kaj se zgodi mladostikom, ki jim starši ne pustijo žurat

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 19. Mar. 2006 19:45

Hehe, pr 17. je še normalno,
kaj pa najina s tamalo, pa imava 21 in 26, pa mati pravi, da ne more mirno spat, dokler ne prideva domov??
In res vedno sliš, kdaj kera pride, ker naslenji dan točno ve do minute..kriza.
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 19. Mar. 2006 19:52

Mimi_M napisal/-a:Hehe, pr 17. je še normalno,
kaj pa najina s tamalo, pa imava 21 in 26, pa mati pravi, da ne more mirno spat, dokler ne prideva domov??
In res vedno sliš, kdaj kera pride, ker naslenji dan točno ve do minute..kriza.


hehe :) pri meni je isto, pa zmer drug dan vpraša: ja kdaj si pa ti včer domov pršla, pa vem da me je slišala sm tk...da vid če bom po pravic povedala :lol: js se pa sm smejem :D
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
aisha3012
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a aisha3012 » 19. Mar. 2006 20:21

nič dobrega se jim ne zgodi!

je pa starostna meja od kar sem bila jaz najstnica, blazno padla, česar ne podpiram! naj žurajo, ampak ko so vsaj pb. zreli za to....
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 19. Mar. 2006 20:26

Ah moja mami tud prav, da ne more mirno spat, če ne ve, da m bo kdo varno prpelou domou :)
Drgač sm pa opazla, da ko so mi u nekem obdobju več stvari omejeval in prepovedal, sem še bol rinla u tiste stvari, čeprou so ble neumne :oops:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 20. Mar. 2006 9:51

Neumno je od staršev, če otrokom ne zaupajo in jih ne pustijo vn.......ker se jim pa pol zrola.

Jst sm od konc osmga razreda hodila vn u K4 vsak petk pa soboto, velikokrat pa tudi ob sredah in četrtkih pa sm pršla domov ob 4ih al pa 5ih pa je blo vse cool.....edini pogoj za žuranje je bil šola, s katero pa nism imela nkol problemov in sm zato lahko skoz žurala kokr sm hotla....pa sm nardila gimnazijo pa fax mnogo prej, kokr tiste piflarke, k so ble celo srednjko šolo doma pol se jim je pa na faxu snel....pa smo ga velik prepil, včasih tudi pokadil....pa kaj....men je blo ful fajn...pa se nism dol dajala pa ne vem kva vse še tle pišete :?

Vse, kar lahko rečm, je hvala mami, k me je znala tko dobr vzgajat :) pa upam, da bom jst tut tko zmogla s svojimi otročki :D
Uporabniški avatar
Geena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 6. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Geena » 20. Mar. 2006 10:29

men se zdi, da mi starši pri moji letih dovolj pustijo :wink: med tednom do devetih-večinoma sploh ne hodim ven med tednom, sam na kakšno pijačko-če grem ob petkih na ples, če ga ma naša gimnazija včasih do enih, če grem pa ven žurat npr. v kkšn klub pa do dvanajstih :) vedno se pol zmenva al da me ona pride iskat al pa da grem s taksijem...mislm d je to edin prov in nikol me še ni blo sram rečt: "Grem, ker me mami pride iskat." :wink:
And I'd give up forever to touch you
Cause I know that you feel me somehow
You're the closest to heaven that I'll ever be
And I don't want to go home right now
Uporabniški avatar
*Mucy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 13. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *Mucy* » 20. Mar. 2006 14:51

men tud starsi kr dost pustijo..sam je pa res da js hodim vecinoma vn med vikendi...al pa k kaki frendici al pa kei popoldan...nikol pa da bi sla nwem vsak popoldan mal vn...kr zvim u takem zakotnem kraju k ni niti enga normalnega osebka :roll: pa sm raj u bajti pa magari pred tv al pa za compom :twisted:
limoncaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 25. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a limoncaa » 21. Mar. 2006 12:20

Tudi moji sošolki starši niso pustili pohajat celo srednjo šolo, potem se je doma lagala da gre k maši, al k sošolki.. :D pa se je dobivala s tipi.

Zdaj ko je na faksu pa sploh ne prihaja več domov... Zamenjala je ful pričesk na sebi (blond ji sploh ne paše) in tipov in se nosi kot primadona... :x
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 21. Mar. 2006 14:33

Men starši nikol niso težil da ne bi smela ven...Mam res dobre starše keri mi ful zaupajo!Ampak še danes zmeri povem kam grem!!res pa je da žuram vsak petek in soboto(obvezno)!Če pa je cajt pa tud med tednom..Pač sem žurerski tip in neb mogla bit doma,ker mam res rada žure!!
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 21. Mar. 2006 16:33

Jz sm tut mela celo sredno šolo lepo policajsko uro na kar so vse moje prjatlce noro žurale in potem še ceu tedn govorile kako je blo hudo noro in vse to...ampak men se je takrt pač zdel da mi delata krivico...zej pa ko jih malo razumem vem da sta ravnala čist prav in sem jima hvaležna!
Kepca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 23. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kepca » 21. Mar. 2006 16:39

jest sm sla prvic mal dl vn za valeto.. zdej mam pa 19 let pa domov hodim kr u sprejemljivih urah... ni prov, da ti starsi prepovejo cist vn hodt, ko mas 15 let... mogoce tko ksn kino do 10h.. kej vec pa jest svojmu otroku pri tko mladih letih ne bi dovolila. je le treba razumet, da tko mladi nimajo kej skakat ponoc okol
*
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 21. Mar. 2006 16:47

js sm šla tud prvič vn za valeto pr 14ih...pol sm šla še ne vem tk 2x na let mogoče še vn da sm bla do 2-3 ponoč pa še takrat so nas pršli starši al moji al od kolegic iskat...
večinoma sm bla pa tko do 10 pol 11 zuni do 18 leta...pa se nism nikol tko velik prtožvala...
zdj pa pr 19 sm pa kr do 3 mogoče do pol 4 najkasnej... :) pa mi nč kej dost ne težijo :wink:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
Geena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 6. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Geena » 21. Mar. 2006 16:52

ok, to se pa jst ne strinjam :? ampak sto ljudi sto čudi
And I'd give up forever to touch you
Cause I know that you feel me somehow
You're the closest to heaven that I'll ever be
And I don't want to go home right now
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 21. Mar. 2006 17:32

joj bageera ne mors tega sprasevat 14let stare punce :D

jz sm v tistih letih ze kr zelo rinila ven hehe
Uporabniški avatar
cokolada
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cokolada » 21. Mar. 2006 23:50

gemini napisal/-a:Ah moja mami tud prav, da ne more mirno spat, če ne ve, da m bo kdo varno prpelou domou :)
Drgač sm pa opazla, da ko so mi u nekem obdobju več stvari omejeval in prepovedal, sem še bol rinla u tiste stvari, čeprou so ble neumne :oops:


se čist strinjam s tabo. kar je prepovedan je najbolj zanimiv. :) men odkar sama kreiram svoj urnik sploh ne paše več tisto ponočevanje... ko so mi pa še omejeval izhode je bil pa vedno ogenj v strehi, pa vsi so lahko tok dolg, sam js ne... :lol: sej smo šli/greste v večini vsi čez to...
Če misliš, da zmoreš, zmoreš.
Če misliš, da ne zmoreš, imaš prav.
(Mary Kay Ash)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]