Kaj vas na vašem partnerju moti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bi kaj spremenile na svojem dragem?

ja, če bi lahko
24
19%
mogoče pa nekaj malega
85
69%
ne, je popoln
15
12%
Skupaj glasov : 124

Keliss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Keliss » 09. Mar. 2008 0:39

Da zna zelo uzalit, pa se pol ne zna opravicit. Da me pusti ko se jokam, da sem sama (ko se kregava glede naju) in mi niti ne objame,ampak se obrne stran in gre na komp in mi je pol seveda sam se hujs. Da niti enkat ne zna svoje trme premagat ampak skoz raj vid da se ne pogovarjava kot pa da bi kej bolsega naredu.. Da se dela tok odraslega,mene pa zmerja da sem otrocja...itd....
Uporabniški avatar
Ashley***
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 25. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashley*** » 09. Mar. 2008 0:51

Bol k razmišlam, kaj bi me motilo karakterno, se ne spomnm nč tazga, da bi rekla d to me pa full mot..pač učasih je mal trmast, pa učas je mal otročji, ampak to smo usi. Na živce pa mi gre, ker veliko svojga časa posveti igranju igrc, ampak dokler zard tega ne trpi najino "druženje", mu nimam kj za rečt :)
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 09. Mar. 2008 12:58

- to, da se kdaj obnaša ku idiot pred mojmi starši (kr neki je otročji, pa me nosi tam pred njimi, meni je pa to bedno)
- da se premalo vidva in da ne pošteka, da me bo sam minilo use en dan, če se ne bo bolj potrudu
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 09. Mar. 2008 13:04

Moti me, da misli, da ve, kaj jaz mislim in potem je tako pameten in predvideva vse glede mene, mene pa to moti in zivcira, ker imam obcutek, da sam dela neke brezplodne zakljucke ... On seveda pravi, da temu ni tako in, da me pac dobro pozna, potem se rahlo spicima, ampak ok ... imava svoje finte, ki mislim, da bodo scasoma vse manjse :D
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 09. Mar. 2008 15:27

Ja, ugotovila sem, da me moti to, da ko ga kaj pri mojem obnašanju ali kjerkoli drugje moti, ne pove. Čustva nekako potlači in se dela, kot da je vse v redu. To mi pa res ni všeč, da ne reče: Lej zadeva je taka pa taka, to je tko pa tko ...
Ne, nasplošno je pa cukerček :)
Uporabniški avatar
*pikiča*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 5. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikiča* » 09. Mar. 2008 16:30

Men gre na živce to, da se nikol ne spomni kdaj imava obletnico. Ok, sj sm se že navadla, ampk dvignu mi je živce z izgovorom kao da ta datum skos pride na tak dan, ko on ne gleda na datum :roll:

pa moti me tut to, da sploh nima domišljije. Nikol se ne spomni kaj bi delala, skos bi biu samo doma, tudi ko sem imela rojstni dan, je hotel, da nj grem z njim u trgovino in nj si izberm neki. Men pa je pa fora darila to, da uložiš nek trud v to in da se potrduiš z nečim izvrnim. On pa tega ne razume.

Nikol se ne spomni, da bi neki novega delala, a ko se js spomnim in use organiziram, pravi da je kr ena ideja. Halo, jst se usaj potrudm, njemu se pa še mislit neda :?
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 09. Mar. 2008 22:20

Mene najbolj moti to da je malo preveč ljubosumen.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 10. Mar. 2008 17:45

mene pa zdej nič,sva več al manj vse poštimala :D
zdaj menjava posteljnino na 14 dni,še par gat mu kupim pa jih bo tud vsak dan menjal...yes :D nekaj besede pa le imam!
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 10. Mar. 2008 22:17

Mene pa najbol zmot to, da mi gre kej ful vneto razlagat...pa sem to isto lih včeri al pa predvčerajšnjim že slišala od njega... :roll:
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 11. Mar. 2008 13:19

to da ga nekaj zmoti pri meni (kaj rečem napačnega ali naredim in se niti ne zavedam) in mi pol reče/vpraša čez dva dni zakaj sem nekaj rekla/naredila.Včasih začne še celo po ovinkah in pol meni ni jasno o čem se gre,dokler ne reče direktno.Ker so takšne malenkosti.A je tako težko rečt tisti trenutek? Jaoo :twisted: :D
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 19. Mar. 2008 13:13

Lejla86: pri mojrmu jr isto:) začne ful vneto neki razlagat a že 10x mi je to povedau:) na začetku sm se nardila budalo in ga poslušala, zdj se mu začnem samo smejat in mu je takoj jsano.

Drugače pa me najbolj moti, da nobene stvari sam ne razume in da mu morem vsako stvar povedat, narisat skoraj. In še to pri kašnih stvareh ki sm mu že večkat povedala, ampak samo v kašni drugi situaciji..ne vklopi sam ni šans:/
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 19. Mar. 2008 14:20

pri mojemu me moti predvsem to, da se nikoli ne potegne zame, da ne mara moje bfrendice, da se hitro razburi, včasih se pa tut noče o čem -težavah- pogovoriti. aja pa včasih se obnaša čisto neodraslo - otročje.
allmighty-abe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 19. 3. 2008
Kraj: Obala

Neprebrana objavaNapisal/-a allmighty-abe » 19. Mar. 2008 14:21

Moj more vedno imeti prav!
sexybeyb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 12. 3. 2008
Kraj: Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a sexybeyb » 19. Mar. 2008 15:47

pepelčica, tudi jz sm mela take scene z bivšim...kr ne dojame pa še kr ne! jz se pa počutim kot da otroku razlagam, ker redkokdaj pošteka če mu kej med vrsticami povem(še zdej)...no razn to, kar mu paše oz. kar vsem moškim paše (kaj pohotnega)...noro! :oops:
Uporabniški avatar
Tami
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 28. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tami » 19. Mar. 2008 15:53

Jaoooo kako zmerej gleda na ta dnar :evil: :evil:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov