Kje si sposoditi denar? :(

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Zaskrbljenkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Zaskrbljenkica » 06. Maj. 2013 15:18

Žal so me moje trenutne življenjske razmere pripeljale do tega, da bi nujno potrebovala 300 eur? S plačo mi zamujajo že 14 dni, staršev več nimam, od prijateljev pa si tudi ne morem izposoditi denarja. Ali obstajajo kakšne "ustanove" ki posojajo denar, ti pa preko podpisa pogodbe zagotoviš, da jim denar z obrestmi vrneš? Sem res obupana

Hvala in lp
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 06. Maj. 2013 17:09

^^a si res ne moreš pri prijateljih sposodit? Vsaj pri vsakem malo? Ker ti, ko posojajo denar, nabijajo blazne obresti in se jaz ne bi z njimi petljala...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 06. Maj. 2013 17:11

Tudi v primeru izposoje moraš imeti neko garancijo, ker ti ne bo nihče posodil denarja na lepe oči- npr avto ali kaj v podobni vrednosti, da ti lahko vzamejo, če denarja ne bi vrnila.
Raje poskusi kaj preko banke, ker ostali ti bodo nabili obresti kolikor se da.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Captain
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 30. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Captain » 06. Maj. 2013 18:52

Samo ne petljaj se kakšnimi, ki ti posojajo denar ... si ne želiš opravka z njimi ...

Drugo sorodstvo, če ne pa pač prijatelji, kolegi? Od vsakega malo.
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 07. Maj. 2013 7:47

Tudi jaz mislim, da ni pametno se zapletat s takimi zadevami. Poskusi pri prijateljih in jim lepo razloži. Ali pa pri banki poskusi zvišat limit na kartici. Druge zadeve jaz nebi poskušala. Prej bi delodajalca vprašala, kaj se dogaja, da zamuja oziroma, če ti lahko da 300 eur vnaprej, če že ne cele plače.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov