Kaj vas na vašem partnerju moti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bi kaj spremenile na svojem dragem?

ja, če bi lahko
24
19%
mogoče pa nekaj malega
85
69%
ne, je popoln
15
12%
Skupaj glasov : 124

Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 22. Avg. 2004 18:56

marateja napisal/-a:Mogoče bi res kaj spremenila na njemu. Ne vem kaj točno, enkrat me moti to drugič ono,....Mogoče pa sem se takrat prav v te njegove napake zaljubila in me je prav zaradi njih tako privlačil.
Zato verjetno da ne bi spreminjala nič. Dobila sem ga z dobrimi in slabimi stvarmi vred, v paketku, pa naj tako tudi ostane še naprej.



All package
mashy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 24. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a mashy » 24. Avg. 2004 9:07

opazam da sm edina, ki je ne moti ce se njen tip obraca za drugimi zenskami (v mejah normale seveda). Men je v bistvu moj dragi smesn ko se obrne za drugo, pa ne opazi da sm ga pri tem vidla. Mislim da se itak sploh ne zaveda da jo je pogledu. In ce pomislim, zaka pa ne bi smel mal gledat, sj ce sm sm cist odkrita tut jst vsake tolk cajta pogledam za kaksnim postavnim tipom. in bi mi slo res na zivce da bi mi moj potem ful zatezil..
Torej, dajem vam en nasvet. Sprijaznite se da je pogledovanje za zenskami s strani moskih neizogibno in se smejte fantu ko skusa to skriti pred vami. Verjemite, hoja po mestu je tako veliko bolj zabavna.

PS.... Ce bi bile me tista zenska za katerimi bi se tip obrnil bi nam kar prijalo..pa cetudi ma svojo punco ob sebi.. :blume:
Uporabniški avatar
katarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a katarina » 24. Avg. 2004 9:28

Sej mene tud ne moti če se obrne za kakno punco (valda v mejah normale). Se mi zdi, da je normalno, sej jst tud kakšnga dobrga tipčka pogledam. :wink: Ne glih tko da mi oči ven padejo ampak sej če pogledaš še ne pomen, da je kej naobe, da boš naredu kej prepovedanga...
Uporabniški avatar
Čebelica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 3. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Čebelica » 24. Avg. 2004 11:42

Mene pa najbol moti to, da mojega fanta v enem letu se cist nikoli nism vidla jokat. Tko da bi se kar pridruzla ostalim, ki mislite, da fantje prevec skrivajo svoja custva...
Pa da ne govorim o temu, da morejo pred svojimi frendi ispast 100% frajerji... To me se bol moti!
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 24. Avg. 2004 13:11

mashy napisal/-a:.... Ce bi bile me tista zenska za katerimi bi se tip obrnil bi nam kar prijalo..pa cetudi ma svojo punco ob sebi.. :blume:


Jao mene pa to ful moti, če tip dobesedno buli vame, zravn ma pa svojo bejbiko, pa si mislm prokleti kreten, a ni zadost, da maš ob seb svojo punco, pa morš še druge gledat..., mi nč ne laska, če me gleda nekdo, ki že ma punco, ker vem kako gre men to naživce pr mojmu in gre vrjetno to naživce tut te bejbiki, čist drgač je če te gleda nekdo k je nima..., no vsaj pr men je tko! :gruebel:
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 25. Avg. 2004 8:00

tiasha napisal/-a:
mashy napisal/-a:.... Ce bi bile me tista zenska za katerimi bi se tip obrnil bi nam kar prijalo..pa cetudi ma svojo punco ob sebi.. :blume:


Jao mene pa to ful moti, če tip dobesedno buli vame, zravn ma pa svojo bejbiko, pa si mislm prokleti kreten, a ni zadost, da maš ob seb svojo punco, pa morš še druge gledat..., mi nč ne laska, če me gleda nekdo, ki že ma punco, ker vem kako gre men to naživce pr mojmu in gre vrjetno to naživce tut te bejbiki, čist drgač je če te gleda nekdo k je nima..., no vsaj pr men je tko! :gruebel:


se strinjam!
*I love sunshine*
Uporabniški avatar
Kitty_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 19. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitty_ » 25. Avg. 2004 18:36

sej mene tut ne mot, ponavad se mu prdružm pa rečm "pa je res lušna" sam enkrat sm sla pa z enmu na pijačo pa je vs cajt gledu eno žensko z velkim dekoltejem k je za mano sedela, to me je pa zlooooo motil :angry:
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 25. Avg. 2004 19:24

videza nebi spreminjala(mogoce kako kilo odvzela)..bi pa spremenila kako lastnost,ki pa se zdi majhnaa proti vsem dobrim lastnostim :lol:
anccy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a anccy » 27. Avg. 2004 13:55

kaj bi spremenila??? včasih se mi zdi, da se v družbi dela totalnega frajerja in skoz čveka ene bedarije :evil:
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 01. Jul. 2005 15:58

jaz bi pa na njem spremenila samo to, da bi me nehal spraševat, kaj bi na njem spremenila, ker mi je všeč takšen kot je(z dobrimi in slabimi lastnostmi) :love:
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 01. Jul. 2005 17:20

To, da nebi imel en kup znancev, sodelavcev, prjatlov itd., ki ga skoz kličejo!!!
Prov na živce mi gre k mu včasih skoz telefon zvoni... po pa včasih kr dobim kompleks da mu nism prva in najpomembnejša stvar v življenju (kar je le plod le tega, da non stop neki analiziram) :<
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 01. Jul. 2005 17:26

kathy napisal/-a:
tadejci napisal/-a: mogoče, da bi malo lažje govoril o svojih čustvih :)


To ja, da bi večkrat govoril o svojih čustvih :!: :!:
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 01. Jul. 2005 17:32

js bi na mojmu spremenila edin to ko tuk hitr razpoloženje spremeni. včasih ga kaka novica spremeni v takiga tečkota :heul:
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 01. Jul. 2005 22:04

mily napisal/-a:js bi na mojmu spremenila edin to ko tuk hitr razpoloženje spremeni. včasih ga kaka novica spremeni v takiga tečkota :heul:


enako...
rada bi ga spremenila u neteckota... pa da ne bi bil tok trmast in hitre jeze :cry:
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 01. Jul. 2005 22:05

aja pa da ne bi bil taka lenoba.. ker se mu veckrat kaj ne da, medtem ko sem jaz cisto "not" v tisti stvari.. in izgovor je lenobagrrrrr :evil:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]