Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Jun. 2016 21:20

Saj se ne gre za hvaležnost, gre se zato da veš da veš kaj je res in ne, in da ne zgubljaš časa s tem da se matraš ali siliš v nekaj.

Itak nobenemu ni lahko če ne dobiš nazaj pozornosti človeka, do katerega imaš ti čustva, in dobiš tunelski vid ko ga vidiš.

In če moraš čakati, ali mu pustiš vrata priprta da lahko vstopi ko mu je, potem to ni to, vsak si zasluži nekoga s katerim se mu ni treba igrati, ali prositi za nekaj.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 07. Jun. 2016 21:41

V teoriji se strinjam z vsem in se mi zdi logično, da ne čakaš in siliš v nekoga, v realnem življenju, ko so vpletena čustva, je pa izvedba napisanega težka. Vem pa, da se to da narediti, mi je že večkrat uspelo. Samo zadosti časa mora miniti, pa pozabiš (druga možnost je, da v vmesnem času srečaš nekoga še bolj zanimivega, ki reče Fuck yes!)

Se pa že od malega sprašujem, kako je mogoče, da se srečata dva, ki sta drug drugemu všeč ob pravem času. Če pogledaš okrog sebe, vidiš da je parov ogromno, kljub temu pa se mi zdi, da je težko najti nekoga, ki je toliko zainteresiran zate kot si ti zanj. Ali pa sem samo v takem obdobju, da se mi to zdi res višek sreče :)
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Jun. 2016 21:57

Itak, to da se vse poklopi, privlačnost, čas, kraj, pogled...to je neverjetno, in zato je potem takrat toliko bolj posebno.

Jaz se ne ukvarjam z drugimi, ker po pravici, večina ljudi ne zna biti samih, in če realno pogledam koliko zvez poznam, realno bi rekel da je četrtina srečnih, ampak spet, ne bom ciničen, njihova stvar.

Meni se samo zdi, če to ni to, je bolje biti sam, se zabavati in o pride pravi vse odjebati...ker bolje je biti sam, in delati na temu da najdeš nekoga ki je dober zate.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 08. Jun. 2016 22:18

Najbolj pomembna stvar je, da znaš bit sam s sabo. Da znaš biti sam s svojimi mislimi, tudi v temnih trenutkih. Da ne potrebuješ druge, da te "rešujejo". V istem trenutku, ko se zanašaš na druge, da te osrečujejo oz so tvoj edini vir sreče, je sr/. In večina ljudi se potem zapleta v neke odnose, na trenutke jih reši osamljenosti, potem pa dokler je še sveže, si ok. ko se razmerje malo ohladi, začnejo butat ven spet problemi, ki si jih mel prej.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 12. Jun. 2016 11:06

Pri katerih prostovoljnih društvih delate in kaj priporočate?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Jun. 2016 13:20

Sarissima napisal/-a:- Da mi postane kar slabo, ko berem diy nasvete za . Prosim, ne stavi žebljev jabolko, kul preparate z železom, ki je kelirano v fero obliki (ki se lažje absorbira kot feri oblika) dobiš v lekarni že za par eur (bi rekla da ista cena ko če greš po jabolka in cveke v železnino :D ), s tem da so testirani in popolnoma neškodljivi.


what the hey? :P stokrat raje kaj takega probam kot da se s tableti filam. to je naravna oblika pridobivanja železa, ne nek koncentriran shit, ki šokira organizem, sam zato ker se nekomu ne ljubi čakat.. ne vem kdo vraga bi moral po en navaden žebelj v železarno hodit? :P v 99% stanovanjih dobiš žebelj v 10 sekundah. jabolko pa tudi, v bistvu :D

kar se raznih okužb tiče itd.. ja, seveda ni pametno dat zarjavelega železa not. ampak da je čist sterilen pa tudi ni treba. to ne gre direkt v žilo, ampak v prebavni sistem, kjer so itak že milijarde bakterij in telo vse snovi prečisti, preden grejo v kri :)

naravna zdravila za naravno telo ;) ne vem čemu tak gnus, 100krat bolj zdravo kot pa filanje s tabletam in ostalim koncentriranim kemo sranjem za vsak drek, ki čist poruši naravno ravnovesje snovi v telesu. samo moje mnenje sicer, ampak vsakega ki poznam si je zdravje bolj fental s tableti kot pa z boleznimi ali drugimi težavami. to je za starejše ljudi, ki jim organizem peša in je potreben umeten "boost", za mlado funkcionalno telo pa to ne bi smelo biti.. to je kot če bi dal zdravemu invalidski voziček ker se mu ne da hodit, potem pa se čudit da težko hodi, ko mu mišice zakrnijo :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Jun. 2016 14:59

Slovenc, ne bom zgubljala besed. Zaradi mene si daj žeblje direkt v žilo.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Jun. 2016 15:06

a je narobe, če nismo vsi fanatiki na moderno medicino? ;)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Jun. 2016 15:19

Ti si ziher eden tistih, ki bi še diabetes tipa 1 in Chronovo bolezen zdravil z gong terapijo. Drži svoje modrosti zase, ker se zaradi tebe in tebi podobnih, ljudje ki dejansko potrebujejo zdravila, dostikrat počutijo kot gnoj. Ravno prejšnji mesec mi je sodelavka prijokala, da jo je druga sodelavka napadla zakaj pri njenem stanju je xy hrano, naj rajši pije čaj iz nevemžečesa in da si je sama kriva da je bolna.

Zato te res prosim, da držiš svoja jabolka zase. Ker nočeš da se spravim iskat študije o naravnih pripravkih alternativne medicine, ki so ljudi stali življenja.

In pa: TABLETE so in in tableti so. Đizs.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Jun. 2016 15:31

to pa ni res. je velika razlika ali ti manjka ena snov v telesu, ali pa če imaš neko komplicirano bolezen. preden se greš "ti ziher to, ti ziher ono", me najprej spoznaj.
pač se mi zdi neumno za vskao malenkost kupa tablet žret.

pa tudi če bi bil tak, vsak ima svoja prepričanja in vsak naj verjame v tisto, kar želi in se zdravi, kakor hoče. kdo ti daje pravico, da tukaj odločaš kaj je univerzalna resnica in kaj ne??

btw, farmacevtski biznis, ponarajena zdravila so uničila MNOGO več življenj.
me prav zanima koliko ljudi je čudežno shujšalo s tabletkami. in koliko tipov je dejansko imelo trdega zaradi prek spleta kupljene fejk viagre.
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Jun. 2016 15:36

Uh, to bo se zabavno :D

Slika

(don't mind me)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 14. Jun. 2016 15:37

ooo wtf, žeblje v jabolko haha
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Jun. 2016 15:38

bo zabavno, ja, saarijarvi..

Slika
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Jun. 2016 15:47

Pac no.. :D kot da bi sla js modrovat fiziku :lol: vcasih si je pac pametno priznati, da se nekdo iz foha na nekaj bolje spozna kot mi z naso 'zdravo kmecko'.. ;)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Jun. 2016 15:59

btw, žebelj daš ven, preden jabolko poješ :P jabolčna kislina absorbira železo.

no, jaz fohu, ki ga vodi farmavecvtski biznis, ne zaupam preveč :) ne vem zakaj bi za neko malo nevšečnost jemal tabletke, če se pa s samo ustrezno prehrano da pozdravit stvar. za neko težko bolezen pa jasno nimaš izbire, tam se ne gre za slabo počutje, ampak za življenje.

kar se pa samega zdravja tiče: ne poznam nobenga dohtarja, ki bi zelo dolgo živel. pa jih poznam kar precej. poznam tudi precej "kmetavzov", ki pa so dočakali visoko starost. ker pač niso žrl tabletk za vsako malenkost ampak si pomagal s prehrano ali enostavno potrpel.
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov