje, delanje hladnega, pa še bolj. če človek pri sebi ni prepričan ali sploh ima interes al ne, tudi če pride potem do zveze se mi zdi da bi se samo kompliciralo.
hej norci :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 01. Jan. 2016 22:12

^^ Osebno (in tako sem razumela tudi Ananhas) sem govorila o ljudeh, ki se čustveno težko odprejo zaradi frustracij in strahov, da bodo (vnovič) prizadeti. Takšni ljudje niso nezreli in se ne igrajo, temveč se bojijo predat in potrebujejo veliko razumevanja, spodbude, pogovorov itd. Seveda se lahko vsak sam zase odloči, če je pripravljen vlagat v takšen odnos.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1980
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Jan. 2016 22:20

MarijaNana napisal/-a:^^ Osebno (in tako sem razumela tudi Ananhas) sem govorila o ljudeh, ki se čustveno težko odprejo zaradi frustracij in strahov, da bodo (vnovič) prizadeti. Takšni ljudje niso nezreli in se ne igrajo, temveč se bojijo predat in potrebujejo veliko razumevanja, spodbude, pogovorov itd. Seveda se lahko vsak sam zase odloči, če je pripravljen vlagat v takšen odnos.


točno to.

ja, saj večini folka se ne da poglabljat v sočloveka dandanes in je lažje odnehat (in si mislit, da je zadrta bitch ali nezrela oseba) in najti koga drugega, folk pač hoče vse takoj, s čim manj truda.

saj kot rečeno, vsak naj preceni posvoje, ne obsojam ljudi, ki odnehajo, nisem tega hotela povedat s prejšnjim pisanjem. v končni fazi, se vsi učimo, skozi cel lajf, na takih in drugačnih izkušnjah.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov