Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
exterminate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a exterminate » 19. Dec. 2015 14:41

Meni je samo zanimivo, kako so nekateri ljudje:
tema A: JAAAAAA spremembe so vir napredka, inovacije, bodimo IN, PRVI; JAAA
tema B: napredek je slab, fuj, družbi in naravi škodljiv, to ni naravno

Jaz dam en velik JA GSO
Mislim da je do njih veliko več plusov kot pa minusov, obkrožajo nas vsepovsod, njih in njihove produkte uporabljamo vsak dan, in zelo smo jim hvaležni.

HVALA biotehnologija, da lahko jemo banane in papaje, HVALA gmo, ki nam omogočajo pharming, cepiva in hormone in protitelesa da nismo bolani, HVALA gm bakterijam, ki nam proizvajajo inzulin, da nam otroci ne umirajo od diabetesa.

#yaygmo
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 19. Dec. 2015 15:05

Led Zeppelin napisal/-a:Očitno nekatere tukaj sponzorira Mosanto, in dobite plačane objave :D.


Sam res, zakaj se sploh trudim z iskanjem slabo plačane službe v Sloveniji, ko moram pa samo na Monsanto poslat dokaze, da jih zagovarjam, pa bo denarja čisto dovolj :lach:
kozoroginjaeva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 2. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kozoroginjaeva » 19. Dec. 2015 23:13

oj ne vem če to sm spada, ampak me zanima vaše mnenje .)
s prjatlco nameravava it na Metelkovo in me zanima kakšen folk je tm pa kako jih spoznat? a so odprti pa to? nekajkrat sm že bla tam samo u klubih bolj ne odzunaj . hvala za odgovore :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4435
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 20. Dec. 2015 11:56

Po mojih izkusnjah zelo, je pa res, da sem vedno poznala vsaj se enega ali dva osebka iz grupce, h kateri sem pristopila.. :) Ce ne pa pejta do unga drevescka zraven igrala, tam ponavadi vsi hengajo med sabo. Pa mejta kej za podelit :P
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 21. Dec. 2015 18:36

okej, meni ni jasno zakaj eni mislijo, da se morejo česa sramovat ali skrivat, ker obiskujejo psihologa?
kot da bi se opravičil, da se hočeš z nekom pogovarjat, imet nek konstruktiven pogovor.
razumem, da bi nekdo imel neke predsodke proti psihiatru, ampak pol lahko poševno gledaš tudi npr. diabetike, obojni so BOLNI, zato jemljejo zdravila.
kot da nekoga obsodiš, ker je bolan?
in grem stavit, da tisti ko imajo največ za povedat in so najbolj proti taki pomoči, imajo vsaj eno ''bolezen'', za katero po možnosti sami menijo, da je plod tega kak so oni fajn, močni, nepremagljivi, ipd. (beri: aleksitimija, OCD, odvisnost, ...)

mislim, a se ljudje sploh zavedajo kaj vse počnejo psihiatri in/ali psihologi? da se med drugim ukvarjajo z ljudmi z demenco, Alzheimerjevo, odvisniki? otroci z avtizmom, Aspergerjem?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 22. Dec. 2015 7:42

^^ Ljudje se ne marajo pogovarjat in ne marajo se ukvarjat sami s seboj, še posebej če to pomeni, da morajo priznat, da imajo kakšno frustracijo. Bi rekla, da se počutijo superiorne ob nekom, ki hodi k psihologu/psihiatru v smislu "meni pa ni treba, jaz sem normalen/a''. Mogoče jih je tudi dejansko sram, se čutijo ogrožene ob tem ipd., ker jim je jasno, da nečesa, kar bi morali razreševat, sami niso sposobni razreševat, pa niti poskusit nočejo.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Dec. 2015 22:04

Led Zeppelin napisal/-a:-* osebno grejo meni tisti pocukrani forumi na k***c, nobenih jajc ni, vsi se samo hvalijo, vse je lepo, noben si ne upa povedati kar si misli.


saj, tudi meni.. ampak to je ekstrem, tole tukaj pa drugi. nekje si kar naprej govorijo kok se majo radi, srčki gor dol, kofetkanje, na skrivaj pa neke zamere gojijo, po drugi strani na tem forumu pa ni nobene obzirnosti, nov uporabnik se tukaj počuti kot da je prišel v arest in sam čaka da ga bojo mal porezal, posilil in pol ko je že dost utrgan, je eden "naših".. saj svoj mnenje oz. nestrinjanje se da povedat tud brez vsiljevanja svojega. vsi pa vemo da mamo vsi čustva, ne glede na to kako hladne se na forumu delamo :)

exterminate, kje je napaka v podpisu? :P jaz ne vidim :D
hej norci :)
Uporabniški avatar
exterminate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a exterminate » 29. Dec. 2015 22:16

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Dec. 2015 22:21

wow, pogovor prestavljen v klepetalnico :D

Pač jebiga, vsi smo si morali izboriti svoj prostor, to je zakon narave, ko prideš v nov šiht moraš tudi pokazati da folk ne bo hodil po tebi.

Glede obzirnosti, tu bi lahko bili malo boljši, ampak lej...nismo popolni, imamo pa prostor za izboljšave.

Itak pa brez ku*ca debatiramo, če ni nobenega novega. Vem da ta forum bere ogromno ljudi, in včasih bi prav rad da bi en outsider napisal kaj si misli o nas...pa potem sodeloval na forumu.

Folk ki sam bere, reveal yourself!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Dec. 2015 22:39

hvala exterminate :D

sej to je tist, forum je precej obiskan ampak noben ne mara drezat not.. če pa, pa napiše samo en post, mogoče parkrat odgovori, potem pa izgine in še zbriše uvodni post..
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Dec. 2015 22:47

Najbolj na k***c mi grejo tisti ki ustvarijo temo, dobijo odgovor da so fukjeni (ker so) in potem brišejo svoj prvi post.

Takim pa je*em mater, resno.

Škoda da nimamo tukaj nekega majstra, ki bi lahko naredil samo sklope za nove uporabnike ki imajo manj kot 100 postov, ali sklope za uporabnike ki imajo več kot ne vem 2000 postov, da imamo oboji zasebnost pred drugimi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Dec. 2015 23:11

ne zamerim ko to naredi kdo, ki ima problem in išče rešitev, tukaj se pa pol folk samo naslaja in norčuje..

jaz sem predlagal da bi imeli del foruma namenjen gostom, kjer nekdo pride, napiše nekaj in je to to, ne more spreminjat itd.. in tudi raznim anketarjem in oglaševalcem bi to prav prišlo. je pa problem da bi mel moderatorji velik dela.. ampak sej niso glih zasuti z delom, iskreno ;)
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4435
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Dec. 2015 2:18

Ejga, kaj ti ves :D zadnje case samo se hodim okoli s carobno palicico in vstavljam zvezdice v vase kletvice, porkodindijo (Lz, I'm watching you). Kdo je na forumu izklopil avtomatsko cenzuro kletvic?
Enivej, ker sem danes ze povsod sitna: Vsi radi klejemo tu gor, a pravila ostajajo ista. Kletvicam in neprimernim izrazom se izogibajte ali pa jih vsaj ustrezno ozvezdite, gor so tudi mladoletniki ;D hvala. In pohvala slovencu, da je pogovor sam nadaljeval tu. :D Vcasih pa celo kaj zaleze.

Sicer pa tudi sama maham vsem big brotherjem, ki za nami oprezajo izza svojih ekranov, da se nam se kdo pridruzi v tem 'kurniku', kot bi rekel capo di banda. :) We ain't that bad.
Uporabniški avatar
exterminate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a exterminate » 30. Dec. 2015 7:33

Ma zakaj pa mislimo, da nas res tako veliko ljudi bere?
Nvm, mogoče maste modi in admini boljši pregled nad situacijo, ampak jaz ko ošinem "števec" kdo je na strani mi vedno kaže 4 bote in max 3 registrirane uporabnike. Od kdaj pa ne kaže več koliko je neregistriranih uporabnikov na forumu?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Dec. 2015 9:53

saarijarvi napisal/-a:Ejga, kaj ti ves :D zadnje case samo se hodim okoli s carobno palicico in vstavljam zvezdice v vase kletvice, porkodindijo (Lz, I'm watching you). Kdo je na forumu izklopil avtomatsko cenzuro kletvic?
Enivej, ker sem danes ze povsod sitna: Vsi radi klejemo tu gor, a pravila ostajajo ista. Kletvicam in neprimernim izrazom se izogibajte ali pa jih vsaj ustrezno ozvezdite, gor so tudi mladoletniki ;D hvala.


:P

Jaz to delam, da nekdo spet vlopi tisto funkcijo, ker me zaje*ava tipka z zvezdico :D, in se mi je ne da pritiskati.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov