Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Jan. 2015 0:20

actually, it was.

Slika
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 15. Jan. 2015 15:27

Evo mene, poročam kako je šlo danes. Odvalil se mi je kamen od srca, saj so se mi vsi dejavniki na katere nisem mogel vplivati poklopili in tako sem dobil idealno priložnost, da se z njo pogovorim na samem. Neka višja sila je danes hotela, da govorim z njo, bilo mi je usojeno, da to naredim.

Predstavil sem se, jo vprašal po počutju, potem pa kar šel na bistvu - "Vabim te na pijačo". Godilo ji je to kar je slišala, saj je na glas hihitala in še kar ni verjela svojim ušesom in me vprašala: "Vabiš me na pijačo?". Rekel sem, kar se da odločno, da je pravilno slišala in da jo res vabim na pijačo. To ji je še bolj godilo. Še bolj se je smejala.

Potem je pa prišel tisti bolj grenki del. Rekla je:"Sorry, danes nimam časa, kdaj drugič." Zmotil me je ta kdaj drugič, saj nisem vedel, ali hoče samo oblažiti zavrnitev ali dejansko nima časa. Odločil sem se vztrajati in tako sva se zmenila za naslednji četrtek, čeprav tudi drug teden ni imela časa od ponedeljka do srede. Čutim, da nekaj ni bilo prav s tem, da sva se zmenila za naslednji teden. Kot da bi izslil zmenek.

Punce bi prosil, da mi razložijo, kaj ta "kdaj drugič" pomeni? Želite omiliti zavrnitev ali želite, da fant vztraja?

Eh, pa saj sem itak vedel, da iz teke moke ne bo kruha, jaz bedak sem pa kar rinil z glavo skozi zid in upal, da mogoče pa bom imel kakšno šanso. Upanje katerega sem imel, mi je zdaj dokončno ugasnilo. Konec je tega poglavja.

Kljub vsemu sem vesel, da mi je uspelo zbrati pogum in da sem uresničil to, kar mi ni dalo miru. Zdaj bom lažje spal, ko vem, na čem sem.

lp,

Bunk
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 15. Jan. 2015 15:49

kdaj drugič pomeni, da ni zainteresirana, dala pa ti je termin pa to pijačo iz čistega usmiljenja. jaz se ne bi preveč trudo za nekoga, ki nima zanimanja. škoda tvojega cajta.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 15. Jan. 2015 16:03

Se strinjam z Dioniz-om :/
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 15. Jan. 2015 16:12

Hmm..ja..verjetno je res tako kot pravita fanta.

"Vabim te na pijačo". Godilo ji je to kar je slišala, saj je na glas hihitala in še kar ni verjela svojim ušesom in me vprašala: "Vabiš me na pijačo?". Rekel sem, kar se da odločno, da je pravilno slišala in da jo res vabim na pijačo. To ji je še bolj godilo. Še bolj se je smejala.

Tole se pa bere kot en slab poskus pisanja romana. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jan. 2015 17:07

Hm, jaz bi rekel: Tukaj imaš mojo številko, ti pokliči če se hočeš imeti fajn...

Tako se ti potem tebi ni treba prilagajati, in če ne pokliče vsaj veš pri čem si.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 15. Jan. 2015 17:15

Če rečem ''kdaj drugič, zaj nimam časa'', pomeni da enkrat drugič, ker zdaj nimam časa. Ne bi pa tipu rekla ''kdaj drugič'', če tega ne bi res mislila.. če nočeš it z njim ven, pač rečeš 'ne hvala', kaj je tu tak težkega, ne razumem tistih, ko hočejo s prestavljanjem 'omilit' zadevo.
ugh
Kakorkoli, ko berem njen odziv (''vabis me na pijačo?''), dobim občutek, da misli, da nisi dovolj dober zanjo, ampak mogoče je to posledica filmskih fraz. Vse skupaj je malo sumljivo no..mogoče se ji res ne da it ven.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 15. Jan. 2015 17:49

Zakaj sploh recete "kdaj drugic" in ne "zal ne danes, imam pa cas taintadan ob tejintej uri"?

Jaz si "kdaj drugic" interpretiram kot znak nezanimanja, ker ne pove nic konkretnega.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 15. Jan. 2015 18:14

ja ker ne veš kdaj bo ta drugič :D imaš ljudi, ki imajo kr zasedene urnike in si ne morejo vsega zapomnit na pamet in pol brezveze rečt ''ja, greva v petek'' in se zmenita, nato pa doma ugotoviš, da imaš v petek nekaj obveznega in je nadležno klicat tipa in spet prestavljat ;)
al pa imajo spreminjajoče urnike, sploh če hodi na faks al pa ima tako službo, kjer so kličejo uro, dve prej oziroma dela vedno drugače :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 15. Jan. 2015 18:57

Mah, če bi bla dečva zainteresirana, bi sama rekla: "lej ti dam cifro in se slišiva kdaj se dobiva. napiš kak sms al pa me poklič". Tko, ko se je pa nekaj režala, in kao zasedena ves čas do četrtka (takrt ti bo pa spet rekla, da je neki prišlo vmes); je pa prej to, da ni zainteresirana kot da je.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 15. Jan. 2015 19:08

Zdej sem pa zmeden, ker opažam, da so mnenja deljena. :D Kaj mi priporočate, da storim?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jan. 2015 19:20

Ko jo naslednjič vidiš, ji reci: No, kdaj me boš peljala na pijačo?

Ampak tako, z nasmeškom....ne kot da je res pomembno,če reče ne...pač jbg, če se pa zasmeji...je pa tudi to dobro.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 07. Apr. 2015 20:46

hvala za nasvete :)
Zadnjič spremenil katy., dne 08. Apr. 2015 11:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Apr. 2015 21:25

Povej mu, odprte karte o tem kako čutiš glede njega.

Ne moreš pa pričakovati, da tip govori o resni zvezi, ti bi ga imela, ne bi pa imela resne zveze.

To je prst v rit za njega.

Povej mu svoje strahove, in svoje občutke, od tam bosta lahko šla naprej. Itak če spozna neko novo punco, vajino druženje ne bo več obstajalo v takšni obliki.

In če veš da maš probleme in strahove iz prejšnje zveze in on probleme z odločanjem, se več pogovarjajta o tem in mogoče bo to temelj neke zdrave zveze v prihodnosti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 07. Apr. 2015 21:50

Hvala za odgovor... ampak mene je strah, da če mu povem, da bom izgubila prijatelja, če on ne bo za nekaj več..tega pa tudi nočem... :/

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov