kaj se zgodi mladostikom, ki jim starši ne pustijo žurat

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Macola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 13. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Macola » 15. Jun. 2014 16:14

_patchouli_ napisal/-a:A se sam men zdi cudno, da se (kot vedno) razpravlja o tem, kako lahko oce zasciti cistost svoje hcere, namesto, da bi se avtor posta, ki je sprozil debato, v grozi spraseval, kako nauciti sina, da se zensk ne objektivizira v spolne pripomocke?


Koliko faila v enem postu. Najprej, če slučajno nisi pi.ka od fotra, ti bo prva prioriteta to, da prepreces obiske naključnega kur.ovja med nogami svoje hčere, sploh če gre za neke nelagodne osebke s slabim glasom, aka srednješolsko golazen lokalnih devirginatorjev. Dober oče svojo hčer z dejanji zaščiti in loči pred tujki.

Če imaš pa sina, pa iz njega hočeš naredit čim večjega jeb.ača. Vsak oče je lahko ponosen, če njegov sin podira ženske kot za šalo. Če pa ženske vidi kot objektivizirane spolne pripomočke, pa tudi prav, zame je še bolj car, ker objektiviziranje žensk samo še bolj kaže na njegovo maskularnost, dominanco in kontrolo. Poleg tega pa ženske podzavestno privlačijo tipi, kateri vidijo ženske kot seksualne objekte, tako da je situacija v bistvu WIN-WIN.

Ti pač praviš, da je bolje, da oče vlaga v MORALIZIRANJE svojemu sinu o nekih neumnostih, ki moškega naredijo manj moškega ( posledično tud manj privlačnega med ženskami), kot pa da ščiti svojo hčer pred nezaželjenimi DEJANJI. Pa kaj ti ni jasno? Najbrž si samo še ena ženska, ki je podlegla pod takimi tipi in se hočeš maščevati tako, da bi se sinčki vzgajali v p.čke? Zmeraj, ko si se dala dol s kakšnim, ki te je imel samo za praznenje jajc, si pred tem dobro vedla kakšen je in kaj počne z ostalimi dekleti, pa si še zmeraj rajši šla k njemu, kot pa h kakšnemu drugemu. Ne seri, lepo prosim.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2488
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 15. Jun. 2014 16:42

No, o tem govorim :wink:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 15. Jun. 2014 17:31

Macola napisal/-a:kakšno razmišljanje?Kaj naj bi ji vse dovolil?Upam, da je še kak tip na tem forumu, da slišim njegovo mnenje...

So tudi tipi tle ja. Sem eden izmed njih.

In moje mnenje je, da si ti en debil z zelo pokvarjenim dojemanjem sveta, ki bi mu moralo biti prepovedano se razmnozevat ali imeti kakrsnikoli stik z nasprotnim spolom.
Uporabniški avatar
Macola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 13. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Macola » 15. Jun. 2014 17:35

wasd


dej pej CS nažigat.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 15. Jun. 2014 17:44

če ma oče sina, si želi, da bi biu sin jebač in podiral vse naokoli? :roll:
Uporabniški avatar
Macola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 13. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Macola » 15. Jun. 2014 19:03

Green Cookie napisal/-a:če ma oče sina, si želi, da bi biu sin jebač in podiral vse naokoli? :roll:


med drugim. uspešna genetika, pa to.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 16. Jun. 2014 21:39

omg ti res ne met otrok
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 24. Jun. 2014 22:18

Nekje sem zadnic prebrala, da naj bi zenske podzavestno iskle v partnerju podobo svojega oceta, pac karakterno. Tko da: be the guy you would like your daughter to date :D
Mene so mel srasi neki casa dos na kratki, blo je tut velik prepiranja glede tega, in ker nismo prisli do nobenga argumenta sem potem enostavno naredila po svoje in ostala na zurki tok casa kokr sm hotla, ker so ugotovili, da mi gre kljub temu ugotovil da mi je slo u soli se zmer uredu in da sm se zmeri ista kot prej so se pac nehal ubadat s tem ker so vidl da nima smisla delat problem tm k ga ni :lach:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov