Kje se vidite v prihodnosti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

me_myself_and_I
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a me_myself_and_I » 19. Apr. 2007 7:18

..do zdj sm uresničla to, kar sem si včasih želela...in sm zlo ponosna nase, včasih se mal zamislim nad tem in vidim, d mi je res uspel... to so tud na zunaj vidne stvari, še bolj pa v moji notranjosti... in ne grem nikamor drugam kot navzgor :) čist vsako stvar porabim zato, da se kej naučim iz nje, tko da vidm v vsaki stvari predvsem pozitivne stvari...
..mam pa še dost ciljev v prihodnosti, ampak grem po mejhnih korakih...na zunaj vidne stvari so diploma, željeni job, svoje stanovanje (ali v dvoje)..drugač pa predvsem čustvena osamosvojitev, trdnost, stabilnost, sproščenost, odprtost, samouresničevanje..
wantyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wantyka » 19. Apr. 2007 8:09

jaz pa si želim, da bi bila odvetnica...ubistvu je to edino kar bi res ful rada počela v življenju, tak da se vidim v taki službi
še dlje v prihodnosti pa mogoče tudi družina.... svoja hiša... in sreča
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 19. Apr. 2007 9:34

Uh moje želje in cilji... Pa poglejmo. Uspešno si želim končat faxek in potem če bo volja nardit še magisterij. Zaposlila bi se kot lektorica ali pa odprla firmo za lektoriranje. Potem so tu še sanje imeti majhen kafič nekje v centru Celja. In ja, seveda bi se poročila in mela 2 otroka :D
Mislim da sm trenutno kr uspešna pri uresničevanju ciljev in upam da bo tko šlo tudi naprej... :wink:
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 19. Apr. 2007 11:19

js si cimprej zelim narest ta fax da potem lahko zacnem (po moznosti kje u tujini, recimo london mi je privlacen, pariz, berlin tudi..) delat oz studirat stvari ki so mi dejansko usec...to je to, ce umes pride kasn vredu tip pa tut ne bom imela nc proti. o druzini ne razmisljam, o stalni sluzbi pa tut ne, ker nism clovek rutine
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 19. Apr. 2007 12:16

Eh jest živim za danes, ne delam posebnih načrtov za prihodnost ker itak ne veš kdaj se ti lahko kej zgodi...eh mal heca, tud jest si želim diplomirat čimprej, pol mogoče nadaljevanje študija, super službica, skupna hiška pa itak otroci...ma pustimo se presenetiti, kar pač bo bo :)
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Apr. 2007 12:17

v prihodnosti bom počival na kakšnem pokopališču...
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 19. Apr. 2007 12:25

Če boš mel tako velik gobec kot do sedaj, se ti želja mogoče celo uresniči.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Apr. 2007 12:44

uf....najprej upam da se bom čez dve leti znašla na podelitvi diplome in mi bo moj dragi ploskal v prvi vrsti....potem upam da dobim štipendijo za podiplomca v tujini in da gre moj dragi (v primeru da bo takrat še dragi) z mano....potem pa nimam več nekih planov.....
službica valda....pa stanovanjce...pa froca....pa mačka (ne psa!:)....standard...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Apr. 2007 12:46

inaa napisal/-a:js si cimprej zelim narest ta fax da potem lahko zacnem (po moznosti kje u tujini, recimo london mi je privlacen, pariz, berlin tudi..) delat oz studirat stvari ki so mi dejansko usec...to je to, ce umes pride kasn vredu tip pa tut ne bom imela nc proti. o druzini ne razmisljam, o stalni sluzbi pa tut ne, ker nism clovek rutine


pa maš že kak načrt kako se spravit študirat v tujino...ker meni ni glih točno jasno kakšni so pogoji in kje lahko zaprosim za štipendijo....opa tako dalje....

drugače je pa anglija baje fulll fulllllll draga za it študirat tam:(k js bi tudi šla:(
Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 20. Apr. 2007 3:56

hhm... kje se vidim?

v bistvu ne vem.
- najprej bi rada končala fax (zaenkrat slabo kaže),
- pole služba (v tej ne bi ostala za zmeri),
- hiška (parcelo mam, finance bolj slabo kažejo),
- otroci (najprej moram najt kandidata za očeta)
- in potem življenje happilly ever after (sej vemo da tega ni).

.
.
.

ampak, kot zgleda se bo izpolnil moj življenjski načrt, ki sm se ga za šalo izmislila pri 15-ih (razen če ne bom kaj ukrenila glede tega)

torej od 20 do 25 maš fanta, pri 25 se poročiš, do 30 maš dva otroka, pri 30 se ločiš. :gruebel:


ful dobra življenjska filozofija, ni kaj oz. ful dobri cilji za prihodnost. zelo optimistično.
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Apr. 2007 8:16

na karibih, na peščeni plaži, v senci pod palmo, s koktejlom v roki in z bančnim računom polnemu denarja ki je bil zadet v največji sedmici v lotu v zgodovini :D
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 20. Apr. 2007 10:41

^^sj bi umrla od dolgčasa :D
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
bimba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bimba » 20. Apr. 2007 11:28

oooo me ni bilo kr en cajt,hm v prihodnosti?
- oktobra meseca se vidim z mojim detetom :D :D
- nato si želim sam da bomo z detetom in bodočim možekom živi ter zdravi, da lahko uresničim naslednje:
- maturiram do konca ( končnoooo :oops: ) in kasneje še diplomiram
- da dobim kako megastično službo polno novih izzivov, da ni kaka monotona služba vedno ena in isto, ipd...
- nato se vidim spet s kakim otročkom :D :D :D
- ter da se z mojim :angel: poročiva ter živiva srečno do konca najinih dni :wink:
oliva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 30. 1. 2007
Kraj: martini:)

Neprebrana objavaNapisal/-a oliva » 20. Apr. 2007 12:36

zakaj zelite vsi najhitreje diplomirat?a ni tole studentsko zivljenje cist fajn? :D
ce ze treba:pocasi pocasi diplomirat,po eni izmenjavi in dveh letih produktivnega absolventa,potem podiplomc,upam da tudi kje v tujini(moj fax pri nas se ne razvija svojih daljin,ne gre se za to da hocem ven samo zaradi tega da 'si bil zunaj'),potem,...potem je pa tema.mi je pa zanimivo koliko vas dejansko planira leta in leta naprej....
ja mulce bi imela,ampak hecno vsakic ko pomoislim na njih se vidim z njimi sama in zadovoljna,ni nobenega fotra zraven....hm,kako bo to ratalo,nevem.hecno pa je da imam decka,katerega imam nadvse rada,pa vseeno,planiranje naprej zivljenje z nekom....mi je tuje(?)
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 20. Apr. 2007 14:35

Hehehe, ka ste smešne :D
99 % vas je napisalo isto: fax - služba - mož - froci
Malo boring za moje pojme, ampak ok :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov