Kje se vidite v prihodnosti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 01. Apr. 2010 19:57

Želim si, da bi uspešno opravila maturo in da bo ta čim prej mimo. Danes sem izvedela, da na mojem faksu ni omejitev. No, vsaj neuradno.
Želim si opraviti vse izpite v prvo in dobiti super službo.

Želim si tudi 2 ali 3 otroke, pač kasneje :D
Nica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nica » 02. Apr. 2010 14:06

Hmmm. Želim si hiško na hribčku. Želim si svobode in finančne varnosti. Dobrih odnosov. Z leti sem ugotovila, da so te vrednoste, ki mi največ pomenijo.
Uporabniški avatar
Rebeka Kupec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Hrastnik

Neprebrana objavaNapisal/-a Rebeka Kupec » 02. Apr. 2010 15:35

Nameravam uspešno končati maturo, nadaljevati začrtani študij, morda potem nadaljevati na politologiji... Nato pa z dobrimi sposobnostmi in CV-jem najti krasno službo, kjer bom počela točno tisto, kar si najbolj želim. Družina mi ni na prvem mestu, zato bom delala na karieri in tem, da bom "možgansko aktivna" vse življenje.
Uporabniški avatar
Lucia Klasinc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucia Klasinc » 02. Apr. 2010 20:43

Prihodnost je pomembna, dobro je razmišljati o njej, biti pripravljen. In mislim, da se najbolje pripraviš tako, da si tukaj in zdaj, da narediš vse kar lahko.

Sicer pa se vidim čez nekaj let kot študentka; s fantom se bova tudi potrudila ustvariti skupen dom ipd. Rada sanjarim, kako bo.. ustvarjam zgodbice - mislim, da te lahko to v zdravi meri pozitivno spodbuja.
Uporabniški avatar
Tina Verbič
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Veliki Gaber

Neprebrana objavaNapisal/-a Tina Verbič » 03. Apr. 2010 9:14

V prihodnosti se vidim... s svojo familijo in v službi... To je to, nerada pričakujem preveč. Srečna bom že samo s tem, da bom srečno poročena, da bom imela otroke in svojo hišo. In psa :D
Uporabniški avatar
janeva
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 13. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a janeva » 03. Apr. 2010 23:04

Tud js se vidim v srečni družini, z željeno službo v udobnem domu čez par let. Predvsem pa obdana z osebami, ki me bodo imele rade in jaz njih :)

Drugače pa ja, če si ciljev ne zadamo, nas ne more biti strah, da do teh željenih ciljev ne bomo prišli. Oziroma, če ne vemo kam gremo, nas ne more biti strah, da se bomo izgubili. :wink:
modralaguna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 28. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modralaguna » 03. Apr. 2010 23:08

Upam, da tako kot sedaj:
- srečna z družino
- uspeh v službi in dobra plača
- veselje s prijateljicami
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Avg. 2016 20:28

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 03. Sep. 2016 17:47

Živim nekje na deželi, ampak dovolj blizu mesta, da se po opravkih lahko odpravim s kolesom. Imam tri otroke in fest moža. Pa tako službo kot zdaj, z več znanja in izkušnjami, da jo bom lahko dobro opravljala. Za vikende obiščemo stare starše. Veliko hodimo v hribe in enkrat letno potujemo nekam daleč, kjer še nismo bili, zato imava oba z možem dovolj dobro plačo, da si to lahko privoščiva :)
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Sep. 2016 22:26

Trenutno 26. Potoval bom vsaj do 30-32 leta.

Worst case scenario:

Crknem nekje vmes, ljudje se cmerajo, to je to. k***c.

Pridem nazaj, ni mi uspelo razviti ničesar, pri 32 sem brez denarja, štartam od začetka. Vseeno sem dokončal kar sem si zadal kot otrok, napisal knjigo, bil z nekaj hudimi eksotičnimi ženskami....in živel sem.

Še vedno precej dobra opcija.


Best case scenario:

Preputujem svet, napišem knjigo, najdem neko deklco, vmes najdem eno dobro bussines opcijo, ali je to da štartam turistično agencijo, kar je precej konvencionalno, ali pač najdem neko podjetje za sodelovanje.

Kje živim, je vseeno, nekako upam da bo to Latinska Amerika, ker nimam nekih utvar o njej, ampak realno mislim da bo kliknila z mojim karakterjem. Obenem hočem biti tudi oče, ker je brez smisla, da se grem toliko naučiti in izkusiti, brez da bi to dal naprej.
Uspeh zame ni denar, je kul, ampak sem bolj obseden z zapuščino, knjige, spomini, slike, neko ustvarjanje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov