Kako ukrepati?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

prevarana2021
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 29. 4. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a prevarana2021 » 29. Apr. 2022 14:31

Zdravo! Čisto sem razjarjena... sploh ne vem kaj naj naredim. Imam moža, imava otroke. Do nedavnega sem verjela, da sva srečno poročena. Dokler nisem naletela na sporočila ene ženske, polna same sebe, misli da je bog in batina. Skratka, nekaj sta si začela dopisovat, dobila sta se na kavi, nakar je on želel prekinit stike in mu ne dovoli dihat. Pa ženska ve, da ima družino, otroke, sama je ločena z dvema otrokoma, ampak ima očitno rada vezane moške in prav uživa v razdiranju družin, ker menda to ni prva taka veza, in menda na polno utruja tudi vsem bivšim.

Meni je moj vse povedal, priznal da sta šla samo na kavo, zdaj ne vem ali naj mu verjamem ali ne (ma glede na to, da imava otroke, sem se odločila, da nima smisla pokat pa it). Itak je šlo zaupanje v maloro.


Ampak kaj naj naredim??? Pi*ka noče dat miru! Ji je rekel, da naj ga pusti pri miru, pa kar noče. Klicari ga po desetkrat na dan, pisari, se ponuja na najbolj vulgarne načine. Morda se tudi bojim, da bo popustil... :( Se mi zdi, da bolj, ko jo zavrača, bolj ona sili vanj.


Help!


Kaj bi ve naredile v moji situaciji? Meni para uhaja iz ušes! Sem živčna razvalina in ne vem kako lahko ena ženska to počne eni družini.
Zadnjič spremenil prevarana2021, dne 02. Maj. 2022 21:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5012
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Apr. 2022 1:27

Ona to počne, ker ji tvoj mož to dovoli :wink: Telefonsko številko se da tudi blokirat, če te nekdo nadleguje, samo očitno to njemu ni v interesu. :wink:

Sicer pa zakaj sta se onadva sploh dobila na kavi? Je šlo za kako poslovno/službeno zadevo ali sta se dobila z namenom, da mogoče se med njima kaj razvije? (Imam nekako občutek da je bil ta drug razlog!).

Jaz bi se na tvojem mestu rajši vprašala kaj sta v resnici imela... Pa če je v preteklosti že hodil s katerimi drugimi ženskami 'na kavo'... :|
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5012
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Apr. 2022 1:27

...
Zadnjič spremenil haley, dne 30. Apr. 2022 1:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5012
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Apr. 2022 1:27

...
prevarana2021
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 29. 4. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a prevarana2021 » 03. Maj. 2022 7:13

Haley, mislim, da imaš žal prav. :(
deanlevy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 6. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a deanlevy » 13. Jun. 2022 10:56

da imaš žal prav.
io games
HaleighKovacek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a HaleighKovacek » 03. Avg. 2022 8:04

Na žalost ji vaš mož to dovoli. Če tega ne želi, lahko blokira stik ali pa vam ne dovoli, da tako skrbite. blockpost
dotparsley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 12. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a dotparsley » 12. Avg. 2022 4:32

that you are unfortunately right.octordle

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov