Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Jul. 2013 21:53

Mislil sem napisat cel seznam, pa sem prišel do tega.

Ko se oba čutita da je to pravilna odločitev, sta pripravljena sprejeti drug drugega kot celoto, sklepati kompromise in se dogovoriti kako bodo tekle finance, opravki.

Eni se selijo po 1 mesecu ker tako nanese, drugi po nekaj letih...na koncu je itak vseeno kje si, če se zmeniš laufa.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 14. Jul. 2013 23:26

A mi pove kdo, če lahko jutr še jem na bone? Cantina mi je zadišala, pa se mi ne daje 10€ za eno bogo južno.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 14. Jul. 2013 23:39

^^ Pomoje ne, danes so še pri poročilih na radiu rekli, da je konec, in študentom priporočili obisk neke spletne strani z idejami za zdravo kuhanje v tem času :D :nixweiss:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 21. Jul. 2013 22:26

koliko je pametno resno jemat pijanega človeka? :?
okej, to je osnovno vprašanje, zdaj pa na zgodbo, če se bo komu dalo brat.

EDITED.

aja, upam da je okej, če čez čas to zbrišem, ker vseeno nočem da je predolgo v ''javnosti'', za vsak slučaj :)
Zadnjič spremenil Mishela, dne 07. Avg. 2013 0:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 22. Jul. 2013 8:45

Mnjah, js se na tvojem mestu ne bi preveč sekirala pa dala času čas, ker se bo stvar vrjetno hitro pomirila. Ker kot prvo, bila sta pjana (kolkr razumem on precej) in so na plano butale butaste misli, precej verjetno zna bit da je njemu zdaj nerodno ker je kuj neka težil z nekimi neumesnimi, pa se zato drži nazaj.

Če sta res prava prijatelja vama en tak mini pijanski incident ne bo prišel do živega. Jaz bi se na tvojem mestu obnašala ko da nič ni blo, če bi pa vidla da se res skoz neki drži nazaj en cajt, da ne more na stare tirnice pa se pogovorta.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 22. Jul. 2013 13:05

okej :) hvala
Zadnjič spremenil Mishela, dne 11. Feb. 2016 19:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Avg. 2013 9:39

Anjeske napisal/-a:Idiotizme srečaš pri obeh spolih.


absolutno res. zato pravim da je skruban cel svet. oboji so isti. AMPAK, medtem ko nezreli moški propadejo na 101 način in jih itak niti pod razno nobena noče, ko izgubijo svojo moč, se nezrele ženske zavedajo da jim zmanjkuje časa za možnost ustvarit si družino. zato jamrajo da je preteklost preteklost in da bi rade normalno zaživele. najlepša leta so šla za jebanje in lizarjenje, alkohol, droge, zdaj si pa naenkrat želi ljubezen in nežnost. poglejte kok je 40 letnih žensk ki jamrajo kako resnih moških ni. ko so bili samski, so se pa kurbale in "uživale lajf". i don't buy that bullshit. seksa z moškim, reče mu "ljubim te", ampak ti veš da je imela isti odnos z 20imi neznanci, samo da teh besed ni izrekla. men je to grozno.

je težko najt rožico, ker je mnogo rožic v resnici plevela, samo izgledajo kot rožice.

čeprav mi gre včasih abby grozno na živce ker se njenga odnosa do mene tiče, vsaj zna spoštovat vrednote in jo spoštujem ker je očitno da ima s fantom res pravi ljubezenski odnos. in verjamem da je zato tud ena najbolj srečnih oseb na forumu.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Stina3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 9. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Stina3 » 07. Avg. 2013 9:59

Ehhh... Ne vem, ali se jaz gibljem v enako puritanskih krogih kot Maniac, ampak pri svojih 32tih letih se nisem "lizarila", kaj sele kaj vec, z vec kot 5timi moskimi. Prav tako ne moje enako stare prijateljice, s katerimi sem si dovolj blizu, da sem videla, s kom prezivljajo cas in se z njimi tudi pogovarjala o teh zadevah. Tako da ne razocarano posplosevati, dragi forumovci, se se da najti zrnje med plevami. :roll:
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 07. Avg. 2013 11:02

slovenc, dandans cca 30% zvez in zakonov razpade, trend pa še narašča. samski in kvalitetni ljudje pri 40-ih niso več nobena redkost. ;)

vedno pa lahko potegneš kakšno nuno iz samostana ven, pa jo uvedeš v svet seksualnih radosti ;) ali pa greš v širni svet po ženko v tujino, v konzervativnejše okolje in jo pripelješ domov. ne skrbet, tudi zate raste taprava rožca nekje ;)
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Stina3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 9. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Stina3 » 07. Avg. 2013 11:13

Ah ne, tiste, ki so locene, so to gotovo zato, ker so podlegle manipulatorju iz teme o zenski naravi. :juggle:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Avg. 2013 20:22

s0nckic4 napisal/-a:ali pa greš v širni svet po ženko v tujino, v konzervativnejše okolje in jo pripelješ domov. ne skrbet, tudi zate raste taprava rožca nekje ;)


Hmm.. To me spomni na ene svabske oddaje po tv, ko gre en najvecji kekec nekam na daljnji vzhod iskat ljubezen, mu zirhatjo 3 eksoticne ( ponavadi revne) bejbe ki jih ma KAO na izbiro, one neki tekmujejo med sabo in pol si on izbere zmagovalko... ki ga na koncu sama odje*e :lach: Tako daaa jaz ne bi prevec upala..

Sala, nism mela namena siriti pesimizma :P za vsakega se najde riba..ohja
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Avg. 2013 22:39

hehe, ni šans :P sem raj sam ;) že tko ne maram potovanj.
hej norci :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Avg. 2013 22:59

acih napisal/-a:- da imam občutek, da slovenec za vsako žensko ki je imela več kot enega tipa meni da je kurva, in da je ženskam glavni point v življenju da se kurvajo ( mislim da bo najbolje če išče takšne kot je on - nedolžne :) ) , btw zgolj moje mnenje :)


da te ti tvoji občutki mal varajo. vidš, men je pomembno kakšen namen ima punca s tipom. lahko da jih je imela 10, je mela resne namene, amapk se ni izšlo. lahko pa da se je 2krat z neznanci skurbala in take nočem :)

da bi nedolžno našel bi blo pa itak zakon :P
hej norci :)
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 07. Avg. 2013 23:45

Pa da lula v hlace.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Avg. 2013 23:52

pa to, ja :P drugač če ti je ful všeč moj fetiš mi lahko kej po ZS pišeš pa ti kej več povem, mi je že mal nerodn ker pol vsi misljo da se js poskušam izpostavlat pa to, pa pol me kaka delfinchek obtož da sm attention whore, tud če me več mescev ni na forumu.. :P tko da raj kr.. po zs ;) brez strahu :*
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron