Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 12. Dec. 2016 12:06

Firestorm napisal/-a:
Sarissima napisal/-a:- VIKINGI SO NAZAAAJJJJ! Mam že pobrano, samo čakajo da jih zalaufam. This gonna be good. Rollo :hearts: Bjorn :hearts: *fangirling intensifies*

I feel you :D js ponovno gledam prvo sezono, ker se mi pri zadnji trga srce, ko gledam Ragnarja. Drugače pa Bjorn ftw. <3


Firestorm, veš da sem ravno o tem razmišljala včeraj. Čisto je šel v franže. Sploh po Athelstanu ze mu je začelo mešat (moram pogledat še njegov miniseries, nisem še). Mi je bil pa Bjorn na začetku čiiiisto zgrešen cast, sploh nisem vidla neke povezave z Ragnarjem. Ko pa sem ga vidla v 10 epizodi, ko lovi ribe - dayum! Isti Ragnar.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 12. Dec. 2016 12:53

:eek: Nisem imela pojma, da obstaja miniserija o athelstanu! In zj gledam na IMDB in res! Hvala, zj mam eno stvar več za pogledat na seznamu :D
Meni je šel Bjorn kot otrok na živce, tak little shit mi je deloval, potem ko se je pa zgodil časovni preskok, mi je bil pa čisto kul :D Mi je bilo njegovo ponovno snidenje z Ragnarjem zelo čustveno nabito. Res ja, zj je pa isti ko Ragnar, ko sem gledala trailer za 4. sezono, sem, ko so na hitro pokazali Bjorna, najprej mislila, da je Ragnar.
Ne vem pa, če sem že kdaj gledala serijo, kjer je glavni karakter padel od tako visoko, tako daleč na dno. Mi ga je res kar težko gledat zj, čisto zlomljen se zdi.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Dec. 2016 15:12

Meni je všeč ker se dejansko držijo neke zgodovinske štorije, ker je obstajala skupina tipov ki so se klicali Sons of Ragnar, o Ragnarju so bile pa bajke kak je končal, tako da, tale sezona bo dobra.

Največje uspehe sta pa dosegla Bjorn in Ivar.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ivar_the_Boneless

Vikingi so mi še vedno všeč, kul je ker imajo budget hud, in ker so vsi igralci na nivoju.

Btw: OMG Lagertha :twisted:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Dec. 2016 0:30

Si me inspiriral :D.

Ja Lagertha je precious :hearts:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 13. Dec. 2016 8:40

O bog. A še koga j* zdravje zadnje čase?
Jaz sem vsak mesec mal bolana, nikakor, da se ppozdravim, keer nimam časa, ker skos delam. whyyy :(
pa se mi zdi, da so vsi okoli mene bolani, vsi zbolimo ist čas... a se še komu to dogaja??
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Dec. 2016 9:27

Js sm tudi letos že 2x zbolela. Ponavadi sem bla 1-2x bolna v celi zimi.

Je pa ful viroz in tega sranja, pri nas na oddelku kar kroži - nedko dobi nekaj od svojega otroka, ki je pobral v vrtcu, okuži sodelavko za sosednjo mizo itd. Trenutno mamo že drugi krog nekih trebušnih viroz.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 13. Dec. 2016 10:00

Tudi pri nas je en tak lep krog prehladov, sama sem trenutno proti koncu. Ampak mami je že drugič zbolela z enotedenskim premorom in imam kar malo strahu, ker lanski božič in novo leto nisem okušala ne francoske, ne školjk, ne ničesar. Letos bi pa to vseeno rada :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 15. Jan. 2017 9:23

Kako se soočate z razočaranjem?
Zadnjič spremenil Exit, dne 15. Jan. 2017 9:37, skupaj popravljeno 1 krat.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 15. Jan. 2017 9:31

Verjetno ni prijateljica. Iz moje perspektive. Partnerke ljudi, ki ti nekaj pomenijo (prijatelji, kolegi, tudi sodelavci...), pustiš pri miru.

Je tudi od njega grdo, da je skakal okoli nje. S tem je verjetno vedel, da te lahko prizadene, samo verjetno ga to ne zanima. ;(
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 15. Jan. 2017 9:32

Exit napisal/-a:zbrisano

haha. jaz sm pa že odgovoru
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Jan. 2017 10:51

Kaj vem, js sm se v preteklosti že na zlo slabe načine soočala z razočaranji. Zdej se mi pa zdi najboljše (kolikor je to v praksi možno) samo it naprej. Pač kot da bi hotu eno torto spečt in bi ugotovu, da ti manjka neka sestavina za katero si mislu da jo imaš, samo preveriš še enkrat kaj imaš na razpolago in iz tistega narediš najboljšo možno torto.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 17. Jan. 2017 8:04

Ah se bom razpisala. Sicer sem zdaj res boooljše, ampak me vseeno špikne tu pa tam.
Ugl, na hitrco. Jaz sem z njim samo bluzila pol leta, nič konkretnega, mi je pa bil všeč, kar je ona vedela.
Ona si je z njim začela pisat, kar sem videla po naključju (skupaj sva nekaj gledali na njenem telefonu), in mi je zbluzla kak to ni nič, kak smo prijateljice bolj pomembne od fantov itd.
Od takrat naprej sem čutila, da neki ne štima (j* intuicija), in sem jo stisnila v kot, in mi je priznala, da je zaljubljena vanj in da je šla z njim na kosilo itd.

Kar me boli to, da je bila neiskrena in mi ni povedala.
Ta fant ni bil nič resnega, če bi mi lepo pojasnila situacijo, bi nekako razumela. Tak pa to prikrivanje, laganje. fuj. sovražim to.
Kar je najhuje, je to, da me zdaj srce res boli. V zadnjih dveh letih sem doživela res veliko razočaranj, in sem itak nezaupljiva, pol pa še to... come on.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Jan. 2017 9:28

Exit, hvala za pojasilo :).

Kakorkoli - maš ti to. Če mene vprašaš - zadihaj in malo počakaj, potem pa razmisli, koliko te je vse skupaj prizadelo, in če ne moreš bit zaradi tega več njena prijateljica, pač ne bodi. Vsi govorijo le o partnerskih zvezah - kako brez zaupanja ne gre, če se ne čuti "prav" je boljše da greš itd. Ampak meni osebno se zdi, da ravno tako velja tudi za prijateljstva in neprimerljivo več ljudi vztraja v enostranskih in včasih prav abusing prijateljstvih, čeprav so za nekatere (mogoče predvsem samske?) to najbolj intimna razmerja, ki jih imajo.

Mislim pa, da mora vsak ugotovit, kaj je njegov "deal breaker". Meni osebno neko zaupanje pri prijateljih ne pomeni prav veliko (ne vem, nekako ne iščem/potrebujem tega od njih) mi je pa pomembna podpora. Da ko se potožim in potrebujem pomoč, da se mi posvetijo in me vsaj poslušajo :).

Ne pa vztrajat z njo če nočeš. Je še rib v morju ;)
Maš ti to! :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Jan. 2017 14:07

Mene bi tudi prizadela taka situacija in tudi to, da mi nekdo,ki mi je blizu ne zaupa,sploh če bi se šlo za ožja prijateljstva. Jaz bi kar končala prijateljstvo v takem primeru.

Glede počutja je po mojih izkušnjah najboljše dat čimbolj ven, ko te nekaj prizadene. Najbolje taki osebi kar takoj direkt povedat svoje stališče,občutke in razčistit, da ti njeno obnašanje ni ok.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
marjetica1920
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 31. 1. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetica1920 » 31. Jan. 2017 16:16

živjo, mene pa zanima vaše mnenje glede mojega problema... moja najboljša prijateljica se takoj za mano druži s punco s katero se jaz ne maram preveč.. na kratko zakaj se ne marava s to punco s katero sva se nekaj časa družile je ker sem bila preden sva se začeli družiti s fantom ki ji je všeč kar sem zvedela nekaj mesecev nazaj in ker je bila zelo nesikrena vedno z menoj. Problem pa je v tem ker se moja bf zelo druži z njo s čimer načeloma nisem imela nikoli problemov, saj razumem da se usi ne moremo razumeti in nikoli nisem imela namena govoriti nikomer s kom se lahko druži. zadnje mesece pa mi je to postalo zelo moteče. Se mi zdi da to precej skriva pred menoj, saj mi nikoli noče povedati da je bila z njo na kavi, če se zmenijo pri skupnih prijateljih bo moja bf povabila druge mene pa ne in reče da zato da ne bo ta punca spet kaj težila zakaj me je povabila... okej zakaj me to pravzaprav tako moti je ker te moji bf ne upam več tako zaupati čeprav pravi da ji lahko.. strah me je predvsem ker ne izraža svojega mnenja in če jaz karkoli povem čez to punco je tiho, sedaj je zadnje dva meseca že tako da kot ona pravi je ta punca s katero se jaz ne maram začela nje govoriti kako se lahko druži z mano, jaz mislim da moja bf ne reče nič nazaj ampak je tiho.. to se mi ne zdi prou saj sva vendar "najboljše" prijateljice.. zanima me kaj mislite okli tega, me opravičeno skrbi ali je to vse le neumnost?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]