kaj se zgodi mladostikom, ki jim starši ne pustijo žurat

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 25. Dec. 2005 16:18

Mene starši pustijo skoraj kamorkoli, samo jst nism tak tip človeka, da bi šla vn samo zato, da bi se ga napila ali kaj takega.

Moja bivša best frendica včasih ni smela nikamor... zdj se pa naliva na zabavah... kr neki.
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 25. Dec. 2005 16:49

Mene tudi niso pustil žurat,ker sem bila pač premlada, pa me potem ko sem bla dost stara vseeni ni tolk gonil, da bi vsakemu dala in po možnosti še zanosila. Vseen sem se preveč bala svojega fotra, k je 2m velik, ga tud grdo nisem upala pogledat, kamoli da pridem domov iz žuranja, pa mu rečem da sem noseča :stupid: direkt bi me likvidiru. Starejša ko sem bla bolj sta mi zaupala, pa vedla da ne bom počela takih pizdarij, pa sta me počas spustila z vajeti. Vse ob svojem času
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
punciak
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 3. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punciak » 25. Dec. 2005 17:41

js ms začela vn hodt u 1.letniku..tko najprej do zadnga busa...maximalno do 12.stih.

pol u 2.letniku do recimo 2.

3.letnik..ubistvu sploh nism nevem kok vn hodla k se mi ni dal pa so ble bl tko pjačke aktualne...

no zdej sm pa 4.letnik pa ubistvu pridm dam kdr hočm...sam morm valda povedat "use podatke" predn grem.mi je čist kul.itak ga ne žuram tko ful...mislm to kkšna sreda,sobota, ma nevem se mi tud zdi da se dejansko usega ful preveč naveličaš če si preveč outgoing...pa tud to da se ga napijš do mrtuga prerasteš...tko da ja no js sm za neke omejitve sam ne pa glih une tumač (do teme itd)
CMPK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 22. 12. 2005
Kraj: Mal na sever in mal na vzhod od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a CMPK » 25. Dec. 2005 18:28

Meni osebno se zdi neumno obešati odgovornost za neumne otroke izključno staršem.
CMPK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 22. 12. 2005
Kraj: Mal na sever in mal na vzhod od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a CMPK » 25. Dec. 2005 19:22

Krivca je vedno potrebno najti. Tudi v primeru, ko ni kriv nihče, a so hkrati krivi vsi.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 25. Dec. 2005 19:23

Taki starši imajo prav, kaj ma mularija za delat zuni ponoči. Poglejte kaj je bilo v Lipi. :?

Ni pomembno kdaj začneš žurat, zanositev nima nič s tem. S tem se kaže le neodgovornost in brezglavost staršev, saj lahko tako pri 15 kot ko si starejši.

Jest pravim da je treba bit do polnoletnosti malo bolj na očeh staršev. Seveda pa ni omejitev pri letih, saj so eni še pri 30 totalno otročji.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 25. Dec. 2005 21:45

men so pa skoz najvec pustil, tko v prvem letniku srednje sole sm bla lahk do 2h,3h, pol pa sam se dlje. k sm bla v cetrtem sm hodila na partije pa sm tut ob 1h popoldne dam hodila.

nikol nism bla koma pijana zuni, (tko, zmerno) v 1 letniku sm kadila travo, pol pa se to ne. pa skoz so vedl kje&s kom sm.
pa ure nism nikol zamudila ce sm jo mela. pa tut nedolznosti nism zgubila "v petek zvecer".

k sm pa na fax prsla, prvi letnik se neki v easy, od takrt naprej grem pa tko, 3x na let ven. k se mi res ne da nikamor vec. zdej sm absolventka in sm v res umirjenem obdobju zivljenja glede zuranja :)

drugac se mi pa zdi, da je res, da tisti k jih prej ne pustijo mal ponorijo k lahk kr naenkrat zurajo do onemoglosti. isto ksni studenti k pridejo v ljubljano, tut cist ponorijo.

je pa res, da ne vem kok bom svojim frocom pustila, k sm dost vidla kaj se dogaja zuni.
Uporabniški avatar
T@r@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a T@r@ » 27. Dec. 2005 16:15

Do neke meje je potrebna strogost staršev. Ampak kar je preveč je pa preveč. Ampak bolj te omejujejo bolj imaš voljo ko greš ven, da se razživiš...Vsaj pri meni je tako. Ni pa obvezno da pri vseh :D Mam srečo, da mi mama zaupa in nimam niti velikih omejitev.
Uporabniški avatar
skrivnostna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a skrivnostna » 27. Dec. 2005 16:17

doma gnijejo pa nimajo nič od mladosti! :x
all day i dream about sex-adidas
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 27. Dec. 2005 16:18

Jest nisem nikoli neki ful žurala, da bi se pa glede tega še doma prerekala...?
Pa nimam občutka, da bi kaj zamudila.
Uporabniški avatar
skrivnostna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a skrivnostna » 27. Dec. 2005 16:24

ja sej mas tut prov...
...vse ti starši tut ne morjo dovolit.
Na ksn res party gres lohk enkrat na mesc, ne pa usak ta drug dan
.
valda pa se bi mogu mal s prjatli dobit na pijčki saj kšnkrat na tedn...
..nevem kaj bi pol poceu ceu dan doma brez zmenkarij in prjatlov
all day i dream about sex-adidas
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 27. Dec. 2005 16:30

skrivnostna napisal/-a:ja sej mas tut prov...
...vse ti starši tut ne morjo dovolit.
Na ksn res party gres lohk enkrat na mesc, ne pa usak ta drug dan
.
valda pa se bi mogu mal s prjatli dobit na pijčki saj kšnkrat na tedn...
..nevem kaj bi pol poceu ceu dan doma brez zmenkarij in prjatlov


se strinjam ja...

ok mogoče kakšen party malo pogosteje ali pa tudi ne, kak ti je pač voljam, samo po mojem če bi meli v večih družinah tak urejeno kak si ti napisala bi bilo nekak manj problemov pa tak dalje...

sicer pa ne vem... jaz nimam nekega določila na keko partyjev lahko grem na mesec res pa je da hodim bolj redko... ampak tud če si zmislim recimo vsak vikend da grem pač grem... samo ni pa to vedno tak...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 27. Dec. 2005 16:36

sama sem vn začela hodit konc druzga letnika v gimnaziji in šele do četrtga letnika sem si izborila, da sem zuni lahko do polnoči. vn sem pa hodila ob petkih, ampak ne vsak, teden, ko mi je pač pasalo. sem pa vedno povedala, kam grem, s kom, kako bom šla domov. pol na faksu sem pa lahko ostajala, kokr sm hotla, povem pa še vedno, kam in kako. in se mi zdi tak čist v redu, totalna prepoved hodit ven ni smiselna, puščanje do nevemkdaj pa tudi ne. en tak kompromis je treba narest, otrok se mora pa v tem času zavedat, da ma končno besedo še vedno starš.
...just breathe...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 27. Dec. 2005 16:40

Jst sm v prvem in drugem letniku hodila ven tko, da smo bli zuni vsak drugi petek od 17., 18. ure pa do 22, pol pa vsi domov z busom, In smo bli vsi lepo tko zmenjeni pa konc. Če je bil kašn rojstni dan ali kaj posebnega, smo šli ob sobotah plesat v en lokalni disko, iskat so pa nas moral starši pridit, ker duge variante ni bilo, ampak to je blo najkasnej ob 3 in zelooo redko. Pol sm pa začela hodit s fantom in me je minil za žurat ven okol.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 27. Dec. 2005 17:39

hehe, se neki hecnga sm se spomnila: vcasih k sm skoz vn hodila to ni blo prav starsem, zdej k pa res vec nikamor ne grem, mi pa sitnarjo da sm zapeckarska pa da nej "grem ze kej vn zvecer" :D

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov