Kaj vas na vašem partnerju moti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bi kaj spremenile na svojem dragem?

ja, če bi lahko
24
19%
mogoče pa nekaj malega
85
69%
ne, je popoln
15
12%
Skupaj glasov : 124

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 08. Okt. 2015 11:56

Capo je ponovem vedeževalka :lol:

To da je precej naporen in da poskuša sebe dvigovat na ta način da druge dol tlači je tudi že vsem jasno :ja:

Da se vrnemo na temo... :D
Motijo me krivi zobje, napihnjen ego, moški brez hrbtenice, poženščeni moški, moški, ki mislijo da potrebujem njihov denar (hvala, imam svojega), moški, ki imajo površinske odnose... ker globljih niso sposobni.

In tisti, ki mislijo zase da so zakon v postelji... Dobro robo drugi hvalijo :lol:
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 10. Okt. 2015 16:26

@čuftika: uuuh, tale, da moški misli "da potrebujem njihov denar", ta je res grda ja.

Drugače mi gre pa na živce: laganje in neiskrenost, da je manjši od mene, da ne naredi ničesar zase, egocentrizem, človek brez hrbtenice.
Tinkerbell88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 22. 9. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinkerbell88 » 12. Okt. 2015 12:42

nič, ker ga nimam. :D
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 12. Okt. 2015 13:10

Da ves cas omenja koliko zasluzi, kaj vse dela s tem denarjem, kako mu je pomemben, kako on nikol ne bi sel v apartma ali kamp, kaj sele couchsurfing, samo hotel s 5timi zvezdicami pride v postev. Pa 'kaj si ljudje mislijo', ko mu postrezejo riz, ki ni oblikovan v popolno kupolo, ali zakaj hocejo ljudje preckat cesto, ko vidijo da se on pripelje s svojim "oh in sploh" avtom. Ma dej..se prijatla ne bi bla s takim odnosom
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Mar. 2018 16:25

Da ni ambiciozen :< (na kariernem področju)
Pa to da za vsako stvar rabi 3x več časa kot je družbeno sprejemljivo :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Mar. 2018 17:49

Mene je to tudi malo motilo pri prejšnjem pomanjkanje ambicioznosti, saj drugače je bil še kar priden za stvari, ki jih je imel sproti za naredit, ampak človek brez dolgoročnih ciljev, nekega entuziazma in hkrati ciničen nad življenjem, malo črnogled, ekstremen realist. ( ne vem, zna bit da je tudi malo posledica življenjskih izkušenj). Po eni strani mi je ista stvar bila pri njemu na nek način všeč, ker je bil zelo stabilen, zanesljiv, se na nič ne oklepa v lajfu in ga nič preveč ne gane..

Je bil pa prejšnji bivši ravno kontra glede ambicioznosti.

Fak berem, kaj sem pisala pred par leti, sem rabla prav malo časa za pogruntat katerega crusha sem takrat mislila.. jao kjr fail je blo tisto.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 18. Mar. 2021 11:04

To da ne zna ožet gobice za umivanje posode, ko konča s pomivanjem :O takšna mala zadeva, pa me vedno raz****i :P
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3410
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 18. Mar. 2021 13:00

Da full preveč govori o svojem poslu. Še ob nedeljskem kosilu na obisku se (velikokrat) spozabi.
Prekletstvo družinskega malega podjetja? :rolleyes:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov