Kam na zmenek?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tassika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 12. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tassika » 03. Avg. 2005 11:44

Jaz priporočam predvor, drugače pa je tam nekje okoli krvavca nekje nek ribnik, pa ena ribiška hiška je zraven, pa je tudi lepo za malce posedet oziroma sprehodit se okoli, res pa zdele ne vem točne lokacije, ker sem ga enkrat našla ko sem se peljala mimo, čisto naključno. Drugače pa mi je tudi zanimivo, za letališko stezo, ko ti avion leti čisto nad glavo. :blume:
miska1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 25. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miska1 » 03. Avg. 2005 14:47

Standardne potke za zaljubljence so Preddvor, Šmarjetna ... Malo bolj nestandardne pa lahko najdeš malo stran od Šmarjetne, ker je ta del kar dobro hribovit. Okolica Jošta (samo ne hodit na Jošta ker potem ne bosta imela prav nič intime ... preveč folka) ... Se splača iti proti Mohorju, kjer pot ni težka, pa še ljudi ni veliko.
Seveda, če sta malo športnika.

Če sta za lokal in za kakšno pijačo, pa se zapeljita v bližino Supernove in v križišču zavijta proti Besnici. Ene 20 m za tem križiščem pa zavijta na parkirišče(ob bivšem Tekstilindusu). Na koncu parkirišča je na levi strani kafič, ki ima zelo zanimivo teraso (mogoče pa poznaš). Sediš in uživaš ob pogledu na Savo.

Kaj pa praviš na vožnjo z gondolo na Krvavec? Samo malo si na netu poglej kdaj godola sploh vozi.

Ali pa malo bolj oddaljena Gorenjska ... Rateče, Kranjska Gora, Bohinj (tu je malo več folka - turizem) ....

Upam, da sem lahko kaj pomagala.

LP :blume:
Uporabniški avatar
bela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bela » 05. Avg. 2005 13:02

jest vem za eno gostilno pod krvavcem, k se gostilna tud tko imenuje, k morste vsi it tja....
ful majo dobre ribje (postrvi) plošče....umreš :fisch:
res so ful dobre...
ta gostilna je res čist pod krvavcem in je tud fuuul lepo

pa še fuuul dobre kelnarje majo tam :love:
Uporabniški avatar
sugar_Neza
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a sugar_Neza » 08. Dec. 2007 21:22

ee , ka bote na Bledu babe pridte na en nš hribček ( pa ne mislm iz peska) u Grusuple
Uporabniški avatar
GloR-Red
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a GloR-Red » 11. Mar. 2008 16:21

mi2 sva šla za prvi zmenk na sprehod na cerkniško jezero pol pa na sladoled. pa je blo enkratno :cool:
Love yourself. Be fatal.
Uporabniški avatar
missT*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a missT* » 11. Mar. 2008 16:24

Hmmm... mene pa zanima kaj se da na Bledu pogledat?? Nisva bila še tam in nameravava iti, zato me zanima... :oops: In kje na Bledu imajo dobre pice? :D Ali pa kaj dobrega za pojest? :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 11. Mar. 2008 16:32

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 11. Mar. 2008 16:58

Nisi še bla na Bledu? :eek: Sej nč narobe, sam dost nenavadno.

Kam? Na blejski grad definitiuno, na špancer okol jezera, nafutrat perjad (labodki, gage), fura s pletno na otočk, pozvont za srečo, na konc pa na eno kalorično kremšnito (kje so najbolše, ne vem, kr sm jo tm jedla davnoooo tega) :D .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 11. Mar. 2008 17:11

midva sva bla v nedeljo najprej na Bledu...nisva bla glih pozna tko da sva še dokaj lepo vreme ujela. Sam tm na Bledu ni blo čist nč pametnega...bolj malo ljudi pa tko. Pa sva se odločla da greva še do Bohinja mal....tm pa čiiist nč :eek: skor nikjer nobenga..pa use zaprt...sva sam gledala :eek:
Tko da sva šla pol sam u radovljico na pizzo k majo tm ful dobre pizze. Pol pa do mene filme gledat :D in sva se odločla da za naslednjo nedeljo se bova pa mal pozanimala kje se kej dogaja.
Ker tole je bla čiist tema...al pa še ni sezona kaj jst vem. Sam da bompa ceu vikend doma..to pa ne.
A kera kej ve kam bi se ta vikend splača it?
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 11. Mar. 2008 17:19

Hm, to pa čudn ...

Js se dostkrat okol teh jezer klatm, pa je vedno dost ljudi, tut če ga vreme mal serje.

Drgač pa sm bla letos že kr parkrat na obali. Zategneva se do Pirana (vikend), Portoroža, enkrat sva clo u Strunjan zaružila (čeprou ni kej videt), pa do Novigrada in okolice.

Zdej se pa čaka spomladansko vreme, rolsi pa bicikli (gorenjska, primorska, domači konci), jeeeei :wink: ...

Js lih nism "sprehajalni" tip človeka, mi čist prehit doukčas rata, če se nč konkretnga ne dogaja.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 11. Mar. 2008 17:29

Ja sej midva sva hotla it najprej do obale, pa sva sklepala da mora ful pihat. Pa sva se odločla da greva mal na Gorenjsko. Sam nikjer nobenga. Sploh vrjet nism mogla. Tko da zdej kr ne vem kaj bi to nedeljo počela oz kam nej greva da bo mal dogajal. Ker je to res redkost da sm frej ceu vikend in bi rada to mal izkoristla da nekam greva :) Sam k je tak bedn vreme :roll: komi čakam "pomlad"!!!
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 11. Mar. 2008 17:32

meni je pa na bledu bolj všeč takrat, ko ni ljudi. pa na mrju tudi. poleti me v portorož recimo za noben denar ne spraviš.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 11. Mar. 2008 17:43

Heh, sej moji letošnji obiski obale so bli tut zmer s kšno "napako" ...
Enkrat brez oblačka, toplo, ampak strašna burja, naslednjič brezvetrje, ampak nizka oblačnost, spet tretjič relatiuno toplo in sončno, nama je začela pa megla sledit ... eh :P .

Sugar baby, kaj pa na sneg?

Js drgač hodm bordat (če se le da), ampak zadnje vikende ga vreme čist preveč serje (iz enga ekstrema u drucga), upam, da bo te dni kej boša slika ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 11. Mar. 2008 17:47

ma moj ni glih neki za sneg...kokr vem sploh ne smuča..tko da to odpade.
Morm ga enkrat zvlečt mal drsat :D sam to lah greva tud v Lj pa med tednom.
Ta vikend bi res rada izkoristla tko da nekam greva ker sm res redko za vikend frej :(
Sej drgač tud jst ne maram da je ful gužva sam to nedeljo je blo pa res use bolj bogo pa ful tiho. V bohinju pa res žive duše nikjer..še jest nisva mogla it nikamor ker je blo use zaprt :evil:
Sej drgač pa morm tud mal pogledat kakšn je kej vreme za čez vikend napovedan.
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 11. Mar. 2008 18:15

ampak bled je najbolj klišejski plac za zmenek. vas to nič ne odbija? :?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov