Kdaj ste morali biti doma?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 29. Apr. 2006 21:44

caw! maja bom stara 18 let in me zanima kolksno omejitev ure so vam postavili starsi ko ste bili priblizno mojih let? Ste sploh imeli tisto uro? Kako ste se pogodili?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Apr. 2006 21:45

....
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 28. Jul. 2010 19:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 29. Apr. 2006 21:47

pri 18ih nisem mela več ure. ponavad sem mogla povedat kdaj pridem, npr. ob 3h in sem bla takrat res doma, tko da ni blo problemov.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 29. Apr. 2006 21:52

Do polnoči, če ne sem pa poklicala, da se mam fajn, da je vse v redu in da bi rada še mal ostala in največkrat se ni bil problem zment. Dostkrat se je zgodil, da me je mami pršla z avtom iskat, ker mi ni pustila, da se vozim okol z neizkušenimi vozniki ali taksisti.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 29. Apr. 2006 21:53

Jst pa nikol nisem mela uro kdaj moram bit doma.

Vedno ko sm šla od doma sm rekla kam grem in kdaj približno se vrnem. Doma nikoli nismo mel probleme glede tega ker sm vedno pršla domov ob tisti uri kot sm obljubila.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 29. Apr. 2006 22:48

Ma pri meni je blo itak skoz vse s šolo povezano --> če sem mela dobre ocene se je dalo vse zmenit sam pač povedat sem mogla kam grem, kdaj pridem itd., če so ble pa ocene slabše so ble pa tut tok večje sankcije :?

Načeloma sem bila v teh letih največ tam do 1h, 2h.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 29. Apr. 2006 22:51

Hmmm kaj pa vem...pri 18 letih niti nisem imela ure...pač samo povedat sem mogla s kom grem in kdaj pridem :D itak sem se ure vedno držala, sploh pa če sem šla z avto vn :P
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 29. Apr. 2006 23:25

do konca gimnazije (pri osemnajstih) do polnoči. sem pa tja sm lahko mal dlje ostala, če pač pol nisem hodila sama domov. na faksu se je pa to nehal, je pa res, da sem se svojih ur držala, če je šlo pa kej drugač, sem pa sporočila.
...just breathe...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 29. Apr. 2006 23:43

brez omejitve, sploh pa pri 18.omejitev je pri men že šla tm v prvem letniku.so mi pač zaupal in jih nikol nism izdala... :)
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 30. Apr. 2006 7:02

Jao je že tolk let od tega,da se ne spomnem. Mislim pa da najkasneje do 24h. Žurat me itak niso pustil, dokler nisem imela prvega resnega fanta. No ja itak niso vedeli das em hodila žurat ko sem bila pri njem. Takrat sva hodila domov šele okoli 6h zjutraj pa še kasneje.
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 30. Apr. 2006 8:09

pri men je bilo tut odvisno od ocen. smo se pa zmenil, tam nekje okol 3 ponavadi, je pa res,da smo do te uri prišli samo zato, ker sem RES VEDNO prišla domov ene 5 do 10 minut prej kot smo bili zmenjeni, če so me moji prišli iskat, pa zmeri točno.
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 30. Apr. 2006 9:25

Jah men v osnovni nista nikamor pustila jz sm bla dejansko skos doma ali pa na treningu..ja pa seveda šola....ko sm hodila v 1 in 2 letnik sm morala biti do 10h(valda zvečer :D )doma ja prva sem morala iti domaou in se še prou spomnem kok sm norela :evil: ...no potem sem pa fanta dobila se je pa oči dost umiril in ko sem šla z njim mi ni postavlou nobene ure!!!Sedaj pa tako ali tako ne ponočujem!
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 30. Apr. 2006 10:24

Se mi zdi, da je to ful odvisno od priložnosti, kam greš pa tak..Vsaj pri meni in pr mojih starših. Npr. če grem na kakšnga maturantskega sm do 8ih zjutri (pol še afterparty :wink: ), za novo leto se zavleče po dva dni..odvisno ane. Seveda pa nism več mala :) . Ampak sm zadovolna da majo moji starši tak sistem.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 30. Apr. 2006 10:36

Jaz pri osemnajstih nisem imela več nobenih omejitev.
Moji so mi zaupali, saj sem jim vedno približno povedala kam grem, s kom in približno do kdaj mislim bit vzunaj.
Pa itak sem takrat delala tudi nočno delo.
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 30. Apr. 2006 10:39

Do 17. leta, ko sem začela hodit z bivšim, smo bili itak ven večinoma ob petkih do 23,
če pa smo šle kako soboto plesat v diskač ali praznovali kakšn rojstni dan, pa nekje do 2 ali 3 zjutraj,
mene so ponavad pršli pol iskat, alpa smo se zmenile s prijateljicami, da prespimo pri tisti, ki je bila najbližje doma in so nas potem njeni starši prišli iskat.

Ko pa sm imela fanta, pa ni bilo več nobenih omejitev, ker so ga kmalu spoznali, tudi njegove starše in so nama zaupali. :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov