Kaj vas na vašem partnerju moti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bi kaj spremenile na svojem dragem?

ja, če bi lahko
24
19%
mogoče pa nekaj malega
85
69%
ne, je popoln
15
12%
Skupaj glasov : 124

Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 23. Jun. 2006 16:40

mene mot da ponoč smrči, pa da med sexom ponavad lih pred mojim orgazmom je tok žejn da more it pit in me med tem vse mine ;/ da mi razlaga zgodbe iz preteklosti ko je biu pjan, pa kako so bli s frendi kle in kaj so delal (bmk), da kadar pije se ga zmer tok napije da bruha (sploh če skup spiva mi je zlo neugodno k hod vsake pol ure bruhat ;/), da če mu povem da sm povablena na kakšno žurko zmer reče: js sm te pa hotu tja pa tja povabt in poj se morm ponavad žurki odpovedat, ...
Uporabniški avatar
Heilie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Za gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a Heilie » 25. Jun. 2006 15:27

Edina stvar, ki me mogoče res moti je ta, da sva si v nekaterih stvareh dost različna in on kr goni svoje in sploh ne popusti al pa ne da možnosti kompromisa. Pravi tak sem in pika... :evil: Pa sam hoče nekaj počet, če mu pa jaz rečem kako bi reagiral, če bi bla jaz taka pa pravi, da ne bi mogel bit z mano...hm kaka logika!!!

Drugač so pa stvari, ki me motijo tko bl...so pač moteče sam sm jih nekak navajena: tekme, treningi (nogomet), ogromn časa, ki ga rabi za svoje hobije, navezanost na mamico (je v mejah normale :) ) , to, da se ne da zavzeti za sebe, da ne uporablja domišlije pri seksu in postaja ta mal enoličen...ipd.
sramezljivka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 14. 6. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sramezljivka » 25. Jun. 2006 15:29

Ja mene tudi nekaj moti:
- da ga morm zbujat, in je pol nekaj minut ves tecn name,
- da se sam sebi zdi neznansko smesen, ko je pijan, meni gre pa blazno na zivce, ce jaz nisem,
- da ma full vesele zafkravat, ko vidi da me kaj jazi
- da se v druzoi redkokdaj spomni name... in mi da kakega lupceka ali kaj podobnega
- da me vedno komandira, ko vozim avto

no to bo vse... mislim, da so to same zakonske zadeve...po sedmih letih pride do tega... pazite se!!!! :D
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 27. Jun. 2006 14:16

hm...mot me to d sm vedn jst vsega kriva on je pa zmeri najbol bog,pa to d je tok lubosumn d se zrd njega večkrat skregama... :?
¤Hi.EaT Me *=)¤
Uporabniški avatar
greyangel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Six feet from the edge

Neprebrana objavaNapisal/-a greyangel » 27. Jun. 2006 14:24

Uf..tu bi se pa dalo naštevat
-da ne zna pospravljat za sabo
-razvajenost
-občasno je zelo egoističen
-da se laže
-da zamuja
-včasih ne odgovori na sms sporočila
-njegova obsedenost z nogometom ( še posebej zdaj med svetovnim prvenstvom )
-otročje obnašanje
Angels fall first...
Uporabniški avatar
Mea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 18. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mea » 27. Jun. 2006 14:38

Zadnje čase opažam, da delam za oba v zvezi. Nič se ne potrudi in se ne postavi v mojo kožo in bojim se, da se ne bo dobro končalo. :(
brazilka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 1. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brazilka » 02. Jul. 2006 13:28

Mene pa najbolj moti, če tip ignorira pa iz kateregakoli vzroka. S tem mislim, da po več urah pokliče nazaj pa pošlje sms, ko že spim al pa, da se mu naenkrat ne da več nikamor, ker je zunaj pet minut padala ploha. Všeč so mi ljudje, ki se znajo obrnt. Ampak drugač vam pa svetujem iti gledat od Urša Fursta (v prvem igra, v drugem je pa režiser) "Jamski človek" in pa "Kolumbovo jajce". Je ful smešno, v bistvu norčevanje iz tega kaj se dogaja moškim in kaj ženskam oz. kako funkcioniramo med sabo. Tako, da sam v Špas teatr :)
barbonete
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 17. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbonete » 02. Jul. 2006 21:08

moj lubiiii je popoln... :D zaenkrat

sam mi gre pa na živce ko mi tud po eno uro ne odpiše sms-a...not nice
Uporabniški avatar
*urshika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *urshika* » 03. Jul. 2006 11:14

Mene pa tok zelo mot k je tok neodgovorn, k da bi majhen otrok, pa ga morm skos neki opozarjat. Pozab čist vse!!!! Zato ga pa ribica kličm, k vse takoj pozab!! :D No ta pozabljivost je tud posledica zamujanja, to me pa res spravla ob živce. :x
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 03. Jul. 2006 11:23

da je kdaj v svojem svetu, pa še sam tega ne opazi..ik mu nekej razlagam sam mhm dela .. ubistvu pa čist nč ne prispeva k pogovru..(ah..)

da sva mal bl različne si duše..druge fore, drug način razmišlanja (pa še vedno se ujemeva??)
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 03. Jul. 2006 11:48

No, men gre pa na živce:
* da pogreva stare prepire
* da se zlaže kako malenkost kdaj (in to čiiiist brezveze)
* da se druži dvema človekoma ki jih jst ne morm prebavljat sploh (ampak mu tega ne morm prepovedat)
* da ne prazni pepelnika doma
* da nalaga umazano posodo v korito (ta pol počaka mene)
* da je včasih totalen egoist
* da vedno pozablja mobitel, ključe, bančno kartico in pol te stavri išče k zmešan...
* da je, kadar se ga napije, čist preveč pogumn in faca, men je pa :roll:
* ja, ko je pijan mi gre res na živce!!!

* ampak kjlub vsem napakam je najljubši človek na celem svetu, ljubim ga in hočm bit z njim za vedno!
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
brazilka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 1. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brazilka » 03. Jul. 2006 19:57

tko fajn se počutm k nimam sam jaz problemov s tem k on nazaj ne pokliče al pa dela to s tako zamudo, da mene vmes vse mine, polj pa mi nekaj tko luškanga nardi, da mu čist odpustim :( ampak to se skoz ponavlja pa me zanima, če se je keri obneslo, da se je začela isto obnašat pa je polj tipa panika ? al pa je to res sam problem, ki ga imamo ženske, tipi so pa čist brez skrbi, ker ME itak potrpimo :evil: ????
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 03. Jul. 2006 20:49

Mene moti edin to, da čist preveč dela, ker si misli, da brez njega se bo firma podrla :)
in pa to, da včasih prehitro kaj obljubi, potem s epa izkaže, da se je prenaglil z obljubo.
Drgač v odnosu do mene je pa po enem letu res čudovit, mu nimam prav česa očitat - vedno odpiše na sms, pokliče vsake tolk časa, da mi sporoči, kaj se dogaja..tako no, prov ful lepo!
najlepši je pa sms za dobro jutro čisto vsak dan! :)
Uporabniški avatar
duncy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a duncy » 03. Jul. 2006 21:06

k sm tole brala sm si misla...srecna js da mam takega tipa k ga mam..vsak ima slabe in dobre lastnosti,nihce ni popoln in bistvo je da sprejmes cloveka taksnega k je z dobrimi in slabimi lastnosti ne pa da ga spreminjas.vsak ima napake ki pa naj bi jih njegov partner(po moji logiki)"moral" sprejeti...ce ze lih sprejme njega kot partnerja...pomislte kaj bi blo da bi bili vsi enaki,vsi popolni??
Uporabniški avatar
black_mamba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 10. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a black_mamba » 03. Jul. 2006 22:01

Men moti edino njegova pozabljivost.
Sometimes I wanna cry, sometimes I wanna die, but sometimes I wanna live my fu**ing cruel life!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron