kaj se zgodi mladostikom, ki jim starši ne pustijo žurat

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 21. Mar. 2008 11:20

tut mene so zlo mal pustil... pa nasplošno smo mel res čuden odnos.... končal se je tko da sm se pri 18,5 letih preselila k fantu in zdej že eno leto uživam življenje, študiram in sem najbolj srečna :flower:
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
*arabic_girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a *arabic_girl* » 21. Mar. 2008 13:57

tiasha napisal/-a:Totalna bedarija! Jst sm tut celo gimnazijo lepo hodila na zadnji avtobus ob 22.30 domou, z izjemami kadar so me pršli iskat tut sred noči, če sm se tko zmenila. Ampak kljub temu, takrat ko sm lahko šla vn oz. zdej k hodm vn in pridem domou kadar hočem še vseen nimam namena počet take stvari, k bi me zaznamovače za ceu življenje ... Tko, da to je zame totalna bedarija in totalno bedn izgovor, da zarad tega, ker ji niso pustili je pa takrat šla in zažurala na polno ... sicer pa žuraš loh tut tko ... da mimgrede ne zanosiš ... bedno totalno res ... :roll:


se zelo strinjam z napisanim kr tud pr meni je blo isto in so bli strogi in me niso hodili niti iskat sredi noči nekam kr sm mogla bit ob pol enajstih nazaj vedno!in zdej ko hodim vn pa pridem kadar hočem pa ga žuram totalno, ampak vedno z pametjo u glavi!! starši niso krivi če ta ženska ni mela nič u glavi pa na prvem žuru zanosila! :!:
Ashlee.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 16. 3. 2008
Kraj: In his song.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee. » 21. Mar. 2008 14:38

se mi zdi da so starši vedno bol popustljivi no..js vem da ko sm bla stara 14, 15 let pod nobenim pogojem nism smela bit vzuni do 1 al pa še dlje, kaj šele da bi bla koma pijana. te prizore vedno bol videvam med vikendi, te male smrkle so lahka vzuni tud do 3, napijejo se ga tak, da še same za sebe ne vejo in pol ležijo po parku oz kje pride :roll:
nevem no, kaj je tem staršem
So give me your forever.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2008 15:12

Jst pa ne vem, kaj je tem otrokom. 14letnik ni več malo dete. Starši sicer so formalno zanj odgovorni, ampak dejte no... pri štirinajstih letih naj bi pa človek že imel določeno mero zdrave pameti. Če bo naredil pizdarijo, bodo sicer klicali njegove starše, pred sodiščem bo pa odgovarjal sam.
Zato so pa otroci v vrtcu na špagci, ko gredo na sprehod, osnovnošolci v višjih razredih naj bi pa znali sami nase pazit.

Ne vem, a je res tako težko razumet, da pač ne moreš brez posledic spit pol litra vodke? Ali pa je pač današnja mladina (lol, jst sem pa upokojenec :) ) toliko bolj neumna od naše generacije, ki je pač spila pir ali dva, to je bilo pa to.

Poleg tega pa, napit se ga da ob štirih popoldne v domači vasi za cerkvijo. Tega pa policijska ura ne reši. Ni problem v uri pitja, problem je v načinu in količini.
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 21. Mar. 2008 20:53

glede na to, da se štejem še med mlado generacij(čeprav mam večkrat pripombe:cjo, toti smrkavci :roll: ), mi nismo pili v oš! tisti, ki je pil je kvečjemu veljal za bedaka, da se ga nekaj napija ... edino v zadnjem, osmem razredu smo si privoščili enega banditosa in je blo to to ...
danes pa že 6. razred pijančuje bolj kot pa neki 30. let star ded ...
spreminjajo se načela, pozna se vpliv amerike, pozna se, da so starši bolj malo doma in tudi ne morejo kontrolirati otroka.
niso vse krivi starši, kriva je okolica, ki izoblikuje posameznikovo vedenje in mišljenje ... če se pa posameznik ne more kontrolirati ...

mah, debate o pijančevanju in norsti mladih ljudi so že od nekdaj aktualne ... res je, da postavljajo zakone, ki bi naj omejili nočne pohode, pijančevanje in kajenje, vendar s tem ne dosežejo ničesar! še vedno se 14. letni froc prešverca v diskoteko, ker ma pač lažno osebno, pa še bolj star zgleda .... pol te pa tak noben več ne vpraša za osebno, ker je vstop "samo" za mladoletne ...
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Uporabniški avatar
shaikica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: entre amor y el odio

Neprebrana objavaNapisal/-a shaikica » 25. Mar. 2008 23:25

najbolje je tako,kot to delajo z mano moji starši;
v osnovni šoli sem poznala samo kino,kak koncert in pa rojstne dneve.
ko sem prišla na sreednjo šolo in valda v ta bolj nevarna leta,so me počasi počasi začeli spuščati ven-postopoma- najprej do 10 ure, potem do 11, poleti do polnoči,...in enkrat na 2 meseca sem lahko bolj zažurala in prišla ob 3.
no,največ en dan vikenda sem lahko oz.lahko hodim. pač res postopoma,te izhode pa ure podaljševat-sej to se vidi, kako so pri tem točen, v kakem stanju prideš domov,če delaš zunaj neumnosti... če ni teh blemov,pač zaslužiš vedno več,vendo več-zaupanje je najpomemnejše.
tako da jaz upam in mislim da sem to dosegla,saj lahko zdaj sama odločam o svojih izhodih bolj al majn pri mojih 18,vendar imam meje in zmernost!
vse je odvisno kolko si zrel-kaj ti pomaga,če greš enkrat na tolko ven,in tam sprobiraš vse,prekršiš vse kar si zadal zaobljube staršem, počneš neumnosti
,se znoriš...popolnoma nič! zato pravim,da je najmpomemneje kolko je ta oseba zrela,odgovorna,zaupanja vredna-in to najbolj poznajo in znajo razsoditi starši sami,ki naj o tem tudi potem odločajo!
lp
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 26. Mar. 2008 10:56

No tkole,moja kolegica dokler je živela doma,to je blo do 18-ga leta je morala bit doma ob 10ih.Vedno brez izjeme.Pa bli so še drugi problemi.K jih tuki nebi govorila.Potem se je preselila k stricu,ubistvu ji je njenan mamica rekla d anej se preseli,ker res ni mogla več gledat fotra kako jo ponižuje in ji nč ne pusti.V trenutki k je bla svobodna se ji je začel mešat.Skoz je hodila ven,menjava fante res na tedn.Šolo je pustila je šla raj na kavo.Na konc je padla v depresijo.Na srečo ma ful dobro mamico in jima je skupi uspel da se je pobrala in nardila 4 letnik.Zdej je na srečo use kul,čeprov more pr svojih 20ih letih še zmeraj delat da si lahko kupi za jest pa za pit.Kar je recimo men samoumevno da mam to doma u hladilniku.Zdej ma fanta že 7 mescov in sm res ful vesela zanjo da se je pobrala in se uspela spremenit.
wentaholic babe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 3. 1. 2007
Kraj: The World

Neprebrana objavaNapisal/-a wentaholic babe » 26. Sep. 2008 19:11

ojla! a vas lahko nekaj vprašam?
stara sem 18 let in hodim v 4.letnik gimnazije. moj problem pa je da si jaz žeim hodit ven zvečer, ampak mi starši ne pustijo dlje kot do 2h, medtem ko se žuri v diskaču začejo šele ob polnoči, ja z pa mora zato domov. in sem kar nehala hodt ven, ker se mi je zdelo prebedno. moj starejši bart ni nikoli hodil ven in mogoče v tem vidim razloge da še mene ne pustijo dlje. saj niti nimam namena da bi hodila vsak vikend ven, ampak tako 1x ai 2x na mesec bi, in bi si želela da bi lahko malo dlje ostala.
moji pa nekako nočejo popustit čeprov sem odgovorna oseba in bi se znam čuvati. ne popivam in ne kadim, tako da ne vidim razloga zakja mi ne pustijo saj sem že polnoletna.
nevem kaj naj naredim, saj mi zelo paše občasnko žuranje, ostajanje doma medtem ko se moji prijatelji zabavajo me pa spravlja v depresijo.

mi lahko prosim svetujete kaj naj rečem staršem in do kdaj ve odhajate domov.
hvala
Uporabniški avatar
*little girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: Where the streets have no name

Neprebrana objavaNapisal/-a *little girl* » 26. Sep. 2008 19:23

Povej jim, da si odgovorna, da znaš poskrbet zase in da veš kje je meja pri stvareh kot so alko,droge karkoli.
drugače pa: ne obstajajo samo diskači, ampak tudi drugi zloo dobri prostori kjer se lahko zabavaš...in kjer se party ne začne ob polnoči.
je pa tako...če boš prenehala hodit ven, vrjemi, da se ti bo vedno manj dalo in postopoma skoraj ne boš več zahajala z družbo ven. razlog-postala boš lena, to se ti bo zdelo izguba časa, vedo bolj boš postala sama zase, zdelo se ti bo da ne potrebuješ druženja,zabave...
uživaj dokler lahko. in staršem povej kar te moti...postavi se zase!brani se! če se ne boš sama in če ne boš povedala svojih želja boš ostala na mrtvi točki in nič se ne bo spremenilo.
Have fun :wink:
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 26. Sep. 2008 21:24

tut men ne pustijo starši nevem kaj..od 15ga leta dalje sm hodila vn sam tko v izi, na pjačko pa to.in sem bla zmer ful jezna zarad tega, ker sem mogla bit kmal doma.pol je mela pa moja bf iz oš žurko za rojstni dan in sem bla loh tam dalje kot ponavadi..in seveda, sm hotla izkoristit. manj kot eno uro po začetku žurke sm že zakomirala :? in tko so me ceu večer nosil okol pa nevem kaj še vse da bi me streznl saj tok da bi loh sama hodila.pride fotr po naju z sestro, jaz še zmer za sebe nism wedla. šele dons se zavedam u kaki nevarnosti sm bla takrat. ker sem ful suha in se me alkohol takoj prime.

tko da ja, naslednji dan je bla pa doma žurka :roll: fotr je ful pizdiu na mene še en tedn, hausiča sem mela pa dva meseca.tut pol je usakič k sm šla ven omenjal ta pripetljaj :D in werjamem, da se to neb zgodil če me neb doma skos tok "premzal"
in boli da te ne gane, in boli da jz in ti, ne predstavljava pravljice, kot jo morala bi...
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 26. Sep. 2008 21:29

Ashlee. napisal/-a:se mi zdi da so starši vedno bol popustljivi no..js vem da ko sm bla stara 14, 15 let pod nobenim pogojem nism smela bit vzuni do 1 al pa še dlje...


Se strinjam. Starši so res vedno bolj popustljivi. To opažam pri svoji sestri. Zame je veljalo, da sem pri 15. morala biti doma ob desetih, pa ni bilo važno al je vikend ali med tednom. Če je res bilo kaj posebnega, pa najkasneje ob polnoči. Seveda mi na misel ni prišlo, da bi zamudila, ker je to potem pomenilo, da moram naslednjič biti še prej doma.
Sedaj pri sestri opažam, da ji doma več pustijo.
Tudi, ko zamudi pol ure...seveda je zmerjana, da se to ne dela in potem mora priti malce prej, ampak to je vse.
Mene so čakali za vrati, če sem zamujala samo 10 minut.

No, ja časi se spreminjajo.
Zdi se mi prav, da starši otrokom postavijo določene meje.
Ni prav, da jih kar pustijo, da si mladostniki sami določajo ure in prihajajo domov kadar jim paše in v kakršnem koli stanju jim paše.
Neke meje morajo biti, ampak vseeno ne prestroge. Ker ne zdi se mi pa prav, da starši otroku nič ne dovolijo, da nikamor ne sme iti in vse pogojujejo s šolo "ker si dobil 3, nikamor ne greš. Drugič se pa več uči" ali pa "danes ne greš ven, se boš doma učil".
Učiti pod prisilo mislim, da nima smisla. Bolje je otroka čim bolj motivirat za učenje, mu pomagat, če ima težave, kot pa ga poslati v sobo naj "se uči".

Torej meje morajo biti, kako ostre pa morajo biti pa starš sproti spoznava se mi zdi. Torej ali ga otrok razočara, ga pusti na cedilu, se ne drži dogovora....itd.

No, vse to ni lahka naloga in upam, da mi bo uspevalo, ko bo čas za to :wink:
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 26. Sep. 2008 22:27

jst sem v OŠ hodla samo v kino in v 8. razredu na en koncert (siddharta) .. tudi ko sm prišla v srednjo šolo nisem hodla ven .. v 2. letniku sem potem začela hodit na kakšno pijače al pa tako .. tudi pustili mi niso .. če sem pri 17. rekla da pridem ob polnoči se jim je to zdelo prepozno .. do 22h, 23h so mi rekli da sem lahko .. včasih mi je uspelo izprosit (tako da sm do vsake podrobnosti povedala kam, s kom, zakaj, kako ...) kakšno urco več .. če sem zamujala 5 minut so me takoj klicali kje sem, ko sm prišla domov sem takoj poslušala teženje .. čeprav se je redkokdaj zgodilo da se nisem držala ure, dostikrat sem prišla celo prej kot smo bli zmenjeni ... brat je pa eno leto mlajši od mene, zdej je začel hodit ven (prej sploh ni mel interesa) .. reče: "jst grem zdej ven" in noben ga nič ne vpraša kam in s kom (medtem ko sm mogla jst vedno povedat vs podrobnosti že en dan prej .. če sem rekla šele proti večeru je mama takoj težila da zakaj ji tako pozno povem) .. pa če on reče do polnoči, sploh noben nič ne komentira .. je pa že kakšna 3 leta hodil s kolegi kao na igrišče, se vračal domov ob 23h, 24h (14-letni mulc), pa mu ni noben nič reku, tudi če mu je blo naročenu naj bo doma ob 21h .. jst sm bla pa pri 17-h kregana (in pomožnosti kaznovana) zaradi 10-minutne zamude :roll: + zradi njega je bla že policija pri nas ker so delali pizdarje (petarde in še neke stvari) tako da ni res kot so se moji izgovarjali, da je on v bližini doma in da je itak šou samo malo na igrišče, medtem ko jst ki grem na pijačo lahko delam neumnosti ..

tudi potem ko sm bla že stara 18. so mi še zmiraj ful omejevali izhode .. letos poleti so začeli popuščat .. čeprav od januarja do julija niti nisem hodla ven, mogoče parkrat (ja, takrat so še težili) ..

najbolj me je presenetlo ko sem šla na disconautico .. prvi večer sem rekla da pridem ob 1h, pa mi je blo bedno in sem bla doma že ob polnoči .. drugi večer sem se dobila z eno boljšo kolegico, rekla sem da pridem ob polnoči, pa je blo preveč dobro in sem prišla ob 2h :D naslednji dan me je mama samo vprašala kdaj sem prišla in moj odgovor: "malo sem zamudila" komentirala z: "drugič pa sms pošlji, da bomo vedli da te še ne bo" jst sm ostala tako - :eek: what? nič ne bo težila, dve uri sem zamudila? .. no, mogoče je končno ugotovila da sem odgovorna in vem kje so meje (nikoli nisem prišla pijana, nikoli nism neumnosti delala, droge in jst smo čisto dva različna pojma ..) ..

tudi zdej septembra sem šla dva petka zaporedoma v ljubljano ven, prespala pri najboljšemu kolegu .. tega mi še par mescev nazaj ne bi pustila pod nobenim pogojem .. zdej mi je pa, ko sm jo vprašala če lahko grem (za kar sem zbirala pogum dva dni :D ker sem pričakovala en grd: NE!), rekla s čisto mirnim glasom: "zradi mene" ...

wah, i feel free! :) ne, res ... takrat ko mi je tako omejevala izhode ... ko sm si mogla izborit da sem lahko bla zunaj do 23h (medtem ko moje kolegice niso imele nobenih omejitev) .. pa je bla samo pijačka, koncert, povedala sem ji vse - kam, s kom, ... vedno me je blo strah povedat uro do kdaj bi rada bla .. ker sem vedla da bo to zanjo preveč .. sej ne da bi ga rada žurala celo noč .. ampak do polnoči, 1h se mi pa za 17,18-letnico ne zdi neka ful pozna ura .. in vedno sem bla tako utrujena od tega, vsak petek ali soboto (samo en dan sem lahko šla) ji razlagat vse podrobnosti in pol izprosit kasnejšo uro .. sploh nisem mogla več tako ... in zdej mi je res fajn .. če bi jo par mescev nazaj ob 21h klicala in rekla: "ni me treba pridet iskat ko končam delat, grem še na pijačo" bi mi rekla "ne, ob 22h ne boš šla na pijačo, to je pozno", tko mi je pa prejšnji teden rekla: "okej, še boljše zame, da mi ni treba hodit te iskat .. samo ne bit pozna" nič ure kdaj morem bit doma? :) thanks god! je bil že čas! pri 19-ih pa menda lahko že sama odločim kdaj bom prišla .. predvsem zato, ker mi itak mi ni do tega da bi prišla ob 6h zjutraj ..

ampak ko zdej vidim te 15-letnike (in še mlajše), ki hodijo ob 3h zjutraj okoli čisto pijani in pomanjkljivo oblečeni ... in nevem kdo me bolj razjezi - oni al njihovi starši .. pa že žalostno je to, da tako mlade ven spuščajo do take ure in pomožnosti sploh ne vejo kje so .. malo meje bi jim lahko postavli (ni treba da tako stroge kot so jo meni) ..
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 26. Sep. 2008 22:59

Ja js mam kolegico, k sta jo starša do 18-ga mal bl notr zapirala...sicer se je lahko družla popoldne, ampak ob sedmih pa domov itd....no mogoče tm pri 16ih 17ih je bla lahko do desetih...in kaj se je nrdil k so jo pr 18ih spustil iz rok...punci se je zrolal, začela je na veliko žurat ga pit, da o sexu sploh ne govorimo...sicer k sreči brez kakšnih zanositev itd... :?
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 26. Sep. 2008 23:20

Libido, ti si ena izmed redkih, ki razmišljaš s trezno glavo ... marsikdo popolnoma podivja, ko nima več nobene omejitve, ko ga prej starši dolgo držijo na kratko ... al pa že na skrivaj počne prepovedane stvari ....


mene v oš niso nikamor spustili ... ven sem lahko šla v 2. letniku ... ampak komaj decembra in potem mogoče vsaki drugi mesec ... dejstvo pa je, da nikoli nisem rekla, da bi prišli po mene ... v sš sem hodila v kraj, ki je od nas oddaljen nekaj čez 30km in sem tudi družbo imela od tam ... pa smo tam šli ven ... in sem posledično prespala pri kaki sošolki ... hoteli so vedet vse o njej, ampak so mi nekak zaupali, da ne delam bedarij ... pa jih nisem ... ampak vedno so mi rekli: prvo naredi šolo, vse ostalo bo počakalo nate ... in je res ... sedaj sem naredla sš .. te počitnice: ene izmed najboljših!!! doma sem res bila bolj malo ... ampak so vedeli pri kom sem ... pač sva se z eno kolegico veliko družli in sem bila pri njej doma ali pa ona pri meni .. skupaj hodimo ven ... pravilo: kdo vozi, ne pije .. pazimo en na drugega .. vse je ena a ... moji poznajo te, s katerimi hodim ven in jim zaupajo ... najkasneje sem prišla domov ob pol petih, ampak samo zato, ker se je prestavila ura naprej ... sama niti ne bi hotela hodit ob taki pozni uri domov, čeprav je že tudi pol 4 zelo pozno ... vendar pridem domov ob taki uri, da grem ven v res oddaljen kraj ... žal se v bližini doma nič kaj ne dogaja ...


morem pa povedat tole ... ravno zadnjič skočimo na eno pijačko ... pa vidiš tam ob desetih zvečer pijane otroke ... tak, da so kr spali za mizo ... pa dobro je no ... za nas so bila nebesa, ko smo lahko spili en banditos na koncu oš ... zaj pa že nwm kaj vse spravijo vas, češ da so cool ... prav staro se počutim, ko jih vidim in se samo zamišljam nad njimi ... le kaj bo še iz njih ... in ko ga tako mladi žurajo ... ko bojo stari 19. jih ne bo nič ven vleklo ...

moji so imeli povsem prav, pa čeprav se mi je takrat zdel svet neverjetno krut: naredi najprej šolo, zabavš se lahko kasneje brez skrbi!

in vem, da bom imela isti moto še skozi fax ... ampak tu se bom tudi vmes malo zabavala .. sej tudi sedaj, v 4. letniku sem se ... vse po pameti ... in ko si brez skrbi ...

vem, da je bila večkrat situacija, da sem imela kakšen test, v petek al pa soboto je pa bila neka huda žurka ... pa nisem šla ... pa tudi učila se nisem ... ampak sem ostala doma in sem vedela, da če ne bo vredi, bo to zaradi moje lastne lenobe ne pa zaradi tega, ker ib ga lumpala okoli ... ni bilo izgovora, zakaj določene stvari nisem naredila ..



vse je odvisno od posameznika ....
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 27. Sep. 2008 8:08

Heh, moji so še pojave. Vedno ful strogi glede izhoda ven. Če sem minuto zamudla, je bla že cela štala. Velik preobrat pa se je zgodil, ko sem začela k mojemu hodit za dva, tri dni, če je šlo še več, še več (je kar nekaj km med nama in sma tud odvisna od tega,kdaj dela). Ko se tam, ni problema če grem ven, kdaj se vrnem, kaj počnem .. čist nič. Njegovi ne komplicirajo, moji pa za na moje začudenje tud več ne. Ne vem od kod jim tak preblisk, ampak naenkrat več ni zoprne ure in omejevanja. Naj še omenim to, da nikol nisem delala nobene zgage ali se ga napila (tak,da bi me mogo kdo gledat/prenašat). Kaj jim je vsekalo v glavo, da mi naenkrat pustijo, ne vem, ampak hvala ne vem komu tam zgoraj, da je tako.

Pa še to.Zarad tega se mi ni utrgalo, nisem zabredla. Sem takšna kot sem, le da bolj srečna in končno občutim to preseneto dobro svobodo.To, kar pa danes vidiš. 13 ,14 letniki ponoči veni, pijani itd. pa gre spet čez vse meje.Pri 13ih si še skoraj da otrok, ti pa zdaj že z cigaretom v ustih, pijani in se klatijo na okoli. K sreči ne vsi. Ampak ne da zagovarjam kakega terorja, še zdaleč ne, ampak to je pa že malo preveč.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]