Kaj vas na vašem partnerju moti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bi kaj spremenile na svojem dragem?

ja, če bi lahko
24
19%
mogoče pa nekaj malega
85
69%
ne, je popoln
15
12%
Skupaj glasov : 124

Uporabniški avatar
Googi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Googi » 30. Nov. 2008 21:34

Mene pa moti, da me tip skoz futra (hrani po slovensko :D )... matr v pol leta z njim sem se zredila za 5 kil, pol leta hujšala nazaj, zdaj me pa spet nazaj redi (sej k ne znam rečt ne...) :rofl:
Drugače čisto zares me pa moti, ker vedno misli, da ve kaj jaz razmišljam... in kadar nima prav oz. ko ni ravno pravi moment, da mi pamet soli, takrat znam kar hitro kaj nazaj rečt... pol sem pa tečna :roll:
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 01. Dec. 2008 10:54

Ko mu jst kej vneto razlagam on na konc reče sam : Ja :D ( :wall: ).

No to ne vedno, ampak se pa zgodi.
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 01. Dec. 2008 10:59

barbika_444 napisal/-a:
pepelčica napisal/-a:Lejla86: pri mojrmu jr isto:) začne ful vneto neki razlagat a že 10x mi je to povedau:) na začetku sm se nardila budalo in ga poslušala, zdj se mu začnem samo smejat in mu je takoj jsano


A tok jih je al kaj? Jst sm pa mislla da se to sam men dogaja :lol:

Pa sej to vsi delamo. :D

Jaz zato preventivno prej vprašam "Sem to že povedala?". :D
Imaš, da me vikaš!
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 01. Dec. 2008 11:13

Ma ko mi reče da sem tečna pa v bistvu nism. al pa da sem živčna pa nisem.In ko mi to 2× pove ratam res totalno živčna in bi ga najraj užgala :D
Pa to da se noče tuširat vsak dan.Ne to ne,si pa lahko 5× na dan umije noge ali rit! Jao..
Pa da posteljnine ne menja če jo ne jaz,pa pižamo eno in isto nos po 2 meseca...To mi gre totalno na k***c in če bo kdaj živu z mano ne bo tko pač.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 01. Dec. 2008 14:37

Podobne zadeve kukr ostale . . .
Kaj si nazaj sitna?
se zgodi (ne pogosto) da gledamo samo nase, važno da je njemu ql :)
Da mu cela vesela govorim kaj bi in kašne plane mam u mislm al pa kaj naj on nrdi in on ja, bomo. Grrrrr :evil: :D
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 01. Dec. 2008 14:40

Tami napisal/-a:Jaoooo kako zmerej gleda na ta dnar :evil: :evil:


Jaooo ko bi vsaj mal gledou in popazu na ta dnar!!!
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 01. Dec. 2008 14:48

borboletta napisal/-a:
Tami napisal/-a:Jaoooo kako zmerej gleda na ta dnar :evil: :evil:


Jaooo ko bi vsaj mal gledou in popazu na ta dnar!!!


Moj se je lotu gledat kako in kje bi obrnu usak cent. Na žiuce mi gre, ko se kr neki upali in je treba sam njega gledat/poslušat, ker obožuje sam sebe, ko je v središču pozornosti. Slika Najeda mi tud to, da ko ga neki prosim, da mi pomaga nardi namesto mene, se "potrudi" 57%, ker njemu se pač zdi neumen moj način, ko se pa gre zanj pa da od sebe 200%. In še to, da mi usaki pove, da se mi ne splača nič pizdit, ker ne bo pomoje, ko on ne more. Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 01. Dec. 2008 17:10

jst sm itak čist na sveže zaljubljena tko da me ne mot še čist nč... al pa ja mogoče mi gre učasih mal na živce ker se noče kregat z mano :oops: pa ker je tok potrpežljiv :oops: jst tega ne razumm čist ampak ok... on rajš reče loobyika rd te mam :oops: ampak to je ubistvu plus čeprow učasih mal nervira ampak ok :P
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 01. Dec. 2008 21:49

mene pa moti to, da se mu pogosto ne da nikamor ven, na sprehod ali pa športat, jaz bi pa ful šla.
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 01. Dec. 2008 22:26

...načeloma mi je vse super in mi je popolno...mogoče me moti to, da moram ZMERAJ!!!! jaz povedat kaj bi počela, kam bi šla itd...skoz jaz dajem ideje, pobude itd..njemu je skoz vseeno kje sma in kaj delama, pa četudi je to ležanje in gledanje tv-ja, samo da je ob meni in z mano...(ker je po eni strani srčkano), ampak me moti neodločnost...pa mogoče to, da se ne odpre dvolj ob določenih zasebnih vprašanjih...
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 01. Dec. 2008 22:38

ni moj partner, (ne vem al bo kdaj al ne), sam sva skoz skupi, tud on hoče bit z mano.
bom vseen napisala v to temo...
na polno me mot pljuvanje (že skor nehu, k sm mu povedala), cmokanje k je, pleša k mu lasje zrastejo, poraščenost.
potem dejstvo, da če neki je ali pije, nikol ne ponudi drugim, v tem primeru meni.
ne vem že 1 leto se odločam (bit z njim al ne), pa se še vedno nism odločla... :unknown:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Dec. 2008 23:11

men gre pa na žiuce, da zmer neki zavlačuje :roll:
recimo, da sva zmenjena s kšnim kolegom, se on vedno tri minute pred dogovorjeno uro, še u postlo uleže (če sva doma) izljubi tist njegou poušter pa kouter, jst u bundi čakam u sob k mal motena, on se mi pa smeje u glavo in se dela norca :twisted: Ok, kdaj me pač ne prprav do žiučnosti, ampak kdaj mi pa s tem zna tok fajn žiuc počt, da groza.in ker seveda pol prpl rata tečna ko drek, je še slajše jo jebat u glavo preostanek dneva ali večera :fight:

na žiuce mi gre tud to, da use prelaga na zadnji moment.recimo hervis ma že ceu mesec to akcijo, kjer kupš dvoje, tretje pa dobiš zastonj in akcija se izteče tretjega.No in midva greva jutr, res tazadn dan to kupvat, tko da bo spet ceu halo pol če noujo mel kšnih številk zanga tapravih.

in še ena stvar, ki ve d ami gre na žiuce in me zanalašč zajebava; skos mi naprej meče kao enga namišljenga mojga ljubimca in pol usak tatret pogovor po telefonu zalne z : "aha, zdej te pa mam", aaaaaaaaaaaaaa ,grrrrr. In pol se jst razpisdim lih tok, da mi pove kok sm simpatična.ma bejž nekam!

in ignoranca mi gre na žiuce, ko se skregava.čeprou sm se jo jst navadla od njega in ga je kr precej začel mott, ko ga jst ignoriram.haha Miško, zdej pa maš! :D :P
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 01. Dec. 2008 23:17

rammsteingirl napisal/-a:mene pa moti to, da se mu pogosto ne da nikamor ven, na sprehod ali pa športat, jaz bi pa ful šla.


same here.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 02. Dec. 2008 9:30

:evil:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 02. Dec. 2010 20:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 02. Dec. 2008 9:51

V_Rose_V napisal/-a:...načeloma mi je vse super in mi je popolno...mogoče me moti to, da moram ZMERAJ!!!! jaz povedat kaj bi počela, kam bi šla itd...skoz jaz dajem ideje, pobude itd..njemu je skoz vseeno kje sma in kaj delama, pa četudi je to ležanje in gledanje tv-ja, samo da je ob meni in z mano...(ker je po eni strani srčkano)


enako. :nixweiss:
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov