Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Apr. 2012 20:45

Tema, ki je namenjena debati, ki ne spada več v že odprto temo, se je iz le-te prelevila v off topic in se lahko nadaljuje tukaj :)
(moderatorke bomo med drugim sem lepile prispevke, ki bodo off topic ampak še vedno material za pogovor).
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Maj. 2012 18:59

Led Zeppelin napisal/-a:slovenc79, jaz ti iskreno povem da moraš ene parkrat pušnt da vidiš kako zadeve stojijo, in čez čas ko vidiš kako grejo igre in kaj želiš od nasprotnega spola, najdeš oreng deklco.


jaz mislim da vem kaj si želim od nasprotnega spola. rad bi našel resno punco, po netu tudi tako s fetišem, če se pač da.. nevem kaj bi si še drugega želel :D menjavati punce in probavati s katero sem bolj zadovoljen? pri meni ne. sem človek navad, ko se nečesa navadim mi je težko če spremembe pridejo. večini se pač zdi da je treba poskusit čim več stvari, ampak se mi zdi trapasto, ker ko se enkrat pride resna zveza, pogrešaš te stvari.
pri meni je ap drugače, raje imam neki stlanega pa da je pošlihtano, pa tudi če ni najboljše in bi lahko bolje bilo. moj lajf, kakorkoli bo že šel, s stalno punco, da se imava rada pa kdaj prakticirava ta čuden fetiš, tako si jaz popolnost predstavljam. če me bo pa mikalo eksperimentirat bom pa delal to s službami, financam, nepremičninam, kar bom pač lahko delal če bom mel zadosti denarja..
hej norci :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 04. Maj. 2012 19:46

joj ej, veš kok nas je mislilo, da pa bo pri nas drugače, da mi pa nismo taki kot ostali...seveda...če bi bo vse tok lahko, kot ti praviš, bi bil živ dolgčas. tko te pa življenje preseneti :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Maj. 2012 19:53

sam upam lahko da me ne bo..
hej norci :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 04. Maj. 2012 22:08

upaš lahko, upanje umre zadnje :D
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 05. Maj. 2012 9:49

party punc ne mislim spoznavat.


a si ti sploh sol kdaj ven? imas taka neka prepricanja, da se clovek sam cudi.

Jaz slovenc sem pa opazila glih nasprotno. Punce, ki zurajo enkrat letno naredijo veliko vec sranja na kakem zuru, kot ena punca ki zura s prijatelji vsak vikend. Pac temu se rece neizzivetost.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 05. Maj. 2012 10:07

Ah, kr neki, ta klepetalnica bo spet Slovenčeva tema postala :redface: :) Ne vem, zakaj je povsod treba tok debatirat, kakšno dekle bi si moral najti, pač ne mara party deklet, čist njegova pravica :) Kok je fino vse v povprečne okvire tlačit in jih prepričevat, da morajo bit identičnih stališč kot ostali v čredi :D
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 05. Maj. 2012 10:20

slovenc79 napisal/-a: raje imam neki stlanega pa da je pošlihtano, pa tudi če ni najboljše in bi lahko bolje bilo.


Pa kako lahko sploh rečeš kaj takega? Saj vem itak je lahko vedno boljše in popolnost je nedosegljiva blablabla...ampak, ne moreš že v štartu imet takega odnosa no. Sej samo da je, pa četudi je za en k*. Boš kot Manjica na koncu "Saj vem da dela z menoj kot zadnjo smetjo, ampak če se imava pa že 7 let takooooo rada!"
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Maj. 2012 12:58

pošlihtano pravim, žuža :D če bo kak problem ga mislim rešit ne zatiskat oči pred njim..

akvamarin, sem bil zunaj in tvoja opažanja so drugačna od mojih :) s punco ki se "izživlja" nimam kaj počet. itak je pa odvisno kak žur je..
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Maj. 2012 13:13

Sam zakaj pišeš da bi imel punco, če tudi ti ne bi bila najboljša, a ni to malo nesramno do sebe in do nje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Maj. 2012 13:19

na splošno najboljša ji ni treba bit, pravim. meni bo najboljša, če mi bo simpatična, zunaj in noter, pa da me ima rada.
hej norci :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Maj. 2012 13:23

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 05. Maj. 2012 21:22

slovenc79 napisal/-a:na splošno najboljša ji ni treba bit, pravim. meni bo najboljša, če mi bo simpatična, zunaj in noter, pa da me ima rada.

to je pol čist druga stvar, sej pomoje ti to vsi tupimo, da punca mora biti NAJBOLJŠA, gre se pa itak za osebne preference - od Janeza tanajboljša je lahko tebi mimo, tvoja pa je Janezu predebela, Štefanu pa preveč tiha. :fluffy:
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Maj. 2012 22:14

saj sem vse že 100krat razložil.. sam u krogu se vrtimo kar naprej :D ker je pač cosmopolitanski forum :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 05. Maj. 2012 22:47

ma ti si že obseden s tem, "da te bo mela rada".

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov