Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 22. Maj. 2012 19:55

sej je res, da dostikrat pove kaj pametnega, ampak ravno zato, ker nima izkušenj, ne ve, da se ta njegova "pamet" v realnosti ne obrestuje...ampak tega žal ne ve, ker ni določenih stvari dal čez...in s takim mišljenjem v bodoče, bo pri dosti stvareh prikrajšan in prizadet.

mi je pa všeč zadnji post od sirove
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Maj. 2012 23:36

zdej sem mal zmeden.. če praviš da neki pametnega povem, pa v realnosti ne deluje.. pol ni lih pametno to, ne? :D

razlilčni ljudje smo pa različno razmišljamo, eni imajo ene cilje drugi druge. dost govorim po forumu, pa se enkrat eni z mano strinjajo drugi ne, drugič pa eni ne in drugi ja. od nas ki redno sodelujemo na forumu sem pa očitno edini neizkušen (ali pa to prizna).

še nekaj, pač o mojih nasvetih, ki vam tok zvišajo pritisk.. ljudje so ljudje. ali ko je človek v zvezi, ali ko je prijatelj ali sovražnik, še vedno je isti človek in ima svoj značaj. s sexom, poljubljanjem res nimam izkušenj, ampak imam izkušnje z ljudmi, z njihovimi značaji.

moja edina izkušnja v zvezi je tista v kateri sem odraščal - moja oče in mama. kar sem se pri tem naučl je da sta 2 človeka skupaj funkcionalna če se imata zadosti rada in sta se posledično zmožna tud prilagodit drug drugemu. in to je to. in karkoli mi govorite, to ne deluje, nehi živet u pravljici itd, jebeš. jaz mam tukaj mat in fotra in sta dejansko dokaz, in tudi zrela in bolj izkušena od kogarkol tukaj. in mislim izkušena v eni srečni in dolgotrajni zvezi, ne v trapastih igricah ala kdo mora koga osvajat kdo se mora nedostopnega delat kdo boljše fuka kdo slabše.. meni, in vsakemu ki ima namen imet dolgotrajno in plodno zvezo bojo koristile TE izkušnje. ne izkušnje tistih ki iščejo vedno boljšega partnerja, boljši sex in živijo iz dneva v dan, glavni cilj življenja jim je pa razvajanje, itd, itd..

skratka tistim ki tukaj iščejo pomoč da bi imeli eno dolgotrajno in iskreno zvezo bom jaz BOLJ koristil kot pa tiste ki pravijo tukaj "pusti ga, drugega najdi, uživaj pa sexaj". takim ki pridejo na forum vprašat kako naj bolj uživajo v sexu in kako se delat nedostopno, kako osvajat tipe, tukaj jim bodo pa te izkušnje bolje prišle.
hej norci :)
Uporabniški avatar
strawberry00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 16. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry00 » 23. Maj. 2012 0:25

^^ Ni dovolj, da se imata dve osebi samo radi, lahko se ljubita neskončno samo če druge stvari niso kot bi mogle biti, se lahko ta ljubezen hitro ohladi. Lepo je sicer slišat, da če je ljubezen dovolj velika da se da vse uredit, samo ni vedno tako in verjemi da sem tudi sama predenj sem bila v zvezi razmišljala podobno kot ti. Ljubezen resnično ni pravljica, je treba veliko vlagat v njo, žrtvovat določene stvari, se prilagajat in predvsem se naučit živeti s partnerjem.

Strinjam se sicer s tabo, da je treba najprej poskušat rešiti težave, namesto fanta zamenjat za novega, in običajno se lahko vse reši le z iskrenim in odkritim pogovorom, samo tega se je potrebno naučiti.Sej ko boš enkrat v zvezi boš razumel, sicer se ne boš spremenil ampak boš določene stvari videl v drugačni luči, kot jih vidiš zdaj :wink:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 23. Maj. 2012 12:29

no, če se imata 2 rada, bosta rešila probleme, se prilagodila drug drugemu. dva, ki se imata rada (in sta zadost zrela) bosta imela najboljši sex ker si bosta povedala kaj jima paše, pogovorila se bosta o problemih in jih rešila.

ne govorim da je ljubezen sama po sebi dovolj, ker ni ;) ampak če je obema glavna stvar to da sta skupaj bosta marsikateri problem rešila. vsaka resna zveza ki razpade ima lahko mnogo razlogov, glavni je pa vedno ta da ni več ljubezni s strani nekoga.
hej norci :)
Uporabniški avatar
strawberry00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 16. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry00 » 23. Maj. 2012 13:07

Sama sem v podobni situaciji, fanta imam rada in on mene, ampak zaradi težav sva oba ves čas žalostna, nesrečna in to pripelje do nesrečnega odnosa, kljub temu da obstaja ljubezen med nama.

Skušava jih odpraviti z iskrenim in odkritim pogovorom, in se trudiva za najin odnos, ampak če nama ne bo šlo in bova šla narazen,boš rekel da med nama ni bilo več ljubezni ?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 23. Maj. 2012 13:34

slovenc79 ti si tak kot politik. Govori o stiskah ljudi, sam pa ma 3000 evrov in še več plače in o bilokakih stiskah nima pojma.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 23. Maj. 2012 13:55

slovenc79 napisal/-a:vsaka resna zveza ki razpade ima lahko mnogo razlogov, glavni je pa vedno ta da ni več ljubezni s strani nekoga.

So not true.

Ajde saj verjamem, da je pri nekaterih mogoče res to glavni vzrok kar pa še ne pomeni da je to ravno glavni vzrok pri vsaki zvezi, ki razpade. Vsaj po mojih izkušnjah.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 23. Maj. 2012 15:05

ok, če se dva ljubita, kakšen možen razlog je da greta narazen in je ljubezen še vedno ista?
hej norci :)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 23. Maj. 2012 15:16

včasih pač nisi za skupaj. in imaš partnerja in sebe dovolj rad, da vama daš svobodo.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
strawberry00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 16. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry00 » 23. Maj. 2012 23:01

slovenc79 napisal/-a:ok, če se dva ljubita, kakšen možen razlog je da greta narazen in je ljubezen še vedno ista?


Svojih osebnih razlogov ti ne bom razlagala, lahko ti rečem le da boš na določene stvari gledal drugače, ko boš enkrat v zvezi in se boš mogel soočiti z različnimi situacijami in težavami :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Maj. 2012 23:04

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:14, skupaj popravljeno 1 krat.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 24. Maj. 2012 13:56

Ma s tem se jaz ne strinjam, sem videla že par parov, ki so šli narazen, ker enostavno niso bili kompatibilni. Oba iz para sta bila ok ( ni bil razlog npr. varanje ali karkoli) ampak sta si bila tako različna, da kljub temu da sta se mela rada nista pršla skupaj pa če sta se še tako trudla enostavno ni šlo več. Že tako je treba sprejemat kompromise in se prilagajat, ampak neke ekstreme v nedogled sprejemat ne gre npr. on bi otroka, ona ne želi kadarkoli sploh imet otrok. Se imata lahko še tolk rada pa bo vedno en nezadovoljen oz. nesrečen. Pa to je sam res tak ekstrem, so tudi druge na videz manjše stvari, ki pa v vsakdanjem življenju postanejo večje in na dolgi rok nepremostljive. Bi tudi jaz rada verjela, da ljubezen premaga vse ampak se bojim, da ni čisto tako. Včasih ljubezen žal ni dovolj.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 24. Maj. 2012 15:50

^^ se strinjam.


zdej sem mal zmeden.. če praviš da neki pametnega povem, pa v realnosti ne deluje.. pol ni lih pametno to, ne? :D


seveda je pametno, ampak v smislu, če bi vsi tko razmišljali, bi bil svet lepši. Ampak ni tako ;)
sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 07. Jun. 2012 0:54

sirova štručka napisal/-a:Narazen grejo, ker ne znajo ljubiti.


nihče ne bi trpel če bi to vedel

Prišla sem do tega,da si vedno ti na prvem mestu in vsi drugi so na drugem mestu in,da 1000,miljon ljudi išče pravo osebo nekateri se razidejo po 5 letih po 1 letu in trpijo grozno,nekateri delajo samomore,ker tega ne razumejo,da je miljon ljudi na svetu k išče pravo osebo zase,sem svetovala nekemu fantu k me ni nič razumel pa želi na vsak način punco in če bi on imel punco bi bil srečen eno leto imel bi vse kar si želi nato pa se bi razšla in on je sam ampak na vsak način si želi punco in če bi on imel to punco eno leto je mnogo huje če bi ugotovil,da ta punca ni prava zanj,kot,da nima punce ampak če bi le razumel kok je on sam več pomemben od te druge osebe če bi vsak razumel,da je redko v življenju,da srečaš pravo osebo in,da bi razumel,da si ti najpomembnejši na tem svetu ne bi tok trpel če bi vedel,da miljon ljudi išče pravo osebo in sta skupaj več let in na koncu ugotiviš,da ni prava, je veliko hujše kot,da si z nekom in trpiš,ker ni prava oseba in greš narazen ampak če ti razumeš to,če gledaš v širino, če razumeš,da je le rekdo kdo k najde pravo osebo potem res ne trpiš,ko pride do tega,da se razideš,ker se zavedaš,da je 10% možnosti in parov k najde pravo osebo in če bi ti to vedel že prej pa tako razložil kakor sem jaz zdaj če bi tako široko gledal ne bi trpel,če bi

vsi na svetu to vedeli.

Predvsem,da bi vsi razumeli,da si ti prva oseba na prvem mestu in najpomembnejša na svetu in vsi drugi so druga oseba.

in če bi to vse vedel bi razumel koliko je vredno,da trpiš zaradi nekoga k te ne vidi?k ni prava oseba.Če bi vsi cenili sebe dovol.

nihče ne bi trpel če bi to vedel.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 10. Jun. 2012 15:10

^ kaj? :D

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov