Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Nov. 2012 22:12

veš, mi poleti manj zapravimo pa mamo za zimo :D

če nam pa kej zmanjka mamo pa pod jogijem spravljen pa tam ven vzamemo ;)
hej norci :)
anjagrubelnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a anjagrubelnik » 23. Dec. 2012 21:26

hej :)
stara sem 16 in po nekaj letih sem se odločila, da zopet začnem s pisanjem pesmi...objavljam jih na: http://lovestory.blogspot.si/ in bi vam bila zelo hvaležna, če bi jih malo pogledali, in pod njih napisali kak komentar...vsakega komentarja (kritike/pohvale...) bom zelo vesela...hvala vam :)

(se opravičujem ampak nisem vedela pod katero temo bi tole objavila)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 14. Maj. 2013 18:59

pri keri letih ste se začeli ''oddaljevati'' od staršev?
oziroma postajati bolj neodvisni.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 14. Maj. 2013 19:51

Jst (na žalost) že pri 15ih. Splet okoliščin - ločitev, oba starša sta se na novo poročila, zato sva od takrat s sestro živeli sami.
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 15. Maj. 2013 8:39

Najbrz je bil najvecji korak pri 18-ih, ko sem sla studirat v drug kraj. Zacelo se je ze kako leto prej, vsaj na custvenem podrocju, financno pa par let po zacetku studija. Je pa zanimivo, da dlje kot smo narazen, manj kot sem odvisna od njih (tako financno kot custveno), bolj se mi zdi, da smo si blizu in se razumemo bolje. Se mi pa zdi, da me se vedno vidita kot otroka vcasih, nekoga, ki ne zna sprejemat odlocitev (pa imam ze vec kot polovico dvajsetih za sabo :) ). Starsi pac.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 20. Maj. 2013 9:13

Čustveno definitivno prepozno, pri 20em letu, trajalo pa je cca 2 leti, da sem se čist odcepila in začela svoje življenje. Finančno pa kakšnih 9 mesecev nazaj.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 22. Maj. 2013 21:49

poznate tisto situacijo, ko ste tolk "obsedeni" z enim tipom, da vas skoz žre kje je, kaj dela, ljubosumne ste, itd.

zanima me, kako te lahko en tip pripravi do tega, kako te lahko tolk napsihira, recimo do drugega, s katerim je druženje lahko bolj intenzivno ( in je lahko tud vse boljš, videz, osebnost), pa vam je ravno oz. vam ne sproža takih občutkov?
je to odvisno od tega, če vam tip deluje pač kot varalica, veste da je kurbir, da pogleda za vsako, za drugega pa ste v bolj sigurne, da če se en dan ne slišita, da ni vmes natepaval druge oz. iskal?
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 22. Maj. 2013 23:17

Zelo preprosto: v enega si zaljubljena, v drugega pa ne. Je treba povedat kateri je kateri? :D
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 22. Maj. 2013 23:21

in spet v nekega nedosegljivega jebača, namest v ta druzga, ki ne daje vtis kurbirja..al kwa?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 23. Maj. 2013 0:09

pha, zaljubljena.. prizadet je ego, ker se ji ne klanja :D če bi se pa ji, bi bil nezanimiv in bi našla še trši oreh.. preveč so ti igrače kupoval v otroštvu.

ko ti rata dolgčas, vrzi vsadke ven, pa se bojo pojavli novi in težji izzivi ;)
hej norci :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 23. Maj. 2013 7:23

browneyes napisal/-a:in spet v nekega nedosegljivega jebača, namest v ta druzga, ki ne daje vtis kurbirja..al kwa?


Ja, očitno. ;) In če praviš, da ''spet'', potem je za to najbrž nekakšen razlog, kajne, drugače se zadeva ne bi ponavljala. Mogoče ti je takšen moški družbena potrditev, ki je z drugim ne dobiš, mogoče ti navidez dviguje samozavest, ker si lahko rečeš, da si dobila tako ''hudega tipa'', mogoče je tvoj oče moški iste vrste in ko ''izsiljuješ'' ljubezen pri teh tipih dejansko izsiljuješ ljubezen svojega očeta, ki te ni imel dovolj rad, mogoče si bila v OŠ zaljubljena v fantka, ki je bil najbolj priljubljen, pa te ni niti pogledal in si še vedno prizadevaš, da te bi (ne ta isti, pač ta tip moškega) ... razlogov je lahko milijon, definitivno pa nek razlog je, ker, kot sem napisala že zgoraj, se sicer ta zadeva ne bi ponavljala, ampak se bi kvečjemu enkrat zgodila. ;)
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 07. Jun. 2013 21:55

Ubistvu je dos bed ampak velik punc (na zalost se tudi js umes :( ) pada na tipe, ki delujejo nekako hladni in nezainteresirani, pomoe je to tut zato ker ce neki lohka dobis z lahkoto ni vec tok zanimiv kokr pa se mors za to matrat.
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 08. Jun. 2013 0:11

Ja, ampak se moramo vprašati, koliko so stare takšne punce oz. bolj pomembno, kakšne izkušnje imajo z vidika zvez. Z osebnega vidika lahko povem, da kot mlajši so mi bili tudi bolj zanimivi čustveno nedostopni ljudje, za katere sem se morala bojevat ter posledično se počutit kot da sem osvojila svet. Z leti in izkušnjami pa je to gotovo zadnja stvar, ki bi jo iskala pri nasprotnem spolu. Sedaj je važna odprtost, iskrenost, odkritost, vsekakor pa ne čustvena nedostopnost.
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
overthinker.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 20. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a overthinker. » 20. Jun. 2013 18:02

pomoje takrat ko sem šla v srednjo šolo v lj v dijaški dom...
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 14. Jul. 2013 21:43

kdaj mislite, da je primeren čas za skupno selitev s fantom/punco?:)
je pomembna starost, čas zveze, kej druzga? :)
You make me smile, please stay for a while :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]