Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Jun. 2022 19:08

:alright:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 26. Jun. 2022 20:53

hayley napisal/-a: :alright:


Hvala.

Sem se spravil mal že k sebi, pa to bo (ta vikend nihanja / razočaranja) zdej glavna tema na drugi terapiji, bom jo probal čimprej dobiti :cool:
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Sep. 2023 19:03

(/ne rabim vas in vašega mnenja)
Zadnjič spremenil mmm, dne 05. Sep. 2023 23:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Sep. 2023 21:10

Kaj bi se zgodilo, če bi se sprejel v svoji starosti in obdobju v kateremu si? (ciljam na neko obsedenost s poskušanjem nadoknaditi zamujeno mladost).

Kaj če bi zgodilo, če bi šel na nek nov socialni kraj, in ne bi po tvoje poskušal dobiti potrditev drugih žensk, s tem da bi jih manipuliral ko bi tja šla ženska za katero plačuješ?

Kaj bi se zgodilo, če bi se dobil z nekom, zato ker bi ga hotel videti, in bi pokazal iskren interes da ga vidiš, in od njega ne bi potreboval ali hotel 0?

Kaj bi se zgodilo, če denarja ne bi namenjal za nakupovanje pozornosti in instant ljubezni/spolnosti, in ga namenil da greš k nekomu, kjer delata na nečemu, in se ne bi obremenjeval s svojimi teorijami/potrebo po temu da si potrdiš nekaj?

Kaj bi se zgodilo, če bi poiskal ustrezno medicinsko pomoč za težave, in ne iskal najprej alternativne pomoči/ a lahko te veji sodelujeta?

Kaj bi se zgodilo, če bi šel početi nekaj kar te veseli, in se ne bi sekiral če koga spoznaš tam?

Kaj bi se zodilo, če ne bi cele dneve preživel z detajlnim planom kako se sabotirati, in bi se dejansko sprostil, ugasnil socialna omrežja, popokal iz foruma za nekaj časa, in se skoncentriral nase in na stvari ki so pomembne?

Kaj bi se zgodilo, če bi rekel, zgodile so se mi k*rčeve stvari, več kot očitno se ne maram, ampak si bom dal priložnost, in si podaril nove izkušnje in s tem nova prepričanja, in poskušal preživeti preostanek življenja bolj srečen, odrešen potrditve drugih?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Sep. 2023 21:27

LZ keepin it real!
:hearts:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Sep. 2023 23:31

Sarissima napisal/-a:LZ keepin it real!
:hearts:

To kar je LZ napisal je vzeto iz konteksta posilstvo moje osebnosti in ti kot moderatorka to podpiraš... in žal mi je, da sem se pustil zadržati na tem forumu, ker je šlo samo slabše

Zelo slabo energijo vas ima večina tukaj

Niste vredni moje energije tukaj. Žal mi je, da sem po prvem poskusu, da zapustim forum, vztrajal z vami.

LZ ni napisal vse slabo, ga deloma razumem in sprejemam. Mejo je pa prestopil na večih mestih:

Kaj bi se zgodilo, če bi poiskal ustrezno medicinsko pomoč za težave, in ne iskal najprej alternativne pomoči/ a lahko te veji sodelujeta?

Kaj bi se zgodilo, če bi rekel, zgodile so se mi k*rčeve stvari, več kot očitno se ne maram, ampak si bom dal priložnost,


Dragi LZ in ostali tukaj. Jaz več kot očitno se maram.

Bodite lepo :blume:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Sep. 2023 4:21

mmm napisal/-a:
Sarissima napisal/-a:LZ keepin it real!
:hearts:

[b]To kar je LZ napisal je vzeto iz konteksta posilstvo moje osebnosti in ti kot moderatorka to podpiraš... in žal mi je, da sem se pustil zadržati na tem forumu, ker je šlo samo slabše

Zelo slabo energijo vas ima večina tukaj

Niste vredni moje energije tukaj. Žal mi je, da sem po prvem poskusu, da zapustim forum, vztrajal z vami.


Mmm, mi je žal ce se ti zdijo konstruktivni nasveti in feedback (za katerega zadnje tedne v svojih postih dejansko na več mestih prosiš - bi iskala nazaj po 'priznam da' objavah da te citiram pa se mi ne ljubi).

Vzeto iz konteksta - zagotovo, vsak najbolje ve kako in zakaj živi svoje življenje, še naše najbližje dojemamo skozi neko svojo "lečo" realnosti in jih po tem presojamo/dojemamo. kaj šele v primeru nekaj (veliko) napisanih besed na internetu s strani neznanca.

kakorkoli se odločiš bo ok, tvoje življenje tvoja odločitev.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Sep. 2023 4:50

Hej, razumem te.

Če sem čist iskren, a misliš da imam jaz sam sebe rad? Niti ne, kaznujem se na dnevni bazi, ampak, je čedalje boljše.

Vprašanje, ki si ga vedno rad postavim je:

Ali so določene moje odločitve in mišljenje, pomagale pri temu da je moje življenje boljše? Čist resno, kup enih stvari ni delalo in ne dela mojega življenja boljšega.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 09. Sep. 2023 18:24

saarijarvi napisal/-a:Se strinjam. Kruta realnost pač je, da na forumu s 5-imi člani, ki imamo/jo svoja življenja, ne boš našel kaj veliko potrditve ali prijateljevanja.

Saj OK, to mi je jasno. Ne dopisujem si več z nobeno, ki je zavrnila, da bi se dobila oz. kjer sem "sumil" da se pač ne bova dobila; z zelo malo sem uspel izmenjati še kake druge kontakte kot ta forum in to je to :)

In oprosti, ampak žal je tako, da ti tukaj nihče ne dolguje ničesar.

Razen spodobne komunikacije, kar upam, da smo razčistili. Oz. ko meni ni kaj OK, si jaz dolgujem da takoj postavim meje, ne pa da potem izbruhnem sčasoma in nobenemu (tudi meni) ni povsem jasno zakaj :? :)

Če ti je do internet poznanstev in klepetov je pred tabo odprt ogromen svet, sploh če z angleščino nimaš težav.

Imaš miljon enih reddit skupin, Discordov, etc - online prostori za druženje pač.

Praviloma bi se spoznaval s Slovenci oz. Slovenkami. Imam pa problem ali pa izziv, da sem na vseh aplikacijah nezanimiv.
Edino kar mi približno gre je, da se menim koliko keša za srečanje :oops: Na ta način znam nekatere ženske hitro motivirati :twisted: :) Seveda od tega tudi veliko trajnega ne ostane :? :)

20 let stari forumi z roza logoti, samo ker izgledajo 'seksi'? Verjemi, da res reeees preveč pričakovanj in čustev investiraš v to. To je nekako tako, kot da bi šel avtoštopat sredi gozda in se potem jezil, da ti nihče ne ustavi.

Po mojem spet pretiravan videz. Saj večino časa se počutim tukaj OK, mi je jasno, da ne dobim nekega feedbacka, zlasti pozitivnega ne, pa sem vseeno gor.

Samo na ene stvari sem občutljiv, dobro občutljiv sem tudi na to, kako sem tretiran. Ampak je vzdržno, ne rabiš se sekirat. Dokler noben ne prestopi meje in postavlja diagnoz ali pa podaja neka ultra mnenja (pa naj je še tako kompetenten... to je samo forum, kjer se bežno poznamo), nisem občutljiv.

No da ne bom sedaj sebe preveč analiziral, ker še sam ne vem oz. je komplicirano...

Reddit grupe? A ni reddit samo spletna stran? Discord je pa nek software/platforma za komunikacijo, ala IRC? In kako najdeš na Discordu pravo grupo?

Čeprav sem mal skeptičen, ker me trenutno zanimajo predvsem ženske in seks pogovori / sexting oz. vsaj flirt... ostalega imam v lajfu dovolj in ne rabim...


Pa res mi gre na jetra razvoj tehnologije v tej smeri. Ukinil bi Tinder in vse online zmenkarije... ker mi pač ne gre... po mojem če bi ukinili Tinder/Instagram/Tiktok/Snapchat... bi se folk bil "prisiljen" mal bolj spoznavat v živo... sedaj se je zaprl v enem delu... saj še vedno hodi ven, a po mojem je nekoč spoznavanje zunaj šlo lažje

Oz. kaj jaz vem. Po mojem bi si moral kupiti enega svetovalca, da bi mi profil naredil zanimiv. Tako Tinder kot Instagram. Govorijo, da se na Instagramu da kupiti všečke. Kje torej? :)
Pa probaval sem že s profilnim fotografiranjem, zdaj je že dolgo tega. Pa je fotografinja tkole osebnostno se hotela ful približat... sam vseeno sva energijo in čas metala v napačno stran. Meni fotografije zgledajo OK, ampak učinka niso imele.
Ker pač prikazati je treba zgodbo, da dobiš like-e... in zgodbe ni bilo... enim je zgodba naravna...

Tak da ja, klub temu da sovražim ta "novodobni-classic" way... se mi zdi da je Tinder/Instagram še vedno the easiest way... in bi namest psihologa rabil svetovalca al pa posebnega "psihologa", da bi mi zbildal profile na social networkih... da bi lahko začel dejtat...

En tip starejši od mene, nič posebnega meni... kolk sm mu fauš bil, ko smo bili skupaj na pijači in je vmes Tinder zapel, da ima nove like-e... mogoč namesto da sm mu fauš, njega vprašam kako mu uspeva.
Sicer je samski, po mojem nesrečen... a sploh se ne zaveda kolikšna sreča je, da dobiš tisti fucking like... ker jaz ga zdaj res že dolgo nisem dobil... tolikokrat sem zamenjal perspektivo profila, da sem sedaj nekje na dnu... in ironično, za to jim ta hip še plačujem :twisted: (za Tinder gold)

Je pa pri meni verjetno itak problem, da (občasno) gledam mlajše in ful lepe... in da sem s takimi "mnogimi" na nek način že bil/spal/seksal... in se problem samo poglablja :twisted: ker očitno se da jih dobit na nek način... samo ne na tistega na katerega bi jaz želel :twisted:

In pol če na Tinderju se fokusiram na take, še vedno mi precej zmanjka in me aplikacija sčasoma zabije na dno... in zdaj bi spet lahk nov profil naredu, ker s tem očitno več ne bo šlo... se mi pa zdi, da sčasoma dobivam filing kaj moram objavljati in kake slike in se tud moj videz izboljšuje... ampak vse skup je premalo.

Toliko.

In ja, ta forum imam za kake izpovedi... in nimam nekih hudih pričakovanj... je pa res, da včasih kritike ne prenesem... in da je težka meja med kritiko in žalitvami


@saarijarvi - a ti si pa mnenja, da moram iti, ker preveč prahu tukaj dvigujem (oz. razlog lahk sama podaš :) )?

Zakaj te to zdaj sprašujem? :)
Ker verjetno te moti popravljanje za nazaj, zlasti v afektu, ali? No, morda te ne.

Drugo je. Ker mi pač" dopoveduješ", da ta "seksi roza forum" ni zame. Tak filing sem dobil sedaj, ko ti repliciram.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov