Kako se razumete s svojo mamo?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Jun. 2016 21:06

Vsak tvoj korak od zdaj naprej naj bo v smer da se odseliš.

Lepo ji povej, kako ona vpliva nate, in da če hoče normalen odnos naprej, bo morala nekaj narediti...pojdita k psihologu, da ji objektivno obrazloži da je nora.

Če pa bo izsiljevala, in kaj je ona vse naredila zate, in da jo ubijaš in ne vem kaj, samo lepo zamenjaj številko, se usedi v taxi in odjebaj stran.

Vem da je težko, sam nisem niti približno v tej situaciji, vem pa da je življenje kratko,in dlje ko boš to vlekla to, večje posledice boš imela dalje v življenju. Ona je v bistvu k najhujši ljubosumnež katerega ne moreš zapustiti.

Nekaj bo treba narediti, postavi se ji po robu, in pojdi v smer stran od nje.

To se lahko konča na tri načine, ti boš čez 15 let tista ki ne bo imela partnerja, imela dva velika psa, in skrbela za svojo mamo...ali pa greš stran, in imata dokaj dober odnos, ali nobenega.

Drug primer je boljši, ker ti živiš svoje življenje. Če trdiš da nisi 18, potem se začni obnašati kot da nisi šibka in poslušaš mamico, odrasli ljudje si izborimo svoj prostor in postavljamo meje kako se drugi obnašajo do nas. Del krivde je tudi na tebi, ampak lej, vse zamujeno lahko dobiš nazaj. Zdaj se pa zmigaj, in namesto da se jokaš tu, usmeri to energijo v reakcijo proti mami.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
kateglorija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 9. 2. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a kateglorija » 10. Feb. 2017 22:33

ne kj preveč dobr..občutk mam da ji dol visi za mene:( v prostem času gleda politiko na tv, rešuje križanke in bere od domobrancih ter knjige kar je seveda dobr (govorim za knjige ) sam mene pa kot da me ni. pozna samo delo. fotr isto. nasplošno smo v naši familiji zelo odtujeni.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]