kako pristopiti do nogometaša

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Sep. 2013 14:29

Zdej nas pa že ful zanima kater nogometaš je to. :P :D
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 14:31

haha poročam u nedeljo kako se bo izteklo :))
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 30. Sep. 2013 14:45

haley napisal/-a:Zdej nas pa že ful zanima kater nogometaš je to. :P :D


Škoda, da se je kliton bozgo upokojil...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 30. Sep. 2013 14:47

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:37, skupaj popravljeno 1 krat.
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 14:51

sirova štručka točno tako, bereš mi misli :) v nedeljo grem lepo na tekmo pa bomo vidli kako bo :) ker če doma samo premišljuješ si res lahko že čisto obupan.. saj drugje ga niti nimam možnostis rečati, razen na tekmah.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 30. Sep. 2013 15:02

v Ribićijo toti pubec nena hodi?
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 15:08

ne mislim da ne :) če bi poznala katerega njegovega kolega bi bilo vse lažje, tak pa ne morem kar kliknit enega njegovega kolega in ga kar vprašati, če mi da njegovo cifro. čeprav mislim da je kolegom po mojem govoril kaj o meni, ker me je 1x povabil naj pridema s kolegico na pijačo z njim in njegovim kolegom. katera možnost bi bila boljša? po mojem bi si kolega mislo da sm čudna če bi ga kar dodala pa ga vprašala za njegovo cifro...hmmm
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 30. Sep. 2013 17:29

floribunda napisal/-a:
correction pena pa ne poslušaj, ker je skrajno zagrenjen. v življenju se mu še ni zgodilo, da bi kaka punca pristopila do njega, pa je zelen od zavisti. sej se bo tudi njemu enkrat sreča nasmehnila. proti plačilu, sicer....ampak jebatga. nekaj je nekaj, nič je nič.


V bistvu se mi je enkrat zgodilo, da je pristopila. Neka špelca je od nekje priletela in pričela z nekim bednim openerjem in nadaljevalja z mutenjem, vse lepo in prav dokler se ni izkazalo, da hoče spoznat mojega frenda, latino jebača. Seveda sem je hitro odpikiral in spiz#il v bližnjo gostilno na nekaj močnega.

@OP: Pa kaj je ta tip res tolk privlačen, da morš tolko premišljevat in načrtovat vsako potezo?

haley napisal/-a:Zdej nas pa že ful zanima kater nogometaš je to. :P :D
Glede na to kolk si napalila, je začelo rajcat še druge dečve in nazadnje tudi mene. Pokaži nam svoj hot stuff.

ursikaa napisal/-a:... samo a nebi izpadlo malo čudno da bi kar naenkrat delala čist blizu njega? je pa res da drugače pa res ne morem prit v kontakt z njim..
Tole sm mogu še enkrat prebrat.... Čakej, službo bi si zrihtala, samo da bi z njim v kontakt prišla? Stalker mode: ON, hot jebač detected. Obvesti me, ko boš začela vohljat okoli njegove bajte.
Zadnjič spremenil CorrectionPen, dne 30. Sep. 2013 17:54, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 30. Sep. 2013 17:35

če pristopi ko želi spoznat tvojga frenda, ne šteje kot pristop. ker ti nisi cilj, ti si samo posrednik. pol bi lahko kot pristop šteli tudi, ko te turist na ulici vpraša za smer.
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 30. Sep. 2013 17:36

floribunda napisal/-a:če pristopi ko želi spoznat tvojga frenda, ne šteje kot pristop. ker ti nisi cilj, ti si samo posrednik. pol bi lahko kot pristop šteli tudi, ko te turist na ulici vpraša za smer.


EDIT: No shit sherlock. Tko.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 30. Sep. 2013 17:47

in dokler boš zagrenjen, ne bo nobena naredila prvega koraka. niti se nanj ne bo odzvala.

lahko kriviš ženske in latino loverje kolkr hočeš. ampak ni fora v latino loverjih, fora je v samozavesti, priljudnosti in karizmi.

je pa lažje krivit žensko populacijo, nabildane jebače in vse ostale po spisku, kot se zazret vase in počistit podstrešje. to pa že.
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 18:55

ja no če bi tebi bila katera punca res všeč in da bi kazala znake da si ti tudi njej bi se verjetno tudi ti na vsak način potrudil priti v stik z njo. nwm zakaj bi kr pozabila na fanta ki mi je res všeeč, sam zaradi tega kr nimam od njega cifre oz nobenega drugega kontakta. to bi pa mi res bilo bedno no. druga je če bi on imel punco ali pa ne vem kaj, tako ooa je samski. žal bi mi lahko bilo če nebi poskusila.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 30. Sep. 2013 18:59

Smem vprašati, koliko let štejete akterji...mislim tole fuzbal ekipo, ne dinamične dvojice floribunda pa CP...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 30. Sep. 2013 19:05

Kaj pa je botrovalo temu, da se ti zdaj ta fant zdi zanimiv, ko sta izgubila stik, prej, ko te je on vabil ven pa ti ni bilo? :)
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 19:08

mislim da se večina punc strinja z mano, da se moraš potruditi za osebo ki ti je non - stop v mislih. Normalno da nebom pozabla na njega sam zato ker ga ni več na fb. haloooo :D

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov